Stanislav Lazurenko, zubař Praha

34 objednaných návštěv během 30 dní

U gymnázia 1234/3, Praha 4 , Praha

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 1 Více
720 60.....

Běžný termín

Estetická stomatologie

Preventivní prohlídky +2 Více

Protetika

Záchovná stomatologie

Absolvent stomatologické fakulty (rok 2009). Člen České Stomatologické Komory od roku 2011. Konzervační zubní lékařství, stomatochirurgie,snímací a ...

Ukončené školy

• Absolvent stomatologické fakulty (rok 2009).

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Běžný termín

Estetická stomatologie

Preventivní prohlídky

Protetika

Záchovná stomatologie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental падение и травма зуба у ребенка

врач оперативно нас принял, сразу же организовал панорамный снимок, а не прицельный (для одного зуба), что мне кажется очень правильным и разумным в нашей ситуации. Снимок подробно прокомментировал, дал инструкции по дальнейшим действиям, отправил снимок на почту. Мы остались очень довольны подходом Станислава

Pan doktor je příjemný, vše vysvětlí a poradí. Chodím už několik let, preventivně a akutně. Moderní ambulance.

Umístění: Standental dentální hygiena

Vynikajúci prístup, vysvetlenie, možnosti riešenia problému, objednanie cez internet a SMS notifikácie, komunikácia+++

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental

Úžasný lékař! Trpělivý, odpověděl na otázky a profesionálně udělal všechno co bylo potřeba udělat. Doporučuji ho všem.

Umístění: Standental Běžný termín

Opravdu skvělý lékař, který už mi zachránil nejeden zub, co ostatní odepsali. Ze strany pana doktora Lazurenka lze očekávat jak profesionální přístup, tak i dobře odvedenou práci. Doufám, že v nové ordinaci bude mít co nejlepší zázemí.

Umístění: Standental Běžný termín

Vstřícnost,ochota,profesionální přístup,mohu všem vřele doporučit.Objednání přes internet super,upozornění sms taky nemá chybu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Som spokojný s kvalitou práce, ktorú p. Lazurenko urobil. Po 8 rokoch som musel absolvovať pár vrtaní a plomb, plus jedna korunka. Za posledné 4 roky cca chodím len na preventívne prehliadky. Skvelé je, že dodržuje čas objednania.

Umístění: Standental

Pan doktor je velmi profesionální s velice dobrým a lidským přístupem. Přišel jsem za ním dnes poprvé, působil na mne naprosto pohodovým dojmem, což mi velice pomohlo od mých veškerých obav. Zub mi za moment vytrhnul a bylo po problému. Jsem upřímně rád, že jsem se u něj mohl zaregistrovat. Touto cestou jemu i sestřičce děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Bolest zubu

Pan doktor postupuje velmi profesionálně, srozumitelně vše pacientovi vysvětlí a nastíní kroky, včetně případného propočtu a následků. Je opatrný, pečlivý a díky jeho ohleduplnosti jsou zákroky snesitelnější a příjemnější.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Po několika návštěvách této ordinace můžu říct, že pan doktor je moc šikovný a hodný , ošetření od něj mě vůbec nebolelo.

Ukončené školy

• Absolvent stomatologické fakulty (rok 2009).

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků