Chirurgická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

• chirurgie
  • dětská chirurgie

Umístění: Chirurgická ambulance Potvrzení pro pojišťovnu

Sestřička v ambulanci je velmi příjemná, to se ovšem nedá říci o panu doktorovi. Řekla jsem, že potřebuji potvrdit hlášení pro pojišťovnu, praštil do stolu, zakřičel "No to snad NE!" Aniž by se na mě podíval, nebo se zeptal jestli mám nějaký problém, kolonku "následky úrazu" proškrtl, vzal si 150 Kč a to je vše. Měla jsem úraz v autě a chtěla jsem uplatnit trvalé následky. Platím měsíčně 2000 pojištění, takže díky lékaři, který nemá na svém místě co dělat, přijdu o plnění od pojišťovny? Ne... I kdybych se měla obrátit na lékařskou komoru. Něco takového jsem ještě nezažila. Ještě před tím, než jsem vyrazila, jsem na ambulanci volala, zda tam pan doktor dnes je a do kolika hodin mohu přijít. Bohužel telefon zvedl on a řekl.. "tak to bych to asi nezvedl, kdybych tady nebyl". Arogantní, nesnesitelný, až sprostý. Lituji dne, kdy jsem vstoupila na tuto ambulanci. Pavlína Hozová

Dobrý den. Chování lékaře mě zaskočilo natolik, že když jdu na převaz, už předem mám žaludeční nervozu. Je arogantní, nekomunikuje. Myslel jsem si, že je to ohledně mé osoby, ale když zde čtu názory, tak nejsem sám. Jen je mi líto skvělé sestřičky. Matoušek.

Musim souhlasit s Janou P., sestricka uzasna, mila a tez me drzela za ruku ikdyz jsem ji bolesti drtila ruku. Doktor rychly, peclivy a napomocny se spetkou cerneho humoru. Naprosto spokojena

Začnu sestřičkou, protože tak příjemnou už jsem dlouho neviděla. Držela mě při zákroku za ruce :D Super. Pan doktor byl na první pohled je takový nemluvný bručoun, ale já osobně preferuji bručouna který umí, než lékaře který se usmívá, vede sladký řečičky a je k ničemu.
Nakonec se ale i usmíval a dobře poradil.
Za mě naprostá spokojenost!

Naprosto příšerné chování pana doktora. Nejdřív ani neodpoví pacientům v čekárně na pozdrav. Po vstupu do ordinace ho návštěva zjevně obtěžovala a aniž by si zánět s otokem vůbec prohlédl, mě vyhnal na Ortopedii, zde mne zlomené kosti vyloučili a poslali domů. Druhý den večer jsem skončil na pohotovosti na Bulovce, kde přítomný lékař indikoval silný zánět a otok a nechápal jak toto mohl doktor na poliklinice dopustit. Že se to mělo léčit hned a bez prodlení. Takže k tomuto doktorovi již nikdy! Raději vysedím důlek jinde, kde má doktor zájem, než prázdnou čekárnu a celý víkend po špitálech.

Velmi protivný a arogantni clovek,misto zajmu pomoci po urazu jen výtka proc jdu tak pozde a ze tomu asi rozumim lepe nez on,evidentne jsem jeho i sestru obtezovala kdyz se myseli z jejich odpocivarny zvednout a prejit od cteni novin do ordinace. Jiz nikdy vice!!!! Socialismus a statni zarizeni evidentni na prvni pohled.

Tak ani nevim co rici asi to ze pan doktor je sice ochotny a snad i peclivi ale chovani ma priserne ! Clovek ma pocit ze ho otravuje no asi proro tam skoro nikoho nemyva ...na vse dava tutez masticku a obvaz ...

Tak arogantního a neschopného lékaře přesvědčeného o své dokonalosti, jsem už dlouho nepoznal. Radši budu jezdit přes půl Prahy k někomu jinému, než abych znovu vešel k němu do ordinace. Ale asi jsem jen taky nebyl pro něj dostatečně závažný případ, jak už tady bylo zmíněno. Měl jsem dojem, že jej hrozně obtěžuji a že mám pokládat za čest, že se na mě vůbec podívá. Moje přítelkyně má s ním podobnou zkušenost, na tu měl i uštěpačné otázky, div že jí neřekl, že simuluje.

S panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti, pokaždé mi pomohl, vše se krásně zahojilo! Sestřička velice milá. Krátké objednací lhůty, v čekárně nulové zdržení. Doporučuji!!!

Mám s nim celkem 3 špatné zkušenosti

Asi to pro nej nebyl dostatečne závažný případ.
Nicméně chyběla mu pečlivost, kterou bych od chirurga očekával.
Radši už budu chodit k jinemu chirurgovi.