Stanislav Lazurenko, zubař Praha

Zubař

27 objednaných návštěv během 30 dní

U gymnázia 1234/3, Praha 4, Praha
Standental

Absolvent stomatologické fakulty (rok 2009). Člen České Stomatologické Komory od roku 2011. Konzervační zubní lékařství, stomatochirurgie,snímací a ...

Ukončené školy

• Absolvent stomatologické fakulty (rok 2009).

• zubní lékař - stomatolog

Preventivní prohlídky

Protetika

Záchovná stomatologie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Skvělý přístup, bezbolestné ošetření. Žádné čekání. Vždy na čas. Postup ošetření krásně a srozumitelně vysvětlen. Skvělá komunikace při objednávání termínu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental preventivní prohlídky

Pan doktor je velice příjemný a šikovný. Preventivní prohlídka proběhla, jako vždycky velmi rychle v příjemné atmosféře, profesionálně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Výborný lékař, vysvětlí, poradí, v případě vyšších finančních doplatků se nejdříve domluví, hledá i méně nákladné alternativy, pokud je to možné

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Moje první návštěva. Pan doktor velmi příjemný,milý a hlavně šikovný. Během jedné hodiny přeplombovaný zub, otisky na zubní náhradu a nakonec vytržení osmičky. Mé obavy ze zubních lékařů vzaly trochu za své. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Chodíme celá rodina už déle,jsme spokojeni.
Vstřícný pan doktor,ošetření k spokojenosti.Děkujeme...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental preventivní prohlídky

Byla jsem u pana doktora na preventivni prohlidce i s detmi.Pan doktor byl prijemny a vse probehlo rychle a profesionalne.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Profesionální, efektivní, lidský přístup. Velmi dobrá dostupnost místa, sjednané termíny jsou zcela dodržovány.

O
Umístění: Standental preventivní prohlídky

Nejlepší zubař a lékař obecně. Milý přístup, vždy vysvětlí, co a proč bude dělat, bezbolestné zákroky - velmi hlídá jakýkoliv záchvěv v obličeji, aby se ujistil, že nepůsobí bolest.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

U pana doktora S. Lazurenka jsem byl v rámci opravy stoličky, která se vlivem zubního kazu z části odlomila. Doktor mi srozumitelně vysvětlil veškeré scénáře a profesionálně provedl opravu zubu. Spokojenost.

Umístění: Standental Běžný termín

Pan doktor mi robil korunku na predny zub. Korunka mi zacala asi po roku vypadavat. Kedze pan doktor nebol pritomny, musela som navstivit pohotovostnu zubnu ambulanciu asi 3x. Za kazdym som vypocula, ze cap na korunke je kratky tj. nespravne spraveny a preto mi korunka vypadava.

Uz mam novu korunku znova platim cca 10.000 CZK za uplne novy cap, skleneny, ovela dlhsi plus novu korunku.

Takze za mna strata dovery a vyhodene peniaze.

Ukončené školy

• Absolvent stomatologické fakulty (rok 2009).

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků