Zubní ordinace
Milešovská 7/1766, Praha

Chodil jsem k panu doktorovi tři roky, zachranil mi chrup, o tom žádná. Před rokem jsem se odstěhoval z Vinohrad, ale zůstal jsem u něj. Jednou jsem se opět vydal k ošetření, avšak čekalo mě krajně nemilé překvapení. Pan doktor zemřel. Nejen že to byl vynikající lékař, ale taky prima člověk a ačkoliv jsme se znali jen z občasných návštěv, vždy byl příjemný, usměvavý a vůbec, člověk k němu chodil rád. Velice mě to ranilo. Upřímnou soustrast rodině a všem příbuzným.

Před 10 lety jsem chodila 5 let k panu Cíchovi. Celou dobu jsem si myslela jako ostatní, že je dobrý zubař. Dva roky jsem si stěžovala na osmičky, že to mám citlivé při čištění zubů. Pokaždé po retgenu mi tvrdil, že mám to v pořádku a mám si koupit jinou pastu na zklidnění. Naposledy po rentgenu mi řekl , že moje zuby jsou v výborném stavu, když sestřička viděla moje snímky zubů, řekla: " Ale ona má. ....." Zastavil ji. Druhý den jsem si prokousla při jídle osmičku. Hned jsem zavolala do ordinace, řekli mi, že je pan doktor na dovolené. Musela jsem si narychlo sehnat doktora, aby mi vytáhl ostrý zbytek zubu, při vyšetření zjistl, že i druhou mám v velmi špatném stavu. To mi stalo 10 tisíc. Jsem ráda, že nemáte ještě špatné zkušenosti.

Jsem pacient pana doktora jiz pres 10 let.Vynikajici nejen jako profesional, ale take jako clovek a fakt, ze jde o stomatologa - homeopata je pro mne bonus o kterem si drive ani nesnilo. Nerad jsem "pacient" ale u "Standy" je mi cti a narodnim svatkem :)
Jan

Mám stejný názor jako většina lidí,kteří tu již napsali.Velmi kvalitní stomatologie,vždy vám řeknou co se dá udělat a jak.
Prošla jsem mnoha zubními ordinacemi ale opravdu,zde jsem našla to co jinde nemají to je vysoká odbornost,lidský faktor a hlavně již žádný strach z ošetření.U mě nejde jenom o nějaké kazy v dutině ústní,zde zuby opravdu kvalitně léčí a zachraňují co to jde.Funguje tady profesionalita a slušné zacházení s trpícími.Příjemné prostředí pokud jste objednáni na danou hodinu opravdu nečekáte ani o minutu déle.Netuším jak to,zde dělají ale opravdu to jde a ne jako všude jinde,kde někoho otravujete tím,že něco potřebujete.
Pravdou je,že za tyto skvělé služby také musíte zaplatit nemalé peníze.
Nestane se,že by jste při jakékoli návštěvě neplatili.Všem doporučuji toto zařízení.

Precizní, rychlý, velice přijemný, prostě profesionál. Jde to! Děkuji.

Pan doktor Cícha mě zachránil v situaci, kdy mi skutečné kapacity nabízeli pouze operaci. Dlouhodobou, citlivou a tpělivou péčí vyřešil můj specifický problém způsobem, na který si ostatní netroufali.
Je to nejen skvělý stomatolog a homeopatik, ale hlavně člověk s velkým "Č".
Kéž bych měl to štěstí a setkával se častěji s lékaři a lidmi jeho kvalit...

Prostě dobrý

Nemohu si stěžovat. Všichni od sestřiček až po pana doktora vždy usměvaví. Někdy tam nechá člověk víc, ale dle vybavení a meteriálů (pokud mohu jako laik soudit) jde hodně peněz do zkvalitnění služeb. Nevyměnil bych. Asi první zubař co znám, který nemá sadistické sklony :)

Vynikající doktůrek, přístupem, úsměvem,vstřícností, odborností, čistota prostředí. Byl jsem u něj jako jeden z prvních pacientů při otevření soukromé praxe (myslím, že již více jak 12 let) nikdy nic negativního, vše s Vámi konzultuje, zbaví Vás určitě strachu za zubařského křesla. Negativa ? Má pacientů na rozdávání, takže pokud nemáte něco akutního (to ošetří hned) narostou Vám vousy, nežli přijdete na řadu. Žal--

Dr.Cícha mě zbavil celoživotního strachu ze zubaře.3koda že jsem ho nepoznala jako mladá.