PERLADENT zubni ordinace
sekaninova 6 praha 2 nusle, Praha

Umístění: PERLADENT zubni ordinace Jiný

Velmi příjemná a šikovná doktorka, vyléčí všechny problémy. Jsem s paní doktorkou velmi spokojená a určitě doporučuji.

Umístění: PERLADENT zubni ordinace Jiný

Paní doktorka je skvělá, moc ochotná a milá, odborník na svém místě. Vše podrobně vysvětlí a poradí. Pomohla mi dát zuby do pořádku. Objednací termíny jsou krátké a ani v čekárně se moc nečeká. Za mě velice doporučuji.

Umístění: PERLADENT zubni ordinace Kazy

Při první návštěvě jsem paní Doktorce oznámil, že mi bolí zub nahoře vpravo.Ale řekla, cituji : nejprve uděláme ústní hygienu. Potom jsem byl objednán na další termín. Po další návštěvě, jsem opět zdůraznil, že mě ten zub nahoře vpravo bolí. ( Sice ne nějak hrozně moc, ale bolí ). Paní Doktorka, ale rozhodla, že nejprve zpraví sedmičku dole, protože je tam největší díra. Poté opět další objednání. Když mi udělala všechny tři zuby, tak se stejně ozývala určitá bolest a hlavně u zubu vlevo dole. Zavolal jsem, a řekl že zub bolí. Potom mi na tento zub dala něco velmi studeného, ale v té chvíly zub nezabolel, až po chvilce. ( Potom se ještě podívala na rtg., a že prý tam nic - zánět není ). Ptala se, jestli nejsem nachlazený a divila se tomu, že mě to bolí. Potom se ale rozhodla, že mi trochu plombu odstraní. Odstranění plomby, bylo dosti bolestivé !!! ( což musela na mé reakci poznat ). Po odvrtání části plomby, si vyměnila náčiní, a znovu začala odstranovat další část plomby. ( Opět to bolelo, a že něco vydržím ! ). Potom mi řekla, že mi tam trochu nechala. Co mě také udivilo, že tato paní Doktorka, vůbec nedává žádné injekce např. při vrtání a odvrtání. Dneska už skoro každý stomatolog dává injekci při vrtání. ( Natož, když pacienta vrtání či odvrtání viditelně bolí ). Po této bolestivé zkušenosti, jsem se rozhodl, již tuto ordinaci nenavštěvovat. Jinak paní Doktorka je chováním přátelská a slušná. Ale bohužel ....! Ps. za čtyři návštěvy, mi dala jen jeden doklad o platbě.
Doklad je bez : ičo, razítka,..... jen podpis .

Paní doktorka je velm časově flebilní, milá a zachránila mi zuby, které by pravděpodobně díky mé bývalé paní zubařce nedopadly dobře.

Paní doktorka je skvělá! Dokáže vše podrobně a do detailu vysvětlit. Má opravdu krátké časové intervaly na objednání, praktikuje ústní hygienu - díky tomu se nemusíte objednávat u dalších odborníků. Musím se přiznat, že jsem měl spoustu kazů a velkou nedůvěru, která rychle odpadla a zuby mám teď v pořádku. .-)

Příjemná, milá doktorka, která nepůsobí zbytečnou bolest a rozumí své práci. Mimo to má krásnou nově vybavenou ordinaci. Jana