Praktický lékař - stomatolog
Zahradníčkova 20, Praha

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

S paní doktorkou si vždy příjemně popovídám. Jsem velmi citlivý na bolest, ale ona se mnou (slovně) pracuje vždy dobře. To se mi na jiných místech moc nedostává. Léčba je účinná, ale mám pocit že jsem tam vždy chvíli.

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Bolavy zub, vyndani nervu

Byla jsem u pani doktorky 2x. Nahradila mou skvelou zubarku, ktera odesla na materskou. Pri prvni navsteve me pichla jehlou do tvare, pri druhe navsteve me poranila na rtu. Kanalek neni vyplnen uplne, musi ho predelat. Nemam k ni duveru, premyslim o zmene.

Paní doktorka mě také ošetřovala kanálky, bohužel mi vůbec kanálky nenavrtala, ale provrtali mi zub skrz šikmo do dásně a léčila kanálky.Stále mě to bolelo, ale i přesto mi na zub nasadila korunku, celkově mě toto ošetření stálo cca 8000,-Kč.. Navštívil jsem po půl roce jinou zubní kliniku, nechal si zub zrengenovat a paní doktorka nemohla uvěřit svým očím. Bohužel takto ošetřený zub se již nedá zachránit a bude potřeba zcela odstranit a nasadit implantát, cena cca 20 000,-Kč.

Paní doktorka nahradila mou původní zubařku, která odešla na mateřskou. Bohužel jsem měla problém s kanálky, které paní doktorka "spravila" během několika sezení a nedbala na to, že mě to stále bolí (prý jsou tam asi nějaké plyny). Navštívila jsem tedy jiného lékaře, kde už mě oprava stála 9 500 Kč. A to ještě není konec, jeden kanálek je tak nedbale vyplněný, že jdu příště pod mikroskopické ošetření. Samozřejmě jsem ošetření zaplatila již u paní doktorky. Tolik bolesti, času a peněz ... a přitom prý na RTG musela vidět, že to udělala špatně.

Bohužel zkušenost s paní zubařkou Stjepanovič byla pozitivní, než nastaly problémy. Konkrétně zánět zubu, u kterého mi paní zubařka provedla před půl rokem endodontické ošetření. Na doporučení kolegyně jsem navštívila jinou zubní ordinaci a tak jsem s mým chrupem způsobila docela pozdvižení. Endodencie byla provedena naprosto chybně(tak, že se v jiném zařízení sešlo u mého snímku několik zubařů a kroutili hlavou nad tím, že mám kanálky zaplněné jen do půlky), nad tím, že to paní zubařka na rentgenu neviděla (žádný mi ani nedělala). Bohužel mě náprava její chyby stála 5200 Kč a zub. Dále mi ještě budou po paní zubařce Stjepanovič muset předělat 2 plomby, které jsou "přetečené"do mezizubních prostorů, bylo mi řečeno, že by plomby udělala lépe studentka 1. ročníku zubního lékařství:( Takže sice 6 let záruka na plombu, ale jak u takové zubařky reklamovat či se dokonce domáhat opravy???

Paní zubařka je hodná, lidská. Plombovala mi dva zuby, byla velmi citlivá, téměř to nebolelo, vše mi vysvětlila. Plomba u paní doktorky stojí kolem 900 Kč, ale poskytuje na ni asi 6 let záruku. Nemůžu si stěžovat, můžu jen doporučit.

Je velmi dobra a prijemna!

velmi precizní a pečlivá stomatoložka