Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
GYMUNO, spol. s r.o.
Kischova 1732/5, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Vysoká profesionální úroveň a neobyčejný lidský přístup...
Úžasný lékař !!! Jsem mu velice vděčná za rychlé řešení mých letitých problémů s páteří.

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Dlouho, opravdu dlouho jsem hledal lékaře, který se podívá na můj letitý problém s bederní páteří i z trochu jiného úhlu, než pouze způsobem "šoupneme tam čtyři šrouby a bude to hotové". Nebylo to lehké. Ale našel jsem. Jsem neskutečně vděčný za pana doktora Kučeru, který mě operoval ve stavu, kdy už jsem nechodil. Dnes, tři týdny po operaci, chodím několik kilometrů denně, sedím, stojím, řídím auto a žiji zase kvalitní život. Pan doktor Kučera je špičkový neurochirurg, ale i fantastický člověk! Děkuji za vše!!!

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

V životě jsem nepotkala lepšího lékáře. Sympatický,ochotný,trpělivý,podpoří,vyslechne,vše krásně vysvětlí a má zlaté ruce.Moc moc DÍKY za jeho péči a provedenou operaci,je to PAN doktor a klobouk dolů,zbavil mě neuvěřitelné bolesti a vrátil mi chuť do života.Jsem neskutečně ráda že jsem pana doktora poznala,všude chválím a vřele doporučuji,a už se těším na další návštěvu.Jste skvělý lékař a člověk. DĚKUJI Díky také celému oddělení NCH. Operace 27.5.2021 Cíchová Eliška

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Romane děkuji! Jsem několik dní po operaci krční páteře a cítím se výborně. Děkuji. Skvělý přístup jak z hlediska odborného, tak i z hlediska lidského. Mohu jen doporučit. Je to pan neurochirurg - nevymýšlí nesmysly, , provede vyšetření, vyhodnotí situaci, odoperuje a je vyřešeno. Vše trpělivě vysvětlí a ochotně poradí. Mé velké díky patří i personálu na Neurochirurgii B, Nemocnice Na Homolce.

Velmi oceňuji lidský přístup, vstřícnost a snahu pomoci, stejně jako srozumitelné a trpělivé vysvětlení problematiky - profesionál na svém místě, děkuji!

Se mrád,že sem poznal i osobně při jeho pracovních výsledcích na sále Váženého pana Doktora Romana Kučeru.Je skvělí operatér i člověk s velkým srdéčkem pro každého.Ve svém oboru je jednička a na jeho věk jeden z nejlepších, jednoduše řečeno - má dar od boha,, Velice si ho vážím,, mám zasebou několik operací, jak bederní, tak krční,, vždy má pro své pacienty pěkné a vlídné slovo a vždy pomůže. Jeto lékař na svém místě a který vám nedává najevo , že jste jenom pacient“ , ale že ste člověk, ketrý má bolesti, dokáže vás pochopit a vy víte, že vám pomůže... Vám pane doktore patří velká poklona a velké DÍKY..Vážím si vás,, děkuji za všechny co proně děláte. Děkuji též celému kolektivu operačních sálů NCH i ostatním zaměstnanců tohoto oddělení.

Dnes jsem absolvovala ambulatni vysetreni u pana doktora. V pondeli me bude operovat. Vse mi lidsky vysvetlil, byl velmi prijemny, a na operaci se doslova tesim. Tesim se na ulevu, kterou mi prinese, a jsem klidna. Vim, ze jsem v dobrych rukach.

Pan doktor Kučera? jedním slovem bůh,kterého nám sneslo samo nebe.Jeho přístup,chování a vůbec vše, se nedá ani vyjádřit slovem.Zkrátka odborník a hlavně člověk s velkým srdcem.Moc vám díky za letitou péči.Lédlová Lenka

JSEM NĚKOLIK LET PACIENTKOU PANA DOKTORA KUČERY.JE OCHOTNÝ ,MILÝ A VSTŘÍCNÝ.JE TO OPRAVDOVÝ PROFESIONÁL.HODNĚ MI POMOHL S DLOUHOLETÝMI PROBLÉMY S PÁTEŘÍ.MOHU JEN DOPORIUČIT.MARTINA ŠAFRÁNKOVÁ.19.11.2013.

Pan doktor je človíček, na kterého nedám dopustit a má zlaté ručičky..........velice si ho vážím..........mám za sebou několik operací, jak bederní, tak krční..........vždy má pro mne dobré slovo a vždy mi pomůže.......je to lékař, který vám nedává najevo, že jste " jen pacient ", ale že jste člověk, který má bolesti, dokáže vás pochopit a vy víte, že vám pomůže......Vám pane doktore patří veliká poklona.......děkuji za vše, co pro mne děláte, děkuji i celému kolektivu na neurochirurgii................Lenka Hraničková Praha