Odhadovaná doba odpovědi:

Od 300 Kč

Od 500 Kč

Od 500 Kč

Ordinace Jabloňová

Specialista v oblasti ortopedie a spondylochirurgii zaměřený hlavně na: traumatologii horní a dolní končetiny, stabilizaci v oblasti LS páteře, dekomp...

Ukončené školy

• Angličtina,
  • Čeština,
  • Maďarština

Umístění: Ortopedie Tenisová ask kyčelního kloubu

Super lékař. Operoval mi obě kyčle a vše v naprostém pořádku. Nic nebolí a můžu bez bolesti v pohodě chodit. Za mě odborník na slovo vzatý. Děkuju

Umístění: Ortopedie Tenisová ask kolenního kloubu

MUDr. Dojcsan preferuje kvantitu před kvalitou. Pan doktor mne operoval koleno- utržený meniskus, operace se moc nepovedla a přes upozornění ze strany rehabilitace i mé, že koleno není v pořádku a neustále natéká a plní se vodou, mne jen vodu odstranil ze slovy to bude dobré. Na další kontrolu mne neobjednal a dovolat se do ordinace je malý zázrak. Po půl roce a zhruba dalších 3 návstěvách, řekl, že tedy znovu koleno odoperuje, ale na rentgen mne neposlal. Našla jsem si jiného lékaře, který když si nechal udělat rentgen a sono kolene - zjistil, že celou dobu mám utržený meniskus, který mi značně poškodil chrupavku. MUDr. Dojcsana v žádném případě nedoporučuji.

Umístění: Ortopedie Tenisová ask kolenního kloubu

Pán doktor je skvelý. Výborný odborník a aj veľmi ľudský.

Umístění: Ortopedie Tenisová Jiný

super lekar, nehoni si triko, normalne popise stav/navrhne reseni/realizuje. Borec! Jo a taky skvele sestricky :)

Umístění: Ortopedie Tenisová Jiný

MUDr.Dojcsan, je skvělý lékař, skvělý přístup k pacientce, vysvětlí vše srozumitelně. Navštěvuji jej již od r. 2015. Nenutil mě do drahých metod, řekl, že v mém případě by bylo zbytečné a bez efektu. První koleno operoval v r.2016 a druhé v listopadu 2022. Obě operace provedl skvěle.

Umístění: Ortopedie Tenisová Jiný

Skvělý doktor na svém místě!
Od pana doktora mi bylo operované koleno a nemůžu si stěžovat. Zatím procházím rekonvalescencí ale už teď se cítím mnohem lépe než před operací!

Umístění: Ortopedie Tenisová ask kolenního kloubu

Doktor super operace kolena dopadla výborně můžu chodit sestřičky staraly jak o vlastní péče o pacienty 100% Doktor na svém místě Děkuji moc

Umístění: Ordinace Jabloňová ask kolenního kloubu

Arogantní, nepříjemný, ignoroval moje pocity a bolesti, nebyl ochoten mě vyslechnout, tvářil se, jako bych přeháněla a jako bych byla hysterická, bolestive zacházení s nohou. Dokonce byl naštvaný, že dávno necvičím, i když mám v noze fraktury a noha bolí, že na ni sotva došlápnu... nevím, jak si to cvičení představuje... Po kontrole u doktora Dojcsána mě koleno bolelo dva dny a operovat se nechám rozhodně někde jinde. K doktoru Dojcsánovi bych si na stůl nelehla, ani kdyby byl poslední doktor v Praze.

Umístění: Ortopedie Tenisová tep

Pan doktor je první ortoped, který mi přesně řekl, co mi je, jaké jsou možnosti, co mě čeká. Operoval mi koleno (TEP) a vůbec nevím, že mám v těle něco cizího. Úžasně se mi ulevilo a už se těším na druhé. Velice oceňuji, že opravdu vše vysvětlí a věnuje se plně každému pacientovi, i za cenu prodloužené ordinace. Nikdy bych neměnila.

Umístění: Ortopedie Tenisová ask kolenního kloubu

Úžasny lékař. Operace meniskusu. Když se podívám na nohy, tak opravdu do teď nevím která to byla. I když jsem nešla na plastiku vazů. Funguji. Úplně jsem zapomela, že jsem měla něco s nohou. Děkuji pane doktore. Jste úžasný člověk a máte zlaté ruce.

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,
pred nekolika lety pri RTG zapesti po urazu, me chirurg upozornil na maly utvar "hraskoviteho" tvaru, ktery se nachazel v loketni kosti (ve vybezku...asi styloid). Doporucil mi vysetreni u ortopeda. Nedavno jsem tuto lekarskou zpravu objevil. Od vysetreni uz uplynulo temer 8 let. Obcas citim slabou tupou bolest v oblasti zapesti a vsak nevim, zda to muze souviset se starym nalezem nebo jen s namozenim po cviceni (napr benchpressu).

Co byste mi prosim Vas doporucil?¨
Dekuji za odpoved

Zdravím! Samozřejmě čistě statisticky asi vzhledem k faktu,že 8 let ostře ohraničený útvar Vás neobtěžoval jedná se o benigní záležitost a bolest spíše bude souviset se zátěží. Nicméně kontrolní RTG doporučuji

MUDr. Štefan Dojcsán

Dobrý den pane doktore,
cca 1/2 roku se mi projevují bolesti u levé paty ke středu chodidla. Tato bolest je denně a už mě to bolí až do kolene. Někdo říká,že to může být klenba, která se nějak bortí, jiný zase něco jiného. K doktorům moc nechodím (zatím nebyl důvod). Předpokládám, že chyba může být v chůzi, protože mám boty sešlapané ven. Lze takto alespoň poradit co by pomohlo od bolesti?
Děkuji H.R.

Zdravím! Příčina bolesti opravdu může byt v klenbě,ale častější příčinou je patní ostruha.
V obou případech,ale k dekompenzaci může dojít špatnou obuví čí se zvýšenou zátěží.
Takto na dálku lze doporučit změnu bot a dle efektu ev. vyšetření u lékaře

MUDr. Štefan Dojcsán