Stomatologická ordinace
Františka Křížka 22/683, Praha

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Citlivý profesionální přístup, komunikace s pacientem, širší pohled na věc, když je náhlý problém, tak se snaží najít volné místo v diáři. Vlastně bych ho neměl tak vychvalovat, aby se tam nehrnuli všichni, ale nemohu jinak :-)

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Pan doktor je na pacienty mimořádně příjemný a hodný. Chodím několik let dvakrát ročně na prohlídky. Vždy automaticky a bezplatně odstraní zubní kámen, což jinde není samozřejmostí. Zatím jsem potřebovala jen jednu opravu, proběhla hned, rychle a v pořádku.

Umístění: Stomatologická ordinace

Mohu napsat jen samá superlativa. Pan doktor je mimořádně hodný a vždycky mi od každého problému, který jsem v této oblasti měla výborně pomohl! A hodnejší a vstřícnější sestřičku jsem také nezažila. Opravdu děkuji oběma, že tak skvěle dělají tuto práci. :-)
H.P.

Zklamani! Pred odjezdem do zahranici jsem MUDr. Kolína chvalila do nebes, dnesni navsteva zavila vse. Chapu, ze zpozdeni 10min. nepridalo na jeho nalade, ale nekdy hodl mate pracovni povinnosti. Prejel mi zuby, konstatoval par veci a napsal zadanku na vytrzeni osmicky jinde. Tez chapu, ze rekonstrukce budovy se blizi, ale to neni duvod, aby ja jako pacient, ktery spolehal na odbornost lekare a jeho pomoc, byla odlifrovana bez toho, abych resila zavaznejsi problemy, ktere se mimo jine zubu tykaji, nez trhat i osmicky. Jde o to, ze pristup no jooo vy jste tu nebyla 3 roky, mate zubni kamen a asi paradentozu, vas vazne nastve, kdyz za 3 roky jsem u zubare v zahranici byla kazdy rok a kazdy rok jsem si extra platila dentalni hygienu. Vzhledem zavaznejsimu problemu, ktery v ustech mam hold to lepe nejde, ale to uz me pan doktor skoro tlacil ze dveri. Jakoze, tohle si reste sama a jinde. Ja od nej tedy popravde cekala, ze mi k tomu neco sam rekne a poradi, co muhu delat, popr. kam se obratit. Nestalo se a ja se tedy jiz budu obracet uplne na nekoho jineho, protoze tam ja se uz nikdy nevratim. Aneb jak 3 roky mohou lekare zmenit.

Úžasný doktor, pečlivý, ochotný a levný ve srovnání s jinými zubaři. Určitě doporučuji všemi deseti!

V době dovolené mého lékaře jsem požádal v aktuním případu pana doktora o pomoc. Musím ocenit vstřícnost lékaře i sestry, profesionální přístup a dobrou odbornou péči. Děkuji.

Prachy, prachy, prachy. To je hlavní motivace tohoto lékaře. Pacient je až na druhé koleji. Při žádosti o služby hrazené pojišťovnou je velmi neochotný a vnucuje drahou péči.

Pan doktor je opravdu super. Přešla jsem k němu od soukromého zubaře, který si nevěděl rady a chtěl mi v pouhých 16 letech dát korunku za 18.000 Kč. Pan doktor Kolín po prohlídce usoudil, že to není potřeba a stačila plomba. Je to opravdu odborník a návštěva u něj by byla příjemná nebýt jedné drobnosti - zamračené, nepříjemné a protivné sestry, která ještě více pacienta vystresuje. Takovou sestru by měl vyměnit a neměl by jedinou chybu.

Výborný

Pan doktor je velmi mily a profesional. Ztotoznuji se s nazory na sestru, ktere ji popisuji jako neprijemnou. Prekvapily me nazory opacne. Asi je naladova a mila jen nekdy a na nektere vyvolence. Kazdopadne je to skoda!