Silvia Tůmová, chirurg Praha

Bolesti pohybového aparátu

Běžný termín

Clavy - „kuří oka“ +4 Více

Odstranění bradavice

Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Pigmentové naevy

Vážené pacientky, Vážení pacienti, Vítejte na profilu naší specializované chirurgické ordinace – soukromého smluvního zdravotnického zařízení. Pos...

• Bércové vředy
  • Hemoroidy
  • Chirurgické onemocnění

• chirurgie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město bolesti pohybového aparátu

Byl jsem spokojen a mohu doporučit. Byl jsem přijat presne na objednány čas a paní doktorka mi vše vysvětlila a započala léčbu. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

Moc milá a příjemná paní doktorka :) velká spokojenost! Moc krát děkuji za dnešní vyšetření. Doporučuji.

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

Paní doktorka byla úžasná. Ač byla bez sestřičky tak jsem čekala max 15minut, vysvětlila mi co a jak, byla příjemná, neměla jsem pocit že "obtěžuju"...víc podobných lékařů:)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město

Velká spokojenost, paní doktorka milá, vstřícná, vše proběhlo velmi rychle,vše vysvětlila. Určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

Velmi ochotná paní doktorka i milá a úslužná sestrička. Velmi vstřícný postoj, nepřipadala jsem, že obtěžuji, byly jsme tam se starou maminkou, už to vyžaduje více trpělivosti, ale skutečně jen spokojenost...

Š
Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

Jsem velmi ráda, že jsem se svým akutním problémem navštívila tak ochotnou, precizní a milou lékařku. Profesionalita a lidskost.Sestřička byla také úžasná.Ráda všem doporučím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město

Skvělý lidský přístup paní doktorky. Hned po příchodu mě poslala na RTG, abychom měly jistotu, že není ruka zlomená. Osoba na správném místě. Doporučuji návštěvu. Velké plus za možnost rezervovat si termín přes tuto stránku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

Rozhodl jsem se pro změnu chirurga po třech týdnech léčby hlubokého kousnutí od psa. Konečně jsem se o tom něco dozvěděl, aniž bych sám musel tahat informace, paní doktorka změnila desinfekci, protože ta doteď podávaná způsobovala zjevnou silnou kožní reakci kolem rány a vůbec celkově jsem měl dojem zájmu o problém jako celek a ne jen o tu díru v noze. Děkuji za to a doufám, že zde už se z toho brzy vyhrabu.

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

Velice děkuji profesionalní a přijemné pani doktorce a milé sestřičce! Vyšetřeni bylo rychlé a bezbolestné, pani doktorka Tůmová je opravdu jednička ve svém oboru! Ráda doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město

Paní doktorka i sestřičky jsou velmi milé a moc jí děkuji za dnešní vyšetření .
Je moc prima objednání na přesný čas .
Je vidět , že paní doktorka má velké zkušenosti v oboru a je velmi šetrná při vyšetřeních .

• Bércové vředy
  • Hemoroidy