Praha

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Ordinace parodontologické konzultace

Paní doktorka Gecová je sympatická a pečlivá, doporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka mi osobně vyhovuje jako člověk a odborník.
Momentálně je paní doktorka na mateřšké, ale vypadá to, že ve Stomatologické péči už nebude pracovat. Budu vyčkávat, kdy se objeví bližší info na internetu.

Umístění: Stomatologická péče preventivní prohlídky

Výborná zubařka - milá, hodná, empatická, vysvětlí, pacientům věnuje dostatek času. Zatím nejlepší zubařka, jakou jsem kdy měla.

Umístění: Stomatologická péče ošetření zubního kazu

Paní doktorka je ta nejlepší na světě. Doporučuji i lidem, kteří se zubařů bojí. Je pečlivá, šikovná a hlavně rychlá. Nesnaží se vám vnutit procedury, které nepotřebujete. Prostě profesionálka. Moc děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Stomatologická péče ošetření kořenových kanálků

Nikdy bych neverila, ze budu rada chodit k zubari. Pani doktorka je profesional a jeste nezapomnela, ze je i clovek. Drzim palce at ji to vydrzi celou jeji karieru. Velky obdiv.

Umístění: Stomatologická péče ošetření zubního kazu

Paní doktorka je opravdový profesionál. Svou práci dělá pečlivě a zodpovědně. Vše vysvětlí. Mají dobře vybavenou ordinaci. Ona i sestřička jsou příjemné k pacientovi. Jsem velmi ráda, že jsem její pacientkou.

Umístění: Stomatologická péče ošetření zubního kazu

Paní doktorka je zcela fenomenální. Její přístup je velice příjemný a práci dělá velmi precizně.
Jako velké plus také vidím její flexibilitu, kdy si mě doslova odchytila na chodbě při návštěvě dentální hygieny, aby mi udělala otisky na nový chránič zubů.

Umístění: Stomatologická péče vstupní prohlídky

Souhlas s ostatními komentáři. Paní doktorka je velice milá, hodná a profesionální, vše perfektně a v klidu vysvětlí. Sestřička, recepční a celkově systém objednávání také bez chyby. Děkuji za příjemnou první návštěvu. Pavla Reindlová

Umístění: Stomatologická péče

Po veľmi dlhom čase som narazila na túto pani doktoru a je skvelá. Bola som u nej bežnej kontrole, následne som podstúpila ďalšie 2 posedenia kedy mi opravovala kaz pod stávajúcou výplňou. Všetko bolo úplne bezbolestné, vždy mi vysvetlila, čo presne bude robiť a ako to celé prebehne. Odporúčam všetkým.

Umístění: Stomatologická péče prevence zubního kazu

Děkujeme za profesionální a lidský přístup. Paní doktorka je příjemná, pečlivá, věcná a rychlá. Společně se sestřičkou tvoří milou pohodovou atmosféru a člověk se necítí jako v ordinaci. Kéž by bylo takových více.