COVID-19: Dbejte o své zdraví.

ZnamyLekar

U tohoto specialisty můžete se objednat na:

Návštěvu v ordinaci

Pokud potřebujete ošetření, ke kterému je nezbytná schůzka se specialistou, nečekejte - objednejte si návštěvu v ordinaci.

725 35.....

Bolesti pohybového aparátu

Běžný termín

Clavy - „kuří oka“ +4 Více

Odstranění bradavice

Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Pigmentové naevy

Vážené pacientky, Vážení pacienti, Vítejte na profilu naší specializované chirurgické ordinace – soukromého smluvního zdravotnického zařízení. Pos...

• bércové vředy

Odstranění bradavice

Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Pigmentové naevy

Chirurgie Zahradní Město

Vyšetření a léčba při bolestech břicha

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

Dnes jsem byla u pani MUDr.Tumove. den predtym jsem si zabookovala online termin pres znamy lekar. Vse klaplo bez problemu. Pani doktorka je velmi mila a vstricna. Sla jsem do ordinace se strachem kvuli predeslym negativnym zkusenostem u jinych doktoru a odchazela jsem nadsena a moc se mi ulevilo. Pani doktorka vse podrobne vysvetlila a za 5 minut bylo hotovo. Moc ji doporucuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Takoví by měli být všichni lékaři...………......empatičtí a s opravdovou snahou pomoci...…………………………....

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

I am Amit from India and taking treatment with Dr. Silvia for fistula. I am very happy with the treatment. also, the Doctor is very kind, understandable and helpful, I will strongly recommend Dr. Silvia.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

Po několika návštěvách paní doktorky, kdy jsem potřebovala řešit pooprační problémy s nezahojenou jizvou, jsem ocenila věcný odborný přístup a při tom empatii, s níž mě vždy přijala a pomohla.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město bolesti pohybového aparátu

Paní doktorka je skvělá, vřele doporučuji, pomohla vždy mne i dětem, velká spokojenost, trochu minus sestricce, mohlo by být vrelejsi chování z její strany, jinak paní doktorka skvělá.

G

Nejlepší paní doktorka. Vždy pomůže. Milá
a sympatická. Nestalo se mi, že bych někdy odcházela bez vyřešení problému.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

I am foreigner, so my response is primarily for foreign patients. Doctor is very professional and kind person, speaks English and Russian. There can be plenty of people without appointment, but you can always politely to let the nurse know that you appointed in advance and be examined in time. Strongly recommended.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město odstranění bradavice

K paní doktorce jsem se objednala cca 14 hodin pred terminem. Avsak kdyz jsem prisla k ordinace, tak jsem byla prekvapena tim, z lidi se zarazovali do fronty a sli do ordinace podle fronty. Tak jsem musela cekat ve fronte pulhodiny. Kdyz jsem rekla pani doktorce, ze jsem byla objednana na 8:00, bylo mi odpovezeno, ze to neni pravda protoze nejblizsi objenany termin mela v 9:00... Presto hodnotim pozitivne, protoze pani doktorka je mila a vstricna, s mym problemem jsem musela jit na kozni oddeleni, ale pani doktorka byla ohotna a iniciativni a rekla, ze zakrok mi radeji udela ona. Tak jsem objednana na dalsi termin.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Vše bylo naprosto v pořádku. Příjemný personál. Čistota. Ochota. Rychlost.Vysvětlení. Průběh vyšetření proběhl profesionálně. Mohu vřele doporučit návstěvu u této MUDr.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Vše v naprostém pořádku. Vyšetření rychlé a problém vyřešen bez nutnosti větších zásahů. Prst vyléčen během tří návštěv. Paní doktorka je velmi zkušená a lidská

• bércové vředy
  • hemoroidy