Bolesti pohybového aparátu

Clavy - „kuří oka“ +4 Více

Odstranění bradavice

Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Pigmentové naevy

Vážené pacientky, Vážení pacienti, Vítejte na profilu naší specializované chirurgické ordinace – soukromého smluvního zdravotnického zařízení. Pos...

• Bércové vředy
  • Hemoroidy
  • Chirurgické onemocnění

• chirurgie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bolesti pohybového aparátu

Běžný termín

Clavy - „kuří oka“

Odstranění bradavice

Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Pigmentové naevy

Chirurgie Zahradní Město

Vyšetření a léčba při bolestech břicha

Chirurgie Zahradní Město

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město odstranění bradavice

Rozhodne doporucuji kvuli pristupu , spravne diagnoze a efektivite. Trochu jsem se na zacatku obaval, no na konec jsem odchazel spokojen a osetreni zabralo po par dnech.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město vyšetření a léčba při bolestech břicha

Bez zbytečných prodlev. Podle objednání. Důkladné vyšetření v spolupráci s ostatními specialisty. První návštěva a celková spokojenost s přistupem a jednáním ošetřujícího lékaře.

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Paní doktorka i sestřička byla velmi milá a poradila co máme dělat, takže bylo vše v naprostém pořádku, děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Paní doktorka se sestřikou jsou dokonale sehrané . Než zjistíte, že se bojíte je hotovo. Moc,moc děkuji jste profíci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Hned při mé první návštěvě si mě paní doktorka získala. Byla empatická a dokázala mi rychle a účinně pomoci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Paní doktorka mě přijala do ordinace na minutu přesně (byl jsem objednaný). Velmi rychle pochopila můj problém a okamžitě na místě mi ho vyřešila s jasnými a srozumitelnými radami, co dělat dál.

Přístup paní doktorky byl naprosto perfektní, milý a profesionální, za což jí tímto děkuji.

Paní doktorka je milá, vstřícná a ochotná hned pomoci. Byla jsem se zákrokem spokojená, odstranění kožního nádorku provedla při umrtvení, tedy bez bolesti.

Umístění: Chirurgie Zahradní Město bolesti pohybového aparátu

Děkuji paní doktorce za její profesionální přístup. V dnešní době je až neuvěřitelné, že existuje takto skvělá a především velice příjemná lékařka, která je zároveň profesionál na svém místě. Sestřička je též velmi milá a příjemná. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

Milá paní doktorka.Vse pěkně vysvetleno.Odborná péče .Jsem moc ráda,že jsem dala na doporučení rodičů.Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Skvělá paní doktorka, vše vysvětlí, poradí a pomůže jak nejvíc může, velmi ochotná a příjemná! Děkuji za pomoc.

• Bércové vředy
  • Hemoroidy