Ordinace Jabloňová (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
267 29.....

Rázová vlna - nehradí zp (od 500 kč)

Denzitometrie - nehradí zp (od 300 kč)

Stabilizace páteře + 11 Více

Ortopedie Tenisová (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
776 28.....

Rázová vlna - nehradí zp (od 500 kč)

Denzitometrie - nehradí zp (od 300 kč)

Stabilizace páteře + 11 Více

Tep

Specialista v oblasti ortopedie a spondylochirurgii zaměřený hlavně na: traumatologii horní a dolní končetiny, stabilizaci v oblasti LS páteře, dekomp...

• onemocnění kloubů
  • onemocnění kyčelního kloubu

Ukončené školy

• 1. LF UK-1994
  • Atestace ortopedie 1. st. 1998
  • Licence z ortopedie 2001

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Maďarština

Umístění: Ortopedie Tenisová Bolesti kolene, kyčle.

Dobrý den, pan doktor je nejlepší lékař, na kterého jsem prozatím za svůj život narazila. Neuvěřitelně mi pomohl náročnější operací kolene, na kterou si žádný jiný lékař netroufl a já byla několik let kulhající 23 létá holka v bolestech. Dále ho navštěvuji s dalšími problémy a rozhodně bych na tom nic neměnila, i když je ode mne přes 100 km daleko. Moc si vážím i neuvěřitelně hodné a ochotné sestřičky, od které by se mohli ostatní pracovníci ve zdravotnictví učit. Prostě jsou zde profíci na svém místě, což je v dnešní době opravdu výjimka a já si toho moc cením. Děkuji moc. Jachková

Dobrý den, chtěla bych upozornit, že pan doktor opravdu neléčil tak jak měl, téměř od dveří mi diagnostikoval utržený meniskus a zkonstatoval, že už jsem měla být dávno po operaci. Když jsem se dotázala na vyšetření magnetické rezonance. Zkonstatoval, že to je úplně zbytečný, že příznaky jsou jasné na meniskus. Mě to ale nedalo a navštívila jsem jiného ortopeda, ten mě automaticky poslal na MR a tam samozřejmě diagnóza meniskus v pořádku, ale natržené vazy. Musím říct, že přístup lékaře Dojscána byl víc než neprofesionální.

Výborný doktor a už žádný jiný vždy v dobré náladě a rozumí sví práci operoval mne 3 a výsledek je bezva a má tam moc milou sestřičku

Na pana doktora můžu šířit jen samou chválu. Pan doktor je velice milý, příjemný a ochotný vše pečlivě vysvětlit a zodpovědět všechny otázky. Podstoupila jsem stabilizaci čéšky na pravém koleni. I přes to že se sekalo do kosti a dostala sem malý slušivý šroubek :) aby se to srovnalo, tak jsem při rehabilitaci neměla žádné komplikace a po necelých 2 měsících jsem bez problémů chodila. Žádný z předešlých ortopedů se se mnou nechtěl vůbec zabývat, že se to spraví...podotýkám, je mi 16 let a díky sportu sem si zničila pravé koleno a měla takové bolesti, že je neutlumily ani silné prášky. Přístup pana doktora byl více než vynikající, několikrát před i po operaci se mě ptal na to jak mi je, a kontroloval jestli je vše v pořádku. A časté kontroly po operaci také měly něco do sebe, vždy usměvavý doktor hlásil že se vše hojí tak jak má :) Také musím alespoň takto poděkovat úžasným a velice ochotným sestřičkám v nemocnici Agel, kde mi byl zákrok prováděn, nikdy jsem takové milé sestřičky nepotkala! A samozřejmě děkuji i panu doktorovi, konečně můžu zase bezbolestně fungovat.
Urešová Monika

Kvalitní odborník a profesionál. Dostala jsem se k panu doktorovi díky kamarádce, která mi ho doporučila. Operoval mi koleno (meniskus) a jsem velice spokojená. Je příjemný, ochotný i sestřička, která u něj pracuje. Doporučuji každému tohoto odborníka a moc děkuji. Přeji mnoho spokojených pacientů. Lebedová Marie

Č

Vždy výborný, pokaždé si ho celá rodina vyhledá a vždy pomohl, jak synovi s rukou ,ale hlavně mne operoval 3x a vždy super jednání i personálu v hořovické nemocnici!!

