Silvia Tůmová, chirurg Praha

Bolesti pohybového aparátu

Běžný termín

Clavy - „kuří oka“ +4 Více

Odstranění bradavice

Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Pigmentové naevy

Vážené pacientky, Vážení pacienti, Vítejte na profilu naší specializované chirurgické ordinace – soukromého smluvního zdravotnického zařízení. Pos...

• Bércové vředy
  • Hemoroidy
  • Chirurgické onemocnění

• chirurgie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Chirurgie Zahradní Město

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město odstranění bradavice

Spokojenost se zákrokem, jen trosku se čekalo, ale bylo to v normě . (Objednáno na . 8:00 na řadě 8:30 )

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Děkuji za bleskové vyřízení a vstřícné vyřešení problému. Dorazil jsem s drobným zpožděním a přesto jsem byl přednostně přijat

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Paní doktorka byla příjemná. Všechno proběhlo rychle a efektivně. Vřele doporučuji s vašim problémem navštívit tuto ordinaci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

Paní doktorka má profesionální a empatický přístup, je maximálně ochotná a velmi pečlivá. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město bolesti pohybového aparátu

Naprostá spokojenost.
Empatie a veliká snaha pomoci.
Paní doktorka i sestřička jsou super.
Přicházel jsem zoufalý, odcházel plný naděje.

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Ošetření proběhlo rychle a efektivně. Ani později se nedostavili bolesti jako u předchozího chirurga. Byla jsem objednana na čas a vzali mě přesně včas. Jsem opravdu velmi spokojená.

Y
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

Velmi prijemna pani doktorka, ordinuje v poliklinice. Jsem dlouho odkladala návštěvu a myslila ze prohlídka bude moc nepříjemna. Ale probehlo vše velmi dobře a rychlé. Mohu jen doporučit

Byl jsem spokojen a mohu doporučit. Byl jsem přijat presne na objednány čas a paní doktorka mi vše vysvětlila a započala léčbu. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

Moc milá a příjemná paní doktorka :) velká spokojenost! Moc krát děkuji za dnešní vyšetření. Doporučuji.

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Chirurgie Zahradní Město Jiný

Paní doktorka byla úžasná. Ač byla bez sestřičky tak jsem čekala max 15minut, vysvětlila mi co a jak, byla příjemná, neměla jsem pocit že "obtěžuju"...víc podobných lékařů:)

• Bércové vředy
  • Hemoroidy