Stomatologická ordinace
Mrštíkova 1b/2451, Praha

Korunka za 4 700 kč mi vypadla během 3 měsíců dvakrát. Podruhé jsem jí ztratil a podle ní nemám nárok na náhradu jelikož je to moje chyba, že si mám korunku hlídat...
Nekvalitně odvedená práce a to neřeším první nasazování korunky mi jí vrtáčkem poškodila z vnitřní strany.

Tady už přece nejde o dovzdělání. Jestliže vrtá zdravé zuby asi těžko někdo prokáže, ale neooprávněně účtované položky ??!!! Za to by měla přijít
o ordinaci, diplom a měly by to řešit pojišťovny, policie a třeba i soudy !!!!

Je to vůbec možný, že Skalníková ještě mrzačí pacienty?? Jak tady čtu názory, musím se připojit i já. Mám stejnou zkušenost. K pacientům je nevrlá, pracuje velmi bolestivě a nepořádně. Zub v zánětu mi otevřela bez anestezie, že prý to jinak nejde. Byla to středověká bolest. Po konzultaci s jiným zubařem jsem zjistil, že to je v dnešní době neuvěřitelná prasárna a že se anestezie samozřejmě používá.Zub prohlásila za vyléčený a zánětlivé ložisko pod ním jí vůbec nezajímalo.Prý tam nemůže už nic být. Je to opravdová ostuda medicíny. Paní doktorce bych doporučil dovzdělat v oboru nebo důchod.

Na paní doktorku Skalníkovou pozor. Účtuje zdravotním pojišťovnám k úhradě výkony, které svým pacientům neprovedla! Využije preventivní prohlídku k tomu, aby si naúčtovala např. chirurgický zákrok nebo opravu několika zubních kazů najednou.

Já jsem a paní doktorkou velmi spokojená, odhalila mi kaz pod výplní, kterou mi krátce před tím neodhalila předešlá lékařka, poslala mi na rentgen, zachránila mi osmičku zub, je velmi rychlá a bezbolestná, velice šikovná. Všem doporučuji.
Černohorská Marcela

Já jsem také zavčas od této paní doktorky odešla a nelituji,nelíbil se mi ani její přístup k dětem,když jsem tam vzala tehdy svoji 2 letou dceru na první prohlídku a leccos mně zanedbala,co dáváme s mou novou dr.dohromady vlastně dosud...