U gymnázia 1234/3, Praha 4, Praha
Standental

Absolvent stomatologické fakulty (rok 2009). Člen České Stomatologické Komory od roku 2011. Konzervační zubní lékařství, stomatochirurgie,snímací a ...

Ukončené školy

• Absolvent stomatologické fakulty (rok 2009).

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Станислав Лазуренко - Мастер своего дела. Именно с большой буквы. Он не только отлично залечил мне зубы, но и исправил недоработки предыдущих дантистов у которых я лечился. Лечение зубов у Станислава было абсолютно безболезненным и вполне доступным по цене. Мне все понравилось. Станислав, большое Вам спасибо за проделанную работу.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

I když jsem byla objednaná, ordinace pana Laruzenka byla zamčená, volala jsem mu, ale marně. Čekala jsem téměř hodině, ale neobjevil se. Vzhledem k tomu, že jsem ujela cca 60 km a promarnila celý den, nedoporučuji návštěvu pana Laruzenka. B. Šulcová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Pan doktor byl velice milý a příjemný. Všechno jsme na první prohlídce probrali a velice rychle se domluvili na dalším termínu návštěvy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

nevim, jestli mam jenom smulu,ale uz od cervna se snazim k panu doktorovi objednat a už 5x mi par hodin pred planovanym objednanim přijde smska,ze bud kvuli technickym problemum nebo kvuli nemoci je termin zrusen..snazila jsem se objednat i telefonicky,ale bud je tam hlasova schránka nebo hluchy telefon.. mrzí me to,protoze pan doktor je supr a nikdy jsem nemela zadny problém,ale taková namaha kvuli jedne preventivce mi za to uz opravdu nestojí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Naprostá spokojenost. Lékař je profesionální, milý, trpělivý. Vše vysvětlí, zodpoví veškeré dotazy. Zákroky bezbolestné, s výsledky jsem spokojený.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental

Jednalo se o mou první návštěvu u tohoto lékaře; z mého laického pohledu splnila veškerá má očekávání, jsem spokojen a domluvil jsem si hned další sezení k vylepšení stavu mého chrupu. Celkové jednání pana doktora ve mne vzbudilo důvěru = vysvětlil, řekl dopředu cenu doplatku, vše bezbolestně a podle mne - s potřebnou erudicí a pečlivostí. Samozřejmě, že by se mi jako starobnímu důchodci líbilo ještě víc, aby všechno šlo "na pokladnu", ale myslím, že i doplatky v této ordinaci jsou na současné poměry přiměřené.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental

Navsteva u pana doktora je vzdy prijemna, efektivni a rychla, aktualne chodim i se synem. K synovi (18 mesicu) je pan doktor Lazurenko velmi vlidny a mily, takze prohlidka probiha hladce. V minulosti mi pan doktor predelaval spoustu plomb a korunku, tez vse naprosto profi. Moc dekuji a jsem rada, ze mame tak prima doktora. :))

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental

Pan doktor je vždy velice profesionální, pečlivý, ochotný. Jsem s jeho přístupem velice spokojená. Doporučila jsem pana doktora blízké rodině a známým, také jsou velice spokojeni, samá chvála.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental

K panu doktoru Lazurenkovi chodím už léta a jsem velice spokojen. Je šikovný s lidským přístupem. Zákrok mě vždy dopodrobna vysvětlí popř navrhne možné varianty. Pan doktor vyžaduje u klientů návštěvu zubní hygieny, což postupem času kvituji jako požadavek potřebný a jako dobrou prevenci před zbytečnými zákroky v důsledku zanedbání péče o chrup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental

Skvělý přístup k pacientovi. Velmi si cením vysvětlení problému a konzultace následného způsobu léčby.

Ukončené školy

• Absolvent stomatologické fakulty (rok 2009).

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků