Jabloňová 8/2992, Praha 10, Praha
Chirurgie Zahradní Město (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
725 35.....

Bolesti pohybového aparátu

Běžný termín

Clavy - „kuří oka“ +4 Více

Odstranění bradavice

Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Pigmentové naevy

Vážené pacientky, Vážení pacienti, Vítejte na profilu naší specializované chirurgické ordinace – soukromého smluvního zdravotnického zařízení. Pos...

• bércové vředy

Odstranění bradavice

Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Pigmentové naevy

Chirurgie Zahradní Město

Vyšetření a léčba při bolestech břicha

Chirurgie Zahradní Město

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Ukopnuty nehet.

Pani doktorka opet skvela! Rychla bezbolestna akce, za pet minut jsem byla pryc, vse vyreseno. Pratelska, mila!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město zapouzdřený zapíchlý trn u palce nohy

Nemohla jsem zoufale sehnat chirurga pro svojí dceru, díky známý lékař jsem vyhledala tuto milou lékařku.Během chvilky byl problém vyřešen...Objednala jsem se přes systém a opravdu, přestože byla plná čekárna, jsme šly s dcerou v termínu na řadu.Paní doktorka je milá a rychlá.Děkujeme, moc doporučuji, hezký přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město

Super, moc mila a ochotna pani doktorka a sestricka. Pomuze, poradi, usmeje se. Osetruje celou nasi rodinu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město

Paní doktorka je velmi příjemná a vstřícná. Člověk má hned od prvního okamžiku pocit, že mu chce opravdu pomoci. Super.

Umístění: Chirurgie Zahradní Město

Všechno úplně super. Paní doktorka je výborná. Chodím k ni už několik let a jsem rada, ze je zrovna na ZM.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Kontrola

Vstřícná a výborná lékařka. Jen objednaný čas přes ZnamyLekar nebyl dodržen, ale čekáni nebylo tak dlouhé. Tuto ordinaci můžu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Skvělá paní doktorka, profesionální lékařka každým coulem, její lidskost a laskavost jistě rovněž přispívá k vyléčení pacientů :) Děkuji, že jsem měla tu čest Hana U.

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Kontrola

Ordinaci jsem navštívil kvůli kontrole po poranění nohy. Lékařka byl milá, vstřícná, poradila nám na koho a co se obrátit v budoucnu. Pokud o návštěvě váháte, vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město chirurgické vyšetření

Spokojenost největší. Zkusena lékařka a velice příjemná, i když můj zákrok příjemný nebyl. Doporučuji, pokud se objednáte zde přes známý lékař, na domluvenou hodinu jdete do ordinace.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město

Příjemná paní doktorka i sestra, vše podrobně vysvětleno. Velmi oceňuji možnost objednání se přes internet i to, že čas objednání byl ze strany ordinace dodržen.

• bércové vředy
  • hemoroidy