Jabloňová 8/2992, Praha 10, Praha
Chirurgie Zahradní Město (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
725 35.....

Odstranění bradavice

Vyšetření a léčba při bolestech břicha

Pigmentové naevy +4 Více

Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Bolesti pohybového aparátu

Clavy - „kuří oka“

Vážené pacientky, Vážení pacienti, Vítejte na profilu naší specializované chirurgické ordinace – soukromého smluvního zdravotnického zařízení. Pos...

• bércové vředy
  • hemoroidy
  • úrazy

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Drobný zákrok

Super jednání a moc příjemná lékařka s přístupem no problem. Dokonale fungovalo objednání. Určitě u této doktorky zůstanu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Velmi milá paní doktorka, vše mi řádně vysvětlila. Navíc se lze objednat a je dodržována doba objednání. Těším se na další návštěvu.

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Objednaný termín

Paní doktorka je moc fajn. Byla jsem u ní s dcerou (10). Dcera neměla strach, paní doktorka vše vysvětlila a nakonec dcera dostala ještě sladkost, čímž v dětských očích zabodovala)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Všechno super, paní doktorka velice příjemná, milá a ochotná. Objednala jsem se přes internet hned na druhý den. Čekala jsem asi 2 minuty. Doporučuji

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Bulka pod obočím

Paní doktorka je milá a vstřícná. Hned pojmenovala a vyřešila muj problem. Byla jsem u ní už po několikáté a vždy mi pomohla. Mohu doporučit.

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Drobne kosmeticke zakroky

Pani doktorka i tym sester jsou profesionalky kazdym coulem. Spickove a rychle osetreni vcetne srozumitelneho vysvetleni, usmevu a povzbuzeni, citlive lokalni anestezie, pecliveho sledovani na kontrolnich navstevach. Palec nahoru!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Paní doktorka moc příjemná. Objednání přes znamylekar.cz proběhlo bez problémů a na čas, přestože byla čekárna plná lidí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Dnes jsem s 10 letou dcerkou poprvé navštívla MUDr. Tůmovou, byla jsem velice mile překvapena přístupem jak paní doktorky, tak i sestřičky, to jsem opravdu dlouho ve zdravotnictví nezažila. Jako příjemný bonus byl perfektně dodržený čas objednání, vysvětlení ohledně zákroku a milé vstřícné jednání. Vřele doporučuji všem pacientům.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Milá paní doktorka, skvělý přístup a příjemné vystupování i od sestřičky. Objednaný čas byl dodržen. Spokojenost veliká, víc takových ordinací. Doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Profesionalita a pečlivost odborníka - Mudr. Tůmové vedou ke zdárnému konci léčby.
Děkuji.
Ing.Peter Ruman