Ask hlezenního kloubu +11 Více

Ask hlezenního kloubu +11 Více

Dekomprese ls páteře

Specialista v oblasti ortopedie a spondylochirurgii zaměřený hlavně na: traumatologii horní a dolní končetiny, stabilizaci v oblasti LS páteře, dekomp...

• Onemocnění kloubů

od 300 kč

Masáže hydromasážním systémem Wellsystem MEDICA

Operace přednoží

Ortopedie Tenisová

Revizní tep kyčelního i kolenního kloubu

Rázová vlna - nehradí ZP

od 500 kč

od 500 kč

Stabilizace páteře

Tep

Ortopedie Tenisová

Traumatologie horní a dolní končetiny

Umístění: Ortopedie Tenisová tep

Pan doktor je první ortoped, který mi přesně řekl, co mi je, jaké jsou možnosti, co mě čeká. Operoval mi koleno (TEP) a vůbec nevím, že mám v těle něco cizího. Úžasně se mi ulevilo a už se těším na druhé. Velice oceňuji, že opravdu vše vysvětlí a věnuje se plně každému pacientovi, i za cenu prodloužené ordinace. Nikdy bych neměnila.

Umístění: Ortopedie Tenisová ask kolenního kloubu

Úžasny lékař. Operace meniskusu. Když se podívám na nohy, tak opravdu do teď nevím která to byla. I když jsem nešla na plastiku vazů. Funguji. Úplně jsem zapomela, že jsem měla něco s nohou. Děkuji pane doktore. Jste úžasný člověk a máte zlaté ruce.

Umístění: Ortopedie Tenisová kyčelní kloub

Jeho perfektní přístup /skromnost, lidskost , férovost a odbornost / se musí opravdu vyzdvihnout. Měl jsem artrozu kolenou a kyčlí - hned mi řekl, že mi pomůže pouze operace, žádné injekce s vlastní krve,které bych musel za velmi slušnou cenu platit měl pravdu. Provedl mi TEP pravé kyčle před 8 lety. Dodnes vše OK - bez kontrol Jirka

Umístění: Ortopedie Tenisová

Pan doktor je výborný ortoped na kterého nemůžu říct jedno křivé slovo, pokaždé mi pomohl ať to bylo koleno, prst, šlachy nebo záda. Jen mi poslední dobou připadá že toho má moc. Protože nikomu neřekne ne a každého ošetří a bere nové a nové lidi tak nestíhá a ordinuje i ve své polední pauze. Bohužel i když jste objednaní na určitou hodinu není problém aby jste tam ještě dvě hodiny po termínu stále čekali než vás vezme...

Umístění: Ortopedie Tenisová Bolesti kolene, kyčle.

Dobrý den, pan doktor je nejlepší lékař, na kterého jsem prozatím za svůj život narazila. Neuvěřitelně mi pomohl náročnější operací kolene, na kterou si žádný jiný lékař netroufl a já byla několik let kulhající 23 létá holka v bolestech. Dále ho navštěvuji s dalšími problémy a rozhodně bych na tom nic neměnila, i když je ode mne přes 100 km daleko. Moc si vážím i neuvěřitelně hodné a ochotné sestřičky, od které by se mohli ostatní pracovníci ve zdravotnictví učit. Prostě jsou zde profíci na svém místě, což je v dnešní době opravdu výjimka a já si toho moc cením. Děkuji moc. Jachková

Dobrý den, chtěla bych upozornit, že pan doktor opravdu neléčil tak jak měl, téměř od dveří mi diagnostikoval utržený meniskus a zkonstatoval, že už jsem měla být dávno po operaci. Když jsem se dotázala na vyšetření magnetické rezonance. Zkonstatoval, že to je úplně zbytečný, že příznaky jsou jasné na meniskus. Mě to ale nedalo a navštívila jsem jiného ortopeda, ten mě automaticky poslal na MR a tam samozřejmě diagnóza meniskus v pořádku, ale natržené vazy. Musím říct, že přístup lékaře Dojscána byl víc než neprofesionální.

