Jabloňová 8/2992, Praha 10, Praha
Chirurgie Zahradní Město (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
725 35.....

Odstranění bradavice

Vyšetření a léčba při bolestech břicha

Pigmentové naevy + 4 Více

Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Bolesti pohybového aparátu

Clavy - „kuří oka“

Vážené pacientky, Vážení pacienti, Vítejte na profilu naší specializované chirurgické ordinace – soukromého smluvního zdravotnického zařízení. Pos...

• bércové vředy
  • hemoroidy
  • úrazy

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Velmi příjemná, empatická a trpělivá paní doktorka. Doporučila mi dalšího odborného lékaře a vše mi do detailu vysvětlila. Určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Kontrola natažených prstů u nohy mého syna

Paní doktorka je super. Pokaždé, nebylo to dnes poprvé, byla velice milá, ochotná a příjemná. V čekárně se dlouho nečeká, i když tam bývá dost lidí. Paní doktorka je nejlepší ze všech doktorů, které znám. Moc děkujeme.

Umístění: Chirurgie Zahradní Město

Úžasný přístup k lidem, velice ochotná a obětavá! Příjemná návštěva. Spokojenost obrovská! Kéž by byl takový každý! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Přes internet jsem si rezervovala návštěvu a očekávala jsem konzultaci,popřípadě stanovení termínu zákroku.Ke vstupu do ordinace jsem byla vyzvána usměvavou sestřičkou více jak 15minut před časem objednání.Paní doktorka,která viděla můj strach nic zbytečně neprodlužovala.Všechno mi předem vysvětlila,což je pro mě velmi důležité.Za 10minut jsem se dvěma stehy na hlavě a mile překvapena,odcházela na autobus..Takto se podle mého chová pravý lékař-profesionál.Upřímně děkuji a všem vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Narazene zapesti

Pani doktorka je naprosto uzasna! Neuveritelne mily a vstricny pristup ke me i k synovi a navic je velice efektivni. Syn si zranil pri sportu zapesti, poslala nas hned na rentgen, kde byli take vsichni velice prijemni a rychli, a pote nas hned zavolala do ordinace. Objednali jsme se pres internet a prestoze byla cekarna plna lidi, vzala nas v objednany cas. Pani doktorku doporucuji a velice dekuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Skvělý, milý a odborný přístup jak paní doktorky, tak sestřičky. Po objednání přes web jsem byl ošetřen téměř bez čekání (termín jsem si objednal večer před návštěvou lékaře).

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Výborná, příjemná a ochotná doktorka. Maximální spokojenost! Čekací doba v čekarne byla velmi rychla. Odsypa to.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Paní doktorka má skvělý přístup k dětem. Byla jsem u ní prvně, z pětiletou dcerou, vyndavala jí atherom u oka. Objednávala jsem se online. Šli jsme načas. Paní doktorku ráda doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Zánět v noze

Paní doktorka velice milá. Po 14 dnech, co mne posílal praktický lékař od čerta k ďáblu, mi paní doktorka velice pomohla. Zhrozila se, co mi udělal s nohou. Nasadila okamžitě antibiotika, poradila jak se mám léčit. Velice paní doktorce děkuji a jsem ji za její přístup velice vděčná

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město pohmožděné kolenoBěžný termín

K paní doktorce chodím již několik let, jelikož mám dost často úrazy.
Vždy je ochotná, příjemná, usměvavá. Nejen to. Její ošetření je precizní a pokud návštěva u ní není chirurgicky nutná, doporučí lékaře,který je podle ní nejlepší. Takových doktorů mít více , ve více oborech , bylo by to nádherné.
Nikdy nemám pocit, že by paní doktorku někdo obtěžoval, přestože již od ranních hodin má plnou čekárnu.
Vindišová jana

Vyšetření a léčba při bolestech břicha

Umístění: Chirurgie Zahradní Město

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Narazene zapesti

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Zánět v noze

K paní doktorce chodím již několik let, jelikož mám dost často úrazy.
Vindišová jana

• bércové vředy