MUDr.

Silvia Tůmová

Chirurg přijímá nové pacienty

99 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 63 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Vážené pacientky, Vážení pacienti, Vítejte na profilu naší specializované chirurgické ordinace – soukromého smluvního zdravotnického zařízení. Poskytujeme ambulantní péči v oboru… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Chirurgie Zahradní Město

Jabloňová 8/2992, Praha 10
    106 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Pigmentové naevy
    Bolesti pohybového aparátu
    Běžný termín
    Vyšetření a léčba při bolestech břicha
    Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky
    Clavy - „kuří oka“

Hodnocení pacientů

• I
    Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: Běžný termín

Při vstupu do chirurgické ordinace paní doktorky opadne úzkost spojená s obavou z případného zákroku. Paní doktorka je usměvavá, vstřícná a spolehlivá odbornice.

• C
    Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: Běžný termín

Navštívila jsem MUDr.Tůmovou v rozmezí čtrnácti dnů čtyřikrát. Objednávala jsem se přes internet a vždy jsem do ordinace vstoupila prakticky na minutu přesně. Očekávala mě usměvavá,neskutečně příjemná ,empatická,laskavá a samozřejmě odborně výborná lékařka . Moje rodina,kamarádi a známí už vědí kam se objednat,kdyby potřebovali chirurgické ošetření.Jsem vděčná své kamarádce,že jsem dostala typ na MUDr.Tůmovou. Helena Černá

Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: Běžný termín

MUDr. Tůmovou jsem zvolila na základě předchozích hodnocení uvedených na internetu. Předčila má očekávání jak svým přátelským a zdvořilým vystupováním vůči pacientům v čekárně, tak i milým jednáním a rychlým ošetřením v ordinaci. Vřele ji doporučuji.

• M
    Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: Běžný termín

Rozhodně doporučuji paní doktorku Silvii Tůmovou. Profesionální a vstřícný přístup k pacientovi, paní doktorka rozhodně nepodcení Vaše problémy jako spousty jiných doktorů.

• M
    Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: Běžný termín

Velmi profesionální, příjemná, snažící se maximálně pomoci. Možnost objednání přes internet je úžasné, dodržuje čas objednání. Návštěvu u této paní doktorky můžu vřele doporučit. Nejlepší chirurg jakého jsem poznala.

Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: Běžný termín

Maximální spokojenost s přístupem k pacientovi a profesionalitou. Můj problém byl vyřešen během 15 minut. Více takových ordinací.

Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: zarostlý nehet mého syna

Paní doktorka je opravdu Paní Doktorka!
    Vše skvěle zvládla nejen ona, ale sestřičky. Synovy se takřka ihned ulevilo. Super přístup k dětem. Moderní ordinace.
    Doporučuji

• D
    Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: úraz a kontrola

Velmi příjemná, sympatická a profesionální paní doktorka, s lidským přístupem,která vše vysvětlí a člověku pomůže.Neměnila bych.

Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: Běžný termín

Pani doktorka je mila, vtipna, vzdy bere na cas, kdyz se objednam. Chodim k ni uz nekolik let a jsem spokojena

• V
    Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: vyšetření třísel

Velmi příjemné jednání Je znát, že paní doktorka lidi neodbývá a rozumí dobře své práci. Rozhodně doporučuji.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Vážené pacientky, Vážení pacienti,

Vítejte na profilu naší specializované chirurgické ordinace – soukromého smluvního zdravotnického zařízení. Poskytujeme ambulantní péči v oboru chirurgie a traumatologie dětem i dospělým. Ordinace zahájila svou činnost 1. ledna 2010 s krédem poskytování maximálně příjemných a profesionálních zdravotnických služeb.

Rádi ošetříme Vás, pacienty ze spádové oblasti Prahy 10, stejně jako pacienty odkudkoliv z ČR či zahraničí. Mluvíme anglicky, německy a rusky.

Záleží nám na Vaší spokojenosti a dbáme na vysokou kvalitu našich služeb. Proto pracujeme v hezkém a příjemném prostředí moderně vybavené ambulance, používáme moderní lehké fixační materiály a moderní postupy léčby.
    Jsme si vědomi ceny Vašeho času, proto Vám chceme nabídnout možnost objednání na konkrétní čas.

• chirurgie

Nemoci