Silvia Tůmová, chirurg Praha

Bolesti pohybového aparátu

Běžný termín

Clavy - „kuří oka“ +4 Více

Odstranění bradavice

Odstranění kožní a podkožní bulky a nádorky

Pigmentové naevy

Vážené pacientky, Vážení pacienti,

Vítejte na profilu naší specializované chirurgické ordinace – soukromého smluvního zdravotnického z...

• Bércové vředy
  • Hemoroidy
  • Chirurgické onemocnění

• chirurgie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Chirurgie Zahradní Město vyšetření a léčba při bolestech břicha

Pomocí pacientovi, poradit mu,a opravdu mít zájem léčit. Děkuji moc za Doporučení!lidskost,a profesionální přistup

Š
Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Paní doktorka je profesionálCelým tým v ordinaci zaslouží pochvalu
Už nikdy nepůjdu jinam. Děkuji.

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Paní doktorka je milá, příjemná. Byla jsem objednána přes aplikace, čekala asi 10 minut. Ordinace je vybavena. Už na první návštěvě dostala jsem vyšetření. Moc doporučuji

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

MUDr. Tumovou vrele doporucuji. Moje zkusenost: rychla diagnostika problemu, vysvetleni problemu pacientovi, vysvetleni navrzene lecby, vysvetleni rizik. Ke vsemu se me pani doktorka ptala, jestli rozumim a jestli souhlasim, davala mi moznost vyjadrit svuj postoj a nazor. K lecbe pristoupila svedomite a odpovedne. Drzela se veskereho planovani a omezovala moje cekani, jak to slo. Nevim, co dodat vic... takto si predstavuji vysoce profesionalni a zaroven lidsky pristup v medicine 21. stoleti.

C
Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

U paní doktorky byl nejdříve můj táta na mé doporučení na základě recenzí a byl ohromně spokojený. Šel s nehtem. Zákrok proveden s nejvyšší citlivostí, šetrně a bezbolestně. Táta byl velice spokojený. Bohužel nyní jsem musela pro ty samé potíže paní doktorku vyhledat já a mám tu samou zkušenost. Paní doktorka neřeže, když to vyloženě není nutné. Raději vám doporučí další možnosti. Za mě je skvělá. Se sestřičkou jsou skvělý tým. Vše jde jako po drátku, jsou milé, nápomocné a skutečně pomohou. Mohu jen a jen doporučit.

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Paní doktorka je velmi milá, vše nám detailně vysvětlila. Do ordinace jsme se synem šli v objednaný čas.

Umístění: Chirurgie Zahradní Město bolesti pohybového aparátu

Objednáni přes" ZnamyLekar" funguje na sto procent,u lékaře bez čekání,oceňuji vstřicnost,empatii a odbornost.Eva

Umístění: Chirurgie Zahradní Město bolesti pohybového aparátu

Doktorka ocitla zjistit diagnózu pomocí sono vyšetření,až po naléhání mě nechala objednat za měsíc
Natržení svalů se léčí měsíc.Neporadila,ani se nezajimala co se mi stalo.Bandaz pomocí stahovacího kalhotek a hlavně zatejpovani ,íaser mi neporadila,podle mě vyšetřuje jen od stolu a zajímá ji jen plná čekárna a tím body.,ještě nikdy jsem se nesetkala s takovým nezájmem o pacienta,Věra Slechtova

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Paní doktorka velmi milá, vyšetření proběhlo bez zdlouhavého čekání a s odesláním na další pracoviště, je tedy zajištěna návaznost. Doporučuji.

Umístění: Chirurgie Zahradní Město Běžný termín

Profesionální přístup, paní doktorka i sestřička velmi příjemné. S chirurgickým zákrokem jsem spokojena, tuto ordinaci můžu jen doporučit.

Vážené pacientky, Vážení pacienti,

• Bércové vředy