Stanislav Lazurenko, zubař Praha

Zubař

55 objednaných návštěv během 30 dní

U gymnázia 1234/3, Praha 4, Praha

720 60.....

Absolvent stomatologické fakulty (rok 2009). Člen České Stomatologické Komory od roku 2011. Konzervační zubní lékařství, stomatochirurgie,snímací a ...

Ukončené školy

• Absolvent stomatologické fakulty (rok 2009).

• zubní lékař - stomatolog

Preventivní prohlídky

Protetika

Záchovná stomatologie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Chodíme celá rodina už déle,jsme spokojeni.
Vstřícný pan doktor,ošetření k spokojenosti.Děkujeme...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental preventivní prohlídky

Byla jsem u pana doktora na preventivni prohlidce i s detmi.Pan doktor byl prijemny a vse probehlo rychle a profesionalne.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Profesionální, efektivní, lidský přístup. Velmi dobrá dostupnost místa, sjednané termíny jsou zcela dodržovány.

O
Umístění: Standental preventivní prohlídky

Nejlepší zubař a lékař obecně. Milý přístup, vždy vysvětlí, co a proč bude dělat, bezbolestné zákroky - velmi hlídá jakýkoliv záchvěv v obličeji, aby se ujistil, že nepůsobí bolest.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

U pana doktora S. Lazurenka jsem byl v rámci opravy stoličky, která se vlivem zubního kazu z části odlomila. Doktor mi srozumitelně vysvětlil veškeré scénáře a profesionálně provedl opravu zubu. Spokojenost.

Umístění: Standental Běžný termín

Pan doktor mi robil korunku na predny zub. Korunka mi zacala asi po roku vypadavat. Kedze pan doktor nebol pritomny, musela som navstivit pohotovostnu zubnu ambulanciu asi 3x. Za kazdym som vypocula, ze cap na korunke je kratky tj. nespravne spraveny a preto mi korunka vypadava.

Uz mam novu korunku znova platim cca 10.000 CZK za uplne novy cap, skleneny, ovela dlhsi plus novu korunku.

Takze za mna strata dovery a vyhodene peniaze.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Ze zubařů jsem měla vždy velký strach. Ale pan doktor Lazurenko je velmi milí a naprosto profesionální. Takže je to úplně poprvé v životě co se budu těšit na příští návštěvu k zubaři. 100% ho doporučuji :-) Jinak ordinace je velmi dobře dostupná (blízko metra),nová a krásná. PS.: má příjemnou sestřičku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental падение и травма зуба у ребенка

врач оперативно нас принял, сразу же организовал панорамный снимок, а не прицельный (для одного зуба), что мне кажется очень правильным и разумным в нашей ситуации. Снимок подробно прокомментировал, дал инструкции по дальнейшим действиям, отправил снимок на почту. Мы остались очень довольны подходом Станислава

Pan doktor je příjemný, vše vysvětlí a poradí. Chodím už několik let, preventivně a akutně. Moderní ambulance.

Umístění: Standental dentální hygiena

Vynikajúci prístup, vysvetlenie, možnosti riešenia problému, objednanie cez internet a SMS notifikácie, komunikácia+++

Ukončené školy

• Absolvent stomatologické fakulty (rok 2009).

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků