Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
725 35.....

Bolesti pohybového aparátu

Běžný termín

Clavy - „kuří oka“ +4 Více

Odstranění bradavice

Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Pigmentové naevy

Vážené pacientky, Vážení pacienti, Vítejte na profilu naší specializované chirurgické ordinace – soukromého smluvního zdravotnického zařízení. Pos...

• bércové vředy

Odstranění bradavice

Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Pigmentové naevy

Chirurgie Zahradní Město

Vyšetření a léčba při bolestech břicha

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Brisni dutina

Na základě mého tušení, že mám v břiše bulku jsem se objednala k paní doktorce. Před půl rokem jsem byla u jiného chirurga, kterému vše připadalo v pořádku... Bohužel neměl pravdu... Paní doktorka velmi milá, profesionální a odhalila to co jiný chirurg neviděl... Hned mě objednala na sono...

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Problémy s neustále se vracejícími pupínky

Strašně milá a hodná paní doktorka i sestra. Určitě doporučuji! Paní doktorka je šikovná a rychlá. Jinám už chodit nebudu :-))

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město drobný zákrok

Paní doktorka Vás ošetří s úsměvem na tváři, je profesionální, milá a velmi šikovná. Více takových lékařů !!! :) DĚKUJI.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město

Poprve jsem se objednal pres aplikaci znamy lekar a vubec nelituji. Pani doktorka byla velice prijemna a zaroven rychla.

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Milá a neskutečně rychlá lékařka. Drobný zákrok mi byl proveden precizně a hojení bylo bez komplikací. Oceňuji především i to, že zákrok byl téměř bezbolestný.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Pourazova péče

Po úrazu, který se mi stal mimo Prahu jsem hledala lékaře v Praze, kam mohu chodit na kontrolu a kvůli následné péči.
Paní doktorku jsem našla díky tomuto webu. Musím potvrdit, že hodnocení odpovídá. Dnes jsem byla podruhé protože se mi ráda špatně zahojila. Paní doktorka mě oslala na rehabilitaci, že to ještě zkusíme. Navrhla i další možné jiné postupy. Není to lékař, který se na vás ani nepodíval a jen píše do počítače zprávu aby vás mohl poslat pryč. A i dorkorka se pacientům věnuje, je velice milá a rychlá i když dnes neměla sestru v ordinaci. Její rychlost není na úkor kvality péče. Paní doktorko, děkuji vám ????

Umístění: Chirurgie Zahradní Město

Poprvé u paní doktorky a ošetřen na 120%.Je vidět profesionální přístup k pacientům.Mohu jen doporučit.Novotný

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Ukopnuty nehet.

Pani doktorka opet skvela! Rychla bezbolestna akce, za pet minut jsem byla pryc, vse vyreseno. Pratelska, mila!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město zapouzdřený zapíchlý trn u palce nohy

Nemohla jsem zoufale sehnat chirurga pro svojí dceru, díky známý lékař jsem vyhledala tuto milou lékařku.Během chvilky byl problém vyřešen...Objednala jsem se přes systém a opravdu, přestože byla plná čekárna, jsme šly s dcerou v termínu na řadu.Paní doktorka je milá a rychlá.Děkujeme, moc doporučuji, hezký přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město

Super, moc mila a ochotna pani doktorka a sestricka. Pomuze, poradi, usmeje se. Osetruje celou nasi rodinu.

• bércové vředy
  • hemoroidy