O

Pod všechna pozitivní hodnocení zde uvedená se "plnou parou" podepisuji - pan MUDr. Dojcsan je přírodní úkaz !! Už cestou od busu v Hostivaři při otázce položené starší dámě, kudy vede cestička na ortopedii, mi bylo kromě ukázání správného směru jako bonus řečeno - "Jo, jdete asi k doktoru Dojcsanovi - to jste se nemohla rozhodnout líp !". Ta paní mi moc pomohla - tehdy jsem šla za panem doktorem poprvé (teď už - logicky - trefím) . A tak kudy chodím, tudy chválím - ačkoliv si nejsem jista, zda panu doktoru Dojcsanovi teď svým nadšením zároveň neprokazuji "medvědí službu" ...
Vždy jsem šla raději k lékaři - odborníkovi s lidským přístupem, než k lékaři - odborníkovi (pouze).
A, pravda, abych nezapomněla - úžasná sestřička (které se omlouvám, že si teď nevybavím její příjmení) je opravdu velmi laskavá a odborně zdatná. Akorát že nejsem ten mužský, abych správně ohodnotila její ženskou krásu ...
V úctě k ortopedické ordinaci v Tenisové
Olga Kárníková

Taky jezdím motokros :) Dr. Dojcsan mě kolena operoval již čtyřikrát a pokaždé s dobrým výsledkem. Je to fachman, který dělá velké množství operací a díky tomu svoje řemeslo dobře ovládá. Navíc je fajn chlap.

Dr. Dojcsán ma operoval 02/2013 v Hořovicích, po dost závažnom úraze kolena na motokrose (nešťastná triáda).

Prvýkrát som ho videl na operačnom sále, s úsmevom na tvári a profesionálným vystupovaním. Od tejto chvíle som si ho obľúbil a na 100% mu dôverujem. Do môjho kolena by som už nikoho iného nepustil :) Aj s odstupom času sa ukazuje, že vykonané zákroky majú výborný výsledok.

V lete ma ešte čaká plastika krížového väzu - mám z nej trochu strach, ale viem, že výsledok bude najlepší možný.

Ak niekto hľadá skutočného ortopéda, profesionála, odporúčam sa k p. Dojcsánovi objednať.

PS: chodím na RHB do rehabilitačného centra v blízkosti môjho bydliska, kde všetky náročnejšie prípady posielajú práve za Dr. Dojcsánom. Určite vedia prečo...

Je vynikající vždy mi pomohl a je vstřícný k pacientům. Nekouká na čas a to má vždy plnou čekárnu až do pozdních hodin. Mě osobně operoval už vícekrát a vždy komunikuje s pacientem před operačním zákrokem a snaží se ho zklidnit. Moc mu děkuji za osobní přístup.

Ask kyčelního kloubu

Ask kolenního kloubu

Ask hlezenního kloubu

Dekomprese ls páteře

Operace přednoží

Stabilizace páteře

Cena není uvedená

Revizní tep kyčelního i kolenního kloubu

Cena není uvedená

Traumatologie horní a dolní končetiny

Rázová vlna - nehradí zp

Denzitometrie - nehradí zp

od 300 kč

Masáže hydromasážním systémem wellsystem medica

Cena není uvedená

Umístění: Ortopedie Tenisová Bolesti kolene, kyčle.

Urešová Monika

Č

O

V úctě k ortopedické ordinaci v Tenisové
Olga Kárníková

29 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,

p. doktore mam dlouhodobe problemy s kolenou. Asi pred rokem a pul jsem mel natrzene bocni vazy (fotbal). Po dlouhych rebakach a klidoveho rezimu se mi koleno dalo dohromady, ale momentalne mam problem v tom, ze kdyz jdu hrat tak dalsi den (i 2-3dny) nemuzu treba chodit, nebo kulham, popripade me to koleno silene boli. Poradil by jste mi? Byl jsem u 3 ortopedu, a kazdy mi rekl, ze je to jenom pretazene, ale ted jsem mel 2 mesice klidu a byl si zahrat a zase, tentokrat nemuzu narovnat nohu a musim mit pokrcene koleno. Popripade si u Vas domluvil prohlidku, nebo diagnostiku s naslednym resenim?

dekuji moc za rady

MUDr. Štefan Dojcsán

• Vážený pane doktore,

rád bych se k Vám objednal na vyšetření, jelikož mě již přes 9 měsíců bolí pravá kyčel. Stále jsem si říkal, že se to samo zlepší, ale bohužel jsem byl dnes běhat a naopak bolest se ještě zvýšila.
    Kloub mě bolí vždy po sportovní aktivitě a divně mi v něm při určitých pohybech křupe.
    Je mi 20 let, měřím 178 cm a vážím 66 kg, tudíž netrpím nadváhou a nikdy jsem netrpěl.
    Jednou už jsem u Vás byl s bolestmi zad, lehkou skoliozou a ještě něco jste mi diagnostikoval, poslal jste mne poté na rehabilitace.
    Také mám geneticky dané po mamince, že bych mohl mít problémy s pohybovým ústrojím. Problémy má celá její část rodiny.
    Nechci to nechat náhodě, a proto se k Vám radši objednávám. Rád sportuji a tahle bolest mi dosti komplikuje život.

MUDr. Štefan Dojcsán

• onemocnění kloubů