Bolesti pohybového aparátu

Běžný termín

Clavy - „kuří oka“ +4 Více

Odstranění bradavice

Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Pigmentové naevy

Vážené pacientky, Vážení pacienti, Vítejte na profilu naší specializované chirurgické ordinace – soukromého smluvního zdravotnického zařízení. Pos...

• Bércové vředy
  • Hemoroidy
  • Chirurgické onemocnění

• chirurgie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

Velice děkuji profesionalní a přijemné pani doktorce a milé sestřičce! Vyšetřeni bylo rychlé a bezbolestné, pani doktorka Tůmová je opravdu jednička ve svém oboru! Ráda doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Paní doktorka i sestřičky jsou velmi milé a moc jí děkuji za dnešní vyšetření .
Je moc prima objednání na přesný čas .
Je vidět , že paní doktorka má velké zkušenosti v oboru a je velmi šetrná při vyšetřeních .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Dneska sem byla u paní Doktorku Silvia Tůmová .Ráda bych moc poděkovala paní doktorce i sestřičkám za profesionální a empatický přístup. Příjemně jednání, perfektní přístup k pacientům.Jen mužů paní DOKTORKU jen doporučit.Moc krát Děkujeme

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město bolesti pohybového aparátu

Paní doktorka je moc příjemná a ochotná. S původního zánětu vyšla najevo zlomenina prstů. Jsem ráda že paní doktorka byla tak pečliva a poslala na RTG. Sestřička je moc příjemná a šikovná. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Doporučuji paní doktorku i sestřičku. Vždy nám paní doktorka pomohla. Sympatická, ochotná, příjemná. Je odbornice na svém místě. Objednání přes internet je bez čekání, vyplatí se rezervovat si čas online.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Pani doktorka jedna z malá která uslyší pacienta, zatím jsem spokojený, uvidím co bude dal. Pani doktorka jedna z malá která uslyší pacienta, zatím jsem spokojený, uvidím co bude dal.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Pohodový a věcný přístup k řešení mého poranění a také vše bylo projednáno s dobrou náladou :) Více takových ordinací!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Příjemná a velmi ochotná paní doktorka. Už jsem paní doktorku pár známým i doporučil. Byli taktéž spokojeni

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

Naprosto úžasná paní doktorka. Mamince velmi šetrně ošetřila zarostlý nehet a můj problém s rukou dokázala také vyřešit a hlavně srozumitelně vysvětlit

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Moc milá paní doktorka, hezké prostředí. Úžasná komunikace. Žádné čekání, mohu jedině doporučit .

• Bércové vředy
  • Hemoroidy