Ask kyčelního kloubu

Ask hlezenního kloubu +11 Více

Ask kyčelního kloubu

Ask kolenního kloubu

Ask hlezenního kloubu +11 Více

Specialista v oblasti ortopedie a spondylochirurgii zaměřený hlavně na: traumatologii horní a dolní končetiny, stabilizaci v oblasti LS páteře, dekomp...

• Onemocnění kloubů

• Licence z ortopedie 2001

• ortopedie

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Maďarština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 300 kč

od 300 kč

od 500 kč

od 500 kč

G
Umístění: Ortopedie Tenisová Jiný

Skvělý doktor na svém místě!
Od pana doktora mi bylo operované koleno a nemůžu si stěžovat. Zatím procházím rekonvalescencí ale už teď se cítím mnohem lépe než před operací!

Umístění: Ortopedie Tenisová ask kolenního kloubu

Doktor super operace kolena dopadla výborně můžu chodit sestřičky staraly jak o vlastní péče o pacienty 100% Doktor na svém místě Děkuji moc

Umístění: Ordinace Jabloňová ask kolenního kloubu

Arogantní, nepříjemný, ignoroval moje pocity a bolesti, nebyl ochoten mě vyslechnout, tvářil se, jako bych přeháněla a jako bych byla hysterická, bolestive zacházení s nohou. Dokonce byl naštvaný, že dávno necvičím, i když mám v noze fraktury a noha bolí, že na ni sotva došlápnu... nevím, jak si to cvičení představuje... Po kontrole u doktora Dojcsána mě koleno bolelo dva dny a operovat se nechám rozhodně někde jinde. K doktoru Dojcsánovi bych si na stůl nelehla, ani kdyby byl poslední doktor v Praze.

Umístění: Ortopedie Tenisová tep

Pan doktor je první ortoped, který mi přesně řekl, co mi je, jaké jsou možnosti, co mě čeká. Operoval mi koleno (TEP) a vůbec nevím, že mám v těle něco cizího. Úžasně se mi ulevilo a už se těším na druhé. Velice oceňuji, že opravdu vše vysvětlí a věnuje se plně každému pacientovi, i za cenu prodloužené ordinace. Nikdy bych neměnila.

Umístění: Ortopedie Tenisová ask kolenního kloubu

Úžasny lékař. Operace meniskusu. Když se podívám na nohy, tak opravdu do teď nevím která to byla. I když jsem nešla na plastiku vazů. Funguji. Úplně jsem zapomela, že jsem měla něco s nohou. Děkuji pane doktore. Jste úžasný člověk a máte zlaté ruce.

Umístění: Ortopedie Tenisová kyčelní kloub

Jeho perfektní přístup /skromnost, lidskost , férovost a odbornost / se musí opravdu vyzdvihnout. Měl jsem artrozu kolenou a kyčlí - hned mi řekl, že mi pomůže pouze operace, žádné injekce s vlastní krve,které bych musel za velmi slušnou cenu platit měl pravdu. Provedl mi TEP pravé kyčle před 8 lety. Dodnes vše OK - bez kontrol Jirka

Umístění: Ortopedie Tenisová

Pan doktor je výborný ortoped na kterého nemůžu říct jedno křivé slovo, pokaždé mi pomohl ať to bylo koleno, prst, šlachy nebo záda. Jen mi poslední dobou připadá že toho má moc. Protože nikomu neřekne ne a každého ošetří a bere nové a nové lidi tak nestíhá a ordinuje i ve své polední pauze. Bohužel i když jste objednaní na určitou hodinu není problém aby jste tam ještě dvě hodiny po termínu stále čekali než vás vezme...

Umístění: Ortopedie Tenisová Bolesti kolene, kyčle.

Dobrý den, pan doktor je nejlepší lékař, na kterého jsem prozatím za svůj život narazila. Neuvěřitelně mi pomohl náročnější operací kolene, na kterou si žádný jiný lékař netroufl a já byla několik let kulhající 23 létá holka v bolestech. Dále ho navštěvuji s dalšími problémy a rozhodně bych na tom nic neměnila, i když je ode mne přes 100 km daleko. Moc si vážím i neuvěřitelně hodné a ochotné sestřičky, od které by se mohli ostatní pracovníci ve zdravotnictví učit. Prostě jsou zde profíci na svém místě, což je v dnešní době opravdu výjimka a já si toho moc cením. Děkuji moc. Jachková

Dobrý den, chtěla bych upozornit, že pan doktor opravdu neléčil tak jak měl, téměř od dveří mi diagnostikoval utržený meniskus a zkonstatoval, že už jsem měla být dávno po operaci. Když jsem se dotázala na vyšetření magnetické rezonance. Zkonstatoval, že to je úplně zbytečný, že příznaky jsou jasné na meniskus. Mě to ale nedalo a navštívila jsem jiného ortopeda, ten mě automaticky poslal na MR a tam samozřejmě diagnóza meniskus v pořádku, ale natržené vazy. Musím říct, že přístup lékaře Dojscána byl víc než neprofesionální.

Výborný doktor a už žádný jiný vždy v dobré náladě a rozumí sví práci operoval mne 3 a výsledek je bezva a má tam moc milou sestřičku

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,
pred nekolika lety pri RTG zapesti po urazu, me chirurg upozornil na maly utvar "hraskoviteho" tvaru, ktery se nachazel v loketni kosti (ve vybezku...asi styloid). Doporucil mi vysetreni u ortopeda. Nedavno jsem tuto lekarskou zpravu objevil. Od vysetreni uz uplynulo temer 8 let. Obcas citim slabou tupou bolest v oblasti zapesti a vsak nevim, zda to muze souviset se starym nalezem nebo jen s namozenim po cviceni (napr benchpressu).

Co byste mi prosim Vas doporucil?¨
Dekuji za odpoved

Zdravím! Samozřejmě čistě statisticky asi vzhledem k faktu,že 8 let ostře ohraničený útvar Vás neobtěžoval jedná se o benigní záležitost a bolest spíše bude souviset se zátěží. Nicméně kontrolní RTG doporučuji

MUDr. Štefan Dojcsán

Dobrý den pane doktore,
cca 1/2 roku se mi projevují bolesti u levé paty ke středu chodidla. Tato bolest je denně a už mě to bolí až do kolene. Někdo říká,že to může být klenba, která se nějak bortí, jiný zase něco jiného. K doktorům moc nechodím (zatím nebyl důvod). Předpokládám, že chyba může být v chůzi, protože mám boty sešlapané ven. Lze takto alespoň poradit co by pomohlo od bolesti?
Děkuji H.R.

Zdravím! Příčina bolesti opravdu může byt v klenbě,ale častější příčinou je patní ostruha.
V obou případech,ale k dekompenzaci může dojít špatnou obuví čí se zvýšenou zátěží.
Takto na dálku lze doporučit změnu bot a dle efektu ev. vyšetření u lékaře

MUDr. Štefan Dojcsán

• Onemocnění kloubů