Stanislav Lazurenko, zubař Praha

Zubař Více

76 objednaných návštěv během 30 dní

U gymnázia 1234/3, Praha 4, Praha
Standental

Absolvent stomatologické fakulty (rok 2009). Člen České Stomatologické Komory od roku 2011. Konzervační zubní lékařství, stomatochirurgie,snímací a ...

Ukončené školy

• Absolvent stomatologické fakulty (rok 2009).

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Navsteva u pana doktora je vzdy prijemna, efektivni a rychla, aktualne chodim i se synem. K synovi (18 mesicu) je pan doktor Lazurenko velmi vlidny a mily, takze prohlidka probiha hladce. V minulosti mi pan doktor predelaval spoustu plomb a korunku, tez vse naprosto profi. Moc dekuji a jsem rada, ze mame tak prima doktora. :))

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Pan doktor je vždy velice profesionální, pečlivý, ochotný. Jsem s jeho přístupem velice spokojená. Doporučila jsem pana doktora blízké rodině a známým, také jsou velice spokojeni, samá chvála.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

K panu doktoru Lazurenkovi chodím už léta a jsem velice spokojen. Je šikovný s lidským přístupem. Zákrok mě vždy dopodrobna vysvětlí popř navrhne možné varianty. Pan doktor vyžaduje u klientů návštěvu zubní hygieny, což postupem času kvituji jako požadavek potřebný a jako dobrou prevenci před zbytečnými zákroky v důsledku zanedbání péče o chrup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Skvělý přístup k pacientovi. Velmi si cením vysvětlení problému a konzultace následného způsobu léčby.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental preventivní prohlídky

The approach feels super professional. Also a very detailed and clear explanation of the problems. Overall solid 10 so far

В

Názor přidán dne 18.03.21 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Moc sympaticky doktor, profesionální, hodný, a pomohl mi hned :) jsem rada, ze jsem se objednala k němu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Chodím k doktorovi už rok, i když nejsem tam často, což je dobře :) ale o změně zubní ordinace ani nepřemýšlím. Jsem spokojená. Vyšetřovaní a léčba jsou pohodlné a profesionální.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Pan doktor je pečlivý,vše vysvětlí,navrhne varianty a ceny ošetření,objednání je přesně na čas a ošetření s umrtvením za mě vždy perfektní a bezbolestné.Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Standental Běžný termín

Pan doktor je velice sympatický a umí dobře vysvětlit smysl jednotlivých kroků, které doporučuje. Navíc se u mě zaměřil na řešení příčiny a ne pouze bezprostředních následků mého problému.

Ukončené školy

• Absolvent stomatologické fakulty (rok 2009).

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků