Roman Kučera, chirurg Praha

Kischova 1732/5, Praha
GYMUNO, spol. s r.o.

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

F

Se mrád,že sem poznal i osobně při jeho pracovních výsledcích na sále Váženého pana Doktora Romana Kučeru.Je skvělí operatér i člověk s velkým srdéčkem pro každého.Ve svém oboru je jednička a na jeho věk jeden z nejlepších, jednoduše řečeno - má dar od boha,, Velice si ho vážím,, mám zasebou několik operací, jak bederní, tak krční,, vždy má pro své pacienty pěkné a vlídné slovo a vždy pomůže. Jeto lékař na svém místě a který vám nedává najevo , že jste jenom pacient“ , ale že ste člověk, ketrý má bolesti, dokáže vás pochopit a vy víte, že vám pomůže... Vám pane doktore patří velká poklona a velké DÍKY..Vážím si vás,, děkuji za všechny co proně děláte. Děkuji též celému kolektivu operačních sálů NCH i ostatním zaměstnanců tohoto oddělení.

Dnes jsem absolvovala ambulatni vysetreni u pana doktora. V pondeli me bude operovat. Vse mi lidsky vysvetlil, byl velmi prijemny, a na operaci se doslova tesim. Tesim se na ulevu, kterou mi prinese, a jsem klidna. Vim, ze jsem v dobrych rukach.

Pan doktor Kučera? jedním slovem bůh,kterého nám sneslo samo nebe.Jeho přístup,chování a vůbec vše, se nedá ani vyjádřit slovem.Zkrátka odborník a hlavně člověk s velkým srdcem.Moc vám díky za letitou péči.Lédlová Lenka

JSEM NĚKOLIK LET PACIENTKOU PANA DOKTORA KUČERY.JE OCHOTNÝ ,MILÝ A VSTŘÍCNÝ.JE TO OPRAVDOVÝ PROFESIONÁL.HODNĚ MI POMOHL S DLOUHOLETÝMI PROBLÉMY S PÁTEŘÍ.MOHU JEN DOPORIUČIT.MARTINA ŠAFRÁNKOVÁ.19.11.2013.

Pan doktor je človíček, na kterého nedám dopustit a má zlaté ručičky..........velice si ho vážím..........mám za sebou několik operací, jak bederní, tak krční..........vždy má pro mne dobré slovo a vždy mi pomůže.......je to lékař, který vám nedává najevo, že jste " jen pacient ", ale že jste člověk, který má bolesti, dokáže vás pochopit a vy víte, že vám pomůže......Vám pane doktore patří veliká poklona.......děkuji za vše, co pro mne děláte, děkuji i celému kolektivu na neurochirurgii................Lenka Hraničková Praha

Velmi děkuji panu doktorovi Kučerovi za to, že můj otec ve svých 83 letech opět bezbolestně chodí, a získal zpět ztracený optimismus a radost do života. Pan doktor je vynikající specialista a hlavně člověk na svém místě. Eva Pecháčová

Nejlepší lékař !!! Eva Bellucci

Pan doktor Kučera je vynikající odborník a svým lidovým přístupem se řadí mezi tzv. "normální lidi" bez namyšlenosti. Vřele doporučuji

Dnes jsem se vrátila z nemocnice po operaci krční páteře,kterou provedl pan doktor Kučera.Moc mu děkuji za jeho přístup.jeho práci a moc si ho vážím jako doktora a i jako člověka,takový přístup k pacientům,kdyby měl každý doktor,tak by tady bylo hned lépe.Nesmím ani zapomenout na celý personál sestřiček ,protože ty byly také moc hodné a vstřícné,je vidět,že tam pracují lidé na svých místech.Ale pane doktore,vám patří velké díky.Máta ZLATÉ RUCE a já mohu jen poděkovat,že jsem sek vám dostala.Dííííky.Hošková Ivana

Pan doktor Kucera je specialista na svem miste.Opetroval mi bederni pater a diky nemu jsem bez zdravotnich problemu a bolesti. Velmi si ho vazim za jeho schopnosti, starost, profesialitu a lidskot. Je to uzasny clovek.