Jabloňová 8/2992, Praha 10, Praha
Chirurgie Zahradní Město (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
725 35.....

Odstranění bradavice

Vyšetření a léčba při bolestech břicha

Pigmentové naevy +4 Více

Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Bolesti pohybového aparátu

Clavy - „kuří oka“

Vážené pacientky, Vážení pacienti, Vítejte na profilu naší specializované chirurgické ordinace – soukromého smluvního zdravotnického zařízení. Pos...

• bércové vředy
  • hemoroidy
  • úrazy

Fotografie

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Zarůstající nehet , zánět nehtového lůžka

Vyhledala jsem paní doktorku z důvodu neuspokojivé léčby zarůstající nehtu jiným lékařem. Bylo nutné nasadit ATB a synovi se
zdravotní stav lepší. Paní doktorka je velmi milá, má příjemné vystupování a získala moji i synovu důvěru. Moc děkujeme.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Prijemna, mila pomohla a poradila a to plati i pro sestricky ktere jsem tam potkal.
Moc dekuji a doufam ze takovjech doktoru bude vice.

Umístění: Chirurgie Zahradní Město odstranění bradavice

Bez objednani,rychle a prijemna komunikace! Jdeme na kontrolu a uvidine jak nam pomohlo vypaleni bradavice,dcera to nesla statecne ac si myslim, ze je to dosti bolestive!!

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Zlomenina

Návštěva u paní doktorky byla příjemná a rychlá. V čekárně byla spousta lidí , ale objednané pacienty bere plus mínus na čas. S léčbou i péčí o dceru jsem byla spokojená.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město

Prijemna, vstricna, profesionalni, efektivni pani doktorka. Dobre dostupna ordinace s kratkou cekaci lhutou.

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Paní doktorka mě jako vždy vykouzlila úsměv na tváři.Je strašně milá, příjemná, zároveň rychlá a takto bych si představovala přístup všude.Jen mě mrzí, že se nakonec ukázalo, že mi tentokrát nepomůže, protože je můj problém ortopedický.Napsala mi tedy ochotně zprávu pro lékaře...Škoda , že paní doktorka není i ortoped ???? k té bych šla mnohem raději. Každopádně za mě naprostá spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Bolest břicha

Paní doktorku jsem navštívila prvně. Ačkoliv měla plnou čekárnu, vzala mne na objednaný čas. Byla příjemná, vřelá a usměvavá. Jsem s návštěvou spokojená. A dle pacientů v čekárně je také skvělá lékařka.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město

Paní doktorka velmi milá a schopná. Při pokusu o zahájení diskuze můj názor (podložený názory jiných odborníků) okamžitě smetla ze stolu a diskuze ani nezačala... :(

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Hnisající tříska

Všechno bylo vyřešeno velmi důkladně, rychle a profesionálně. Objednání přes kalendář funguje dobře. Paní doktorka je moc milá, moc jí děkuji a doporučuji všem.

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Vstupní vyšetření po uraze

Dnes 3.4.jsem byla poprvé u paní doktorky.Je to pecliva,milá a ochotna doktorka. Člověk na správném místě. Dekuju za pomoc a doufám, ze brzy se dostanu z úrazu, který mám díky Vaši péči.

Odstranění bradavice

Clavy - „kuří oka“

Běžný termín

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Zarůstající nehet , zánět nehtového lůžka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Moc dekuji a doufam ze takovjech doktoru bude vice.

Umístění: Chirurgie Zahradní Město odstranění bradavice

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Zlomenina