Roman Kučera, chirurg Praha

MUDr. Roman Kučera

Uložit

Chirurg Více

44 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Kischova 1732/5, Praha
GYMUNO, spol. s r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

V životě jsem nepotkala lepšího lékáře. Sympatický,ochotný,trpělivý,podpoří,vyslechne,vše krásně vysvětlí a má zlaté ruce.Moc moc DÍKY za jeho péči a provedenou operaci,je to PAN doktor a klobouk dolů,zbavil mě neuvěřitelné bolesti a vrátil mi chuť do života.Jsem neskutečně ráda že jsem pana doktora poznala,všude chválím a vřele doporučuji,a už se těším na další návštěvu.Jste skvělý lékař a člověk. DĚKUJI Díky také celému oddělení NCH. Operace 27.5.2021 Cíchová Eliška


A
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Romane děkuji! Jsem několik dní po operaci krční páteře a cítím se výborně. Děkuji. Skvělý přístup jak z hlediska odborného, tak i z hlediska lidského. Mohu jen doporučit. Je to pan neurochirurg - nevymýšlí nesmysly, , provede vyšetření, vyhodnotí situaci, odoperuje a je vyřešeno. Vše trpělivě vysvětlí a ochotně poradí. Mé velké díky patří i personálu na Neurochirurgii B, Nemocnice Na Homolce.


M
Umístění: jiné místo Jiný

Velmi oceňuji lidský přístup, vstřícnost a snahu pomoci, stejně jako srozumitelné a trpělivé vysvětlení problematiky - profesionál na svém místě, děkuji!


F
Ověřeny pacient

Se mrád,že sem poznal i osobně při jeho pracovních výsledcích na sále Váženého pana Doktora Romana Kučeru.Je skvělí operatér i člověk s velkým srdéčkem pro každého.Ve svém oboru je jednička a na jeho věk jeden z nejlepších, jednoduše řečeno - má dar od boha,, Velice si ho vážím,, mám zasebou několik operací, jak bederní, tak krční,, vždy má pro své pacienty pěkné a vlídné slovo a vždy pomůže. Jeto lékař na svém místě a který vám nedává najevo , že jste jenom pacient“ , ale že ste člověk, ketrý má bolesti, dokáže vás pochopit a vy víte, že vám pomůže... Vám pane doktore patří velká poklona a velké DÍKY..Vážím si vás,, děkuji za všechny co proně děláte. Děkuji též celému kolektivu operačních sálů NCH i ostatním zaměstnanců tohoto oddělení.


S
Ověřeny pacient

Dnes jsem absolvovala ambulatni vysetreni u pana doktora. V pondeli me bude operovat. Vse mi lidsky vysvetlil, byl velmi prijemny, a na operaci se doslova tesim. Tesim se na ulevu, kterou mi prinese, a jsem klidna. Vim, ze jsem v dobrych rukach.


L
Ověřeny pacient

Pan doktor Kučera? jedním slovem bůh,kterého nám sneslo samo nebe.Jeho přístup,chování a vůbec vše, se nedá ani vyjádřit slovem.Zkrátka odborník a hlavně člověk s velkým srdcem.Moc vám díky za letitou péči.Lédlová Lenka


M
Ověřeny pacient

JSEM NĚKOLIK LET PACIENTKOU PANA DOKTORA KUČERY.JE OCHOTNÝ ,MILÝ A VSTŘÍCNÝ.JE TO OPRAVDOVÝ PROFESIONÁL.HODNĚ MI POMOHL S DLOUHOLETÝMI PROBLÉMY S PÁTEŘÍ.MOHU JEN DOPORIUČIT.MARTINA ŠAFRÁNKOVÁ.19.11.2013.


L
Ověřeny pacient

Pan doktor je človíček, na kterého nedám dopustit a má zlaté ručičky..........velice si ho vážím..........mám za sebou několik operací, jak bederní, tak krční..........vždy má pro mne dobré slovo a vždy mi pomůže.......je to lékař, který vám nedává najevo, že jste " jen pacient ", ale že jste člověk, který má bolesti, dokáže vás pochopit a vy víte, že vám pomůže......Vám pane doktore patří veliká poklona.......děkuji za vše, co pro mne děláte, děkuji i celému kolektivu na neurochirurgii................Lenka Hraničková Praha


E
Ověřeny pacient

Velmi děkuji panu doktorovi Kučerovi za to, že můj otec ve svých 83 letech opět bezbolestně chodí, a získal zpět ztracený optimismus a radost do života. Pan doktor je vynikající specialista a hlavně člověk na svém místě. Eva Pecháčová


B
Ověřeny pacient

Nejlepší lékař !!! Eva Bellucci


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti