Bolesti pohybového aparátu

Clavy - „kuří oka“ +4 Více

Odstranění bradavice

Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Pigmentové naevy

Vážené pacientky, Vážení pacienti, Vítejte na profilu naší specializované chirurgické ordinace – soukromého smluvního zdravotnického zařízení. Pos...

• Bércové vředy

Odstranění bradavice

Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Pigmentové naevy

Chirurgie Zahradní Město

Vyšetření a léčba při bolestech břicha

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Velmi odborná pomoc při odstranění poškozeného nehtu palce nohy. Komunikace s pacientem jak ze strany doktorky, tak sestry. Vše proběhlo k naprosté spokojenosti.

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

Pani doktroka Tumova byla velice prijemna, mluvila Anglicky s mym manzelem a vsechno hezky vysvetlila. Byla jsem velice mile prekvapena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé a od nás mají 1*.Dcerka byla nadšená,jak se k ní hezky chovaly.Vřele všem paní doktorku doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Velmi sympatická paní doktora. Všechno skvěle vysvětlí a dobře se postará. Přitom práce jí odsýpá od ruky, takže v čekárně je to obvykle na pár minut.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město bolesti pohybového aparátu

Skvělá lékařka s lidským přístupem.. Řeší jen aktuální problém a ne starší bolístky. V ordinaci je každý jen co nejkratší nutnou dobu ale každý dostane maximální péči.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Začátkem měsíce jsem byla u paní lékařky na odstranění dvou ateromů, paní doktorka byla strašně milá, empatická a veselá. Sestra to samé. Mohu říct, že jsem se v životě nesetkala s lidštějším a milejším lékařem. Ranky jsou zahojené a já jsem moc spokojená! Děkuji

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město clavy - „kuří oka“

Paní doktorka Tůmová je velmi, velmi příjemná a ochotná pomoc . Je vidět, že svou práci a pacienty má rada. Jsem strašně spokojená!!!
Doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

Paní doktorka se opravdu zajímá, vyptá se na všechny okolnosti kvůli případným souvislostem, je pečlivá, vše vysvětlí a navíc jsou se sestrou obě moc milé. Doporučuji a za vše děkuji!

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

Paní doktorka Tůmová je velmi, velmi příjemná a milující. Je vidět, že svou práci a pacienty velmi miluje. Byla jsem o hemoroidech, které mě dlouho trápily. Paní Silvia Tůmová předepsala nezbytné masti a odvar. Dalo mi to jistotu, že nemoc zmizí. O týden později následná schůzka. Děkuji Vám, paní doktorko! Doufám, že za týden budu mít vynikající výsledky!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

Dnes jsem byla u pani MUDr.Tumove. den predtym jsem si zabookovala online termin pres znamy lekar. Vse klaplo bez problemu. Pani doktorka je velmi mila a vstricna. Sla jsem do ordinace se strachem kvuli predeslym negativnym zkusenostem u jinych doktoru a odchazela jsem nadsena a moc se mi ulevilo. Pani doktorka vse podrobne vysvetlila a za 5 minut bylo hotovo. Moc ji doporucuji.

• Bércové vředy
  • Hemoroidy