MUDr.

Silvia Tůmová

Chirurg přijímá nové pacienty

90 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 30 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Vážené pacientky, Vážení pacienti, Vítejte na profilu naší specializované chirurgické ordinace – soukromého smluvního zdravotnického zařízení. Poskytujeme ambulantní péči v oboru… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolehlivé

Termín návštěvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

• Chirurgie Zahradní Město

Jabloňová 8/2992, Praha 10
    106 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Pigmentové naevy
    Bolesti pohybového aparátu
    Běžný termín
    Vyšetření a léčba při bolestech břicha
    Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky
    Clavy - „kuří oka“

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Vážené pacientky, Vážení pacienti,

Vítejte na profilu naší specializované chirurgické ordinace – soukromého smluvního zdravotnického zařízení. Poskytujeme ambulantní péči v oboru chirurgie a traumatologie dětem i dospělým. Ordinace zahájila svou činnost 1. ledna 2010 s krédem poskytování maximálně příjemných a profesionálních zdravotnických služeb.

Rádi ošetříme Vás, pacienty ze spádové oblasti Prahy 10, stejně jako pacienty odkudkoliv z ČR či zahraničí. Mluvíme anglicky, německy a rusky.

Záleží nám na Vaší spokojenosti a dbáme na vysokou kvalitu našich služeb. Proto pracujeme v hezkém a příjemném prostředí moderně vybavené ambulance, používáme moderní lehké fixační materiály a moderní postupy léčby.
    Jsme si vědomi ceny Vašeho času, proto Vám chceme nabídnout možnost objednání na konkrétní čas.

• chirurgie

Nemoci

Fotografie

Hodnocení pacientů

• V
    Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: vyšetření třísel

Velmi příjemné jednání Je znát, že paní doktorka lidi neodbývá a rozumí dobře své práci. Rozhodně doporučuji.

• V
    Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: Běžný termín

Dekujeme moc moc krat za pomoc a dobre vzsvetleni problemu! Doktorka Silvia Tumova je velice dobra a professionalni!

• I
    Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: Běžný termín

Úžasná, šikovná, příjemná a veselá paní doktorka. Děkuji, že je takové milé místo, kde lze vyřešit často nepříjemné a bolavé záležitosti.

• A
    Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: zapouzdreny strep v chodidle

Skvela lekarka. Vzala nas bez objednani, zakrok provedla profesionalne a hned, mluvi anglicky, neuctuje si za to priplatek, je mila a vtipna, za patnact minut jsme odchazeli. I kdyz jsme do jeji ordinace museli jet pres celou Prahu, nelitujeme, mame s cim srovnavat. Sestricka je taky moc fajn. Diky! :)

• D
    Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: odstranění hemoroidů

V čekárně jsem šel přesně na objednaný termin bez čekání.Paní doktorka byla milá rychlá a věcná.Kromě injekce to bylo bezbolestné.

• T
    Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: úraz

Musela jsem k paní doktorce s malou dcerkou, při objednání jsem to nahlásila a skutečně jsem nemusela čekat až na mě přijde řada. Zdravotní problém vyřešen nad očekávání bez chirurgického zákroku, jen mastičkami. Takže maximální spokojenost.

• Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: vytažení stehů

Jako obvykle paní doktorka nezklamala - profesionální a milý přístup a navíc mi dala i výborné informace z vlastní zkušenosti pro moji těhotnou přítelkyni. Je vážně skvělá.

• H
    Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: Běžný termín

Paní doktorka je výborná profesionálka, velmi milá a empatická. Přestože šlo o citlivý problém, vytvořila atmosféru, v níž jsem se cítila dobře. Objednávala jsem se přes internet a vzala mne v domluvený čas. Všem doporučuji a děkuji paní doktorce i sestričce za přístup.

• J
    Umístění: Chirurgie Zahradní MěstoSlužby: Běžný termín

MUDr. Tůmovou jsem zvolila na základě předchozích hodnocení uvedených na internetu. Předčila má očekávání jak svým přátelským a zdvořilým vystupováním vůči pacientům v čekárně, tak i milým jednáním a rychlým ošetřením v ordinaci. Vřele ji doporučuji.

• K
    Umístění: Chirurgie Zahradní Město

Fenomenální pracovní nasazení, příkladný přístup k pacientovi a výborná lékařka. Rozhodně ode mne paní doktorka získává to nejlepší hodnocení.
    Kádková