Výborný doktor a už žádný jiný vždy v dobré náladě a rozumí sví práci operoval mne 3 a výsledek je bezva a má tam moc milou sestřičku

Na pana doktora můžu šířit jen samou chválu. Pan doktor je velice milý, příjemný a ochotný vše pečlivě vysvětlit a zodpovědět všechny otázky. Podstoupila jsem stabilizaci čéšky na pravém koleni. I přes to že se sekalo do kosti a dostala sem malý slušivý šroubek :) aby se to srovnalo, tak jsem při rehabilitaci neměla žádné komplikace a po necelých 2 měsících jsem bez problémů chodila. Žádný z předešlých ortopedů se se mnou nechtěl vůbec zabývat, že se to spraví...podotýkám, je mi 16 let a díky sportu sem si zničila pravé koleno a měla takové bolesti, že je neutlumily ani silné prášky. Přístup pana doktora byl více než vynikající, několikrát před i po operaci se mě ptal na to jak mi je, a kontroloval jestli je vše v pořádku. A časté kontroly po operaci také měly něco do sebe, vždy usměvavý doktor hlásil že se vše hojí tak jak má :) Také musím alespoň takto poděkovat úžasným a velice ochotným sestřičkám v nemocnici Agel, kde mi byl zákrok prováděn, nikdy jsem takové milé sestřičky nepotkala! A samozřejmě děkuji i panu doktorovi, konečně můžu zase bezbolestně fungovat.
Urešová Monika

Kvalitní odborník a profesionál. Dostala jsem se k panu doktorovi díky kamarádce, která mi ho doporučila. Operoval mi koleno (meniskus) a jsem velice spokojená. Je příjemný, ochotný i sestřička, která u něj pracuje. Doporučuji každému tohoto odborníka a moc děkuji. Přeji mnoho spokojených pacientů. Lebedová Marie

Č

Vždy výborný, pokaždé si ho celá rodina vyhledá a vždy pomohl, jak synovi s rukou ,ale hlavně mne operoval 3x a vždy super jednání i personálu v hořovické nemocnici!!

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    pred nekolika lety pri RTG zapesti po urazu, me chirurg upozornil na maly utvar "hraskoviteho" tvaru, ktery se nachazel v loketni kosti (ve vybezku...asi styloid). Doporucil mi vysetreni u ortopeda. Nedavno jsem tuto lekarskou zpravu objevil. Od vysetreni uz uplynulo temer 8 let. Obcas citim slabou tupou bolest v oblasti zapesti a vsak nevim, zda to muze souviset se starym nalezem nebo jen s namozenim po cviceni (napr benchpressu).

Co byste mi prosim Vas doporucil?¨
    Dekuji za odpoved

Zdravím! Samozřejmě čistě statisticky asi vzhledem k faktu,že 8 let ostře ohraničený útvar Vás neobtěžoval jedná se o benigní záležitost a bolest spíše bude souviset se zátěží. Nicméně kontrolní RTG doporučuji

MUDr. Štefan Dojcsán

• Dobrý den pane doktore,
    cca 1/2 roku se mi projevují bolesti u levé paty ke středu chodidla. Tato bolest je denně a už mě to bolí až do kolene. Někdo říká,že to může být klenba, která se nějak bortí, jiný zase něco jiného. K doktorům moc nechodím (zatím nebyl důvod). Předpokládám, že chyba může být v chůzi, protože mám boty sešlapané ven. Lze takto alespoň poradit co by pomohlo od bolesti?
    Děkuji H.R.

Zdravím! Příčina bolesti opravdu může byt v klenbě,ale častější příčinou je patní ostruha.
    V obou případech,ale k dekompenzaci může dojít špatnou obuví čí se zvýšenou zátěží.
    Takto na dálku lze doporučit změnu bot a dle efektu ev. vyšetření u lékaře

MUDr. Štefan Dojcsán

• Onemocnění kloubů