MUDr.

Silvia Tůmová

Chirurg Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 38 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Vážené pacientky, Vážení pacienti, Vítejte na profilu naší specializované chirurgické ordinace – soukromého smluvního zdravotnického zařízení. Poskytujeme ambulantní péči v oboru… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Chirurgie Zahradní Město Combined ShapeCreated with Sketch.

Jabloňová 8/2992, Praha 10
    106 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Pigmentové naevy
    Bolesti pohybového aparátu
    Běžný termín
    Vyšetření a léčba při bolestech břicha
    Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky
    Clavy - „kuří oka“

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Vážené pacientky, Vážení pacienti,

Vítejte na profilu naší specializované chirurgické ordinace – soukromého smluvního zdravotnického zařízení. Poskytujeme ambulantní péči v oboru chirurgie a traumatologie dětem i dospělým. Ordinace zahájila svou činnost 1. ledna 2010 s krédem poskytování maximálně příjemných a profesionálních zdravotnických služeb.

Rádi ošetříme Vás, pacienty ze spádové oblasti Prahy 10, stejně jako pacienty odkudkoliv z ČR či zahraničí. Mluvíme anglicky, německy a rusky.

Záleží nám na Vaší spokojenosti a dbáme na vysokou kvalitu našich služeb. Proto pracujeme v hezkém a příjemném prostředí moderně vybavené ambulance, používáme moderní lehké fixační materiály a moderní postupy léčby.
    Jsme si vědomi ceny Vašeho času, proto Vám chceme nabídnout možnost objednání na konkrétní čas.

• chirurgie

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: Běžný termín

MUDr. Tůmovou jsem zvolila na základě předchozích hodnocení uvedených na internetu. Předčila má očekávání jak svým přátelským a zdvořilým vystupováním vůči pacientům v čekárně, tak i milým jednáním a rychlým ošetřením v ordinaci. Vřele ji doporučuji.

Umístění: Chirurgie Zahradní Město

Fenomenální pracovní nasazení, příkladný přístup k pacientovi a výborná lékařka. Rozhodně ode mne paní doktorka získává to nejlepší hodnocení.
    Kádková

Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: Běžný termín

Pani doktorka je neskutecny profesional, vzdy uzasne naladena, vstricna a pohotova.Je uzasne, ze se u ni da objednat i pres internet, coz usetri spoustu casu v cekarne.I kdyz fronta mizi pred ocima ????.
    Pani doktorku i sestricku mohu vsem vrele doporucit..
    Kez by bylo takovych profesionalnich a milych doktoru vice...????

Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: Běžný termín

Velmi příjemná a empatická paní doktorka, vysvětlila mi průběh zákroku,byla jsem úplně v klidu, objednání přes net je super,nemusela jsem čekat v čekárně. Děkuji a vřele doporučuji Dana Stachová

Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: Běžný termín

Příjemná paní doktorka ,ukáže ,poradí a vysvětlí vše tak, že to pochopí i laik. Byla jsem objednaná přes internet a vzali nás v domluvený čas.

Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: Běžný termín

Paní doktorka je velmi milá, vstřícná a pečlivá, i když má v čekárně neustále mnoho pacientů. Objednání pře internet je výborná pomoc. Mohu jen doporučit.

Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: Běžný termín

Paní doktorka je velmi milá a příjemná. I když má prakticky neustále
    hodně pacientů v čekárně, je stále optimistická. Byla jsem na chirurgickém odstranění keratózy (znaménka), které mi doporučila kožní lékařka. Jsem velmi spokojená.

• R
    Umístění: Chirurgie Zahradní Město

Very kind & professional doctor. I didn't wait in the que. The poliklinika is located quite far from center but if you have a car it shouldn't be a problem.

Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: Běžný termín

Velice příjemná a pečlivá paní doktorka, možnost objednání přes internet je super, měla jsem štěstí, vzali mě i dřív, zrovna nebyla plná čekárna

• K

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit, je velmi empatická, vstřícná a i přes množství pacientu neustále pozitivní, je radost k ní chodit. Byla jsem k ní odeslána se zlomeninou nohy a udělala vše proto, abych byla co nejdříve zdravá, nic nepodcenila, doporučila tu nejvhodnější léčbu. Za mě péče opravdu na jedničku! Více takových lékařů, jako je paní doktorka!