Praktické zubní lékařství
Těšnov 5, Praha

Naprostá spokojenost, pí Křepelková mizachránila zub, který jiný zubař chtěl trhat. Co jsme si řekli, tak platilo a cenově to bylo tak super.

Umístění: Praktické zubní lékařství Problematický zub (prasklina)

Upřímně řečeno, nejhorší zubařka, kterou jsem kdy navštívil před transplantací jsem musel zub vyřešit a nefrologií mi byla doporuč je velmi zmatená a sestra taktéž, po 3 měsících od opraveného zubu mi při pojídání těstovin zub prasknul, takže doktorkou opravený zib opravdu dlouho nevydržel, rak na základě toho, že jsem po transplantaci mi bylo řečeno ať sr nechám ošetřit u stomatoložky, která zub opravovala. Vpodstatě od srpna až do září dovolená a naprostý nezájem a objednali mě na konec září. Tak tam vyrážím, abych ten zub už opravil a neměl zánět, který je pro mne nebezpečný, tak jedu až do Nuslí, abych zjistil, že je tam papírek s nápisem, že z důvodu nemoci doktorka není přítomna a nikdo se ani neobtěžoval zvednout telefon a zavolat s omluvou a přeobjednat. Nehledě na to, že je doktorka drahá a neříká cenu předem, tak si ještě za to, že se neomluvíte a nedorazíte účtuje tuším 300 Kč. Tak bych očekával, když jsem dorazil 10 minut předem a doktorka se neomluvila, že mi pošle 300 Kč na účet, protože nebyla přítomna bez řádné omluvy a já teď kvůli Jejich neschopnosti budu mít problémy hlavně zdravotní. Takže paní doktorku výrazně NEDOPORUČUJI..! Nikdy víc..!

Umístění: Praktické zubní lékařství hnisavý zub

paní doktorka už není na Těšnově ale v Nuselské poliklinice. Šla jsem k ní s hnisavým zubem a hroznými bolestmi, ačkoliv má ordinační hodiny od 8.00, dorazila o hodinu a půl později. Ten zub moc neřešila, nadiktovala, kde mám kazy, ty také neřešila a jediný ošetření které mi udělala bylo odstranění zubního kamene za 1200 kč. Za týden jsem měla jít na rentgen a kontrolu, ani se na mě nepodívala, ještě si sestřička vymýšlela, že jsem tam měla být už v 9.30, když mi sama napsala v 11.30, asi mysleli, že jim zaplatím tu pokutu 300 kč co tam mají napsanou na dveřích když nedorazíte v objednaný čas. Takže jsem se stejně nedočkala žádného ošetření a mám strach, že od toho zubu dostanu otravu krve. Ptám se je to vůbec zubařka, nenašla jsem jí ani ve stomatologické komoře.

Paní doktorka je úžasná,strašně hodná.Vždycky mi pomohla a nikdy neublížila.V ordinaci absolutní čistota.Nechápu stížnosti na paní doktorku.

Paní Doktorka se od minulého roku zlepšila o 1000 % . Je milá, profesionální a velmi se přizpůsobila mému zhoršenému zdravotnímu stavu. Užasna zkušenosti

Pani doktorka je priserna, hekticka, nema v evidenci sve terminy. Delala mne bilou plombu na prednim zubu, kdyz jsem reklamovala, protoze barva plomby byla mnohem tmavsi nez barva mych zubu, tak mne temer vyhodila. Nedoporucuji!

špatně odvedená práce, nepořádek v kartotéce. Můstek udělaný vyšší než ostatní zuby, takže bolest v podstatě od začátku, paní doktorka započítala i trhání zubů a injekci i když to platí pojišťovna. Práce celkově předražená varuji před touto zubařkou

S paní doktorkou jsem byla spokojena....jednání příjemné,ordinace sice žádný luxus,ale kvalita za odvedenou práci výtečná.Velice paní Křepelkové děkuji.Pacientka z Chomutova.

Nechal jsem si u ní předělat amalgánové plomby za bílé,cena celkem dobrá,ale nedělá na zubu tzv hvězdičku, povrch je hladký a u dvou-tří zubu za sebou,máte místo hrbolků jako u přirodních zubů jeden půlkruh,takže ve finále nerozdrtíte stoličkou potravinu a mezerou mezi zuby vám to tlačí na dáseň,takže se bojíte kousat,jak to potom bolí.Takže možná jeden zub ano,ale víc rozhodně ne.Potvrzuji špatné vedení kartotéky a nedbalost a rychlost při práci, což se projeví ve velké chybovosti.Rozhodně nedoporučuji ! ! !

Dejte si prosím pozor na tuto lékařku.Extrahuje zuby be z rentgenu a předražuje své nekvalitní služby,ROZHODNE NEDOPORUCUJI!!!!!!