Libeň
Stará Spojovací 2263/9, Praha

Umístění: Libeň estetika

Pan doktor mi dělal 4 korunky na předních horních zubech, jeden zub obrousil více než směl, po několika zánětech nervu, který je způsobený přehnaným obroušením, už to tentokrát nešlo řešit antibiotiky, ale odvrtat zub, takže vyhozené peníze u něj, další peníze to stojí, když to dobře dopadne, bude to cca 10tis, když špatně, cenu implantátu všichni známe, o bolesti a útrapách a čase ani nemluvě, nedoporučuji

Dobrý den. Pana doktora nedoporučuji. Špatně mi vyčistil zubní kanálky. Díky tomu mám rok a půl zánět v těle, ze kterého se mi aktuálně rozjel imunitní problém.U zubu mi jeden kanálek nevyčistil vůbec, v dalším zalomil nástroj, třetí provrtal skrz zub, ....upozorňovala jsem ho na to, že se mi na dásni dělá píštěl, přesto mi kanálky zalil nějakou rychle schnoucí, ale špatně odvrtatelnou hmotou a zub zaplomboval. Opravu jeho špatné práce si hradím, jelikož je potřeba spec. vybavení, aktuálně jsem na desetitisících. A to nemluvím o čase, který tomu věnuji a o fyzických útrapách s tím spojených. A ano, ruce mu jdou silně cítit kouřem.

Dobrý den, musím říci, až do dnešního dne jsem byla s panem doktorem spokojená. Chodili jsme k němu celá rodina cca deset let. Do teď to byly banality - preventivní prohlídky a tak.
Problém nastal, jakmile Vám něco je a potřebujete vzít akutně. Mého malého syna - 5 let. Odmítl ošetřit.
Volali jsme, že ho bolí zub a že to vypadá na velký kaz. A sestřička od pana doktora nám řekla, že nemá čas, že má plno, a že přeci nedá dva pacienty na jedno křeslo. Termín až za 1 a půl týdne- u 5 letého kluka- těžko mi s bolestí takto dlouho vydrží.  Když mi jinde řekli, že je povinnost lékaře pacienta  vzít - jeli jsme na místo za ním- bohužel ani to nevyšlo a nemohli jsme počkat na vyšetření - byli jsme znova odmítnuti. Upozorňuji, že pan doktor tam byl , již neměl  pacienty - a přesto s náma vyrazili dveře. Prý musejí dodělat papíry. Na které potřebovali celé 2 zbývající hodiny do konce pracovní doby.
Musela jsem narychlo sehnat jiného zubaře. Vzali nás hned druhý den- bohužel můj syn již měl kaz tak hluboko, že zasahoval až do nervu a musel ven. Proto to tak bolelo. Bohužel jsme proto pana doktora  Schnabela museli opustit. Nemohu jako matka dopustit, aby se toto stalo znova. Jejich přístup mě opravdu ohromil a zklamal.

Vojtěchová

C

Borec...chodíme cela rodina.Nikam jinam bych uz nesel a to jsem zažil se zuby hodně.Doltor co je prostě normální,vše vysvětlí a všeobecně je z návštěvy cítit klid a pohoda.Vypadá to že jde všeobecně s pokřikem a dofam,že nezakrní jako hromada ostatních doktorů.

V akutních případech Vás ošetří i bez objednání, velmi milý, profesionální, ohleduplný a prostě samá chvála. Doktor je to perfektní. Velkou pochvalu samozřejmě zaslouží i jeho sestřička za svoji laskavost a pozornost vůči pacientovi. Chodíme k němu celá rodina. Moc děkuji. H.M.

Dobry den. Pred skoro 10 lety jsem hledal v Praze doktora, ke kteremu bych zacal chodit a na pana doktora jsem dostal tip. Od te doby absolutni spokojenost. Vyborny profesional, ktery umi i informovat pacienta a sdelit jak dobre, tak spatne stranky chystaneho zakroku. Jedinou vadou na krase muze pro nekoho byt obcasny cigaretovy zapach. Neni to nic hrozneho a neni to tak vzdy. Pro mne osobne to neni zasadni problem.

Dnes jsem se poprvé setkal s panem doktorem Schnabelem a musím říct že jsem naprosto spokojen.Než vám cokoliv udělá vše vysvětlí a řekne vám co bude dělat a proč,zda to bude bolet či nikoliv.Musím přiznat že i přes to že jsem muž [30] tak jsem se od dětství zubařů bál (špatná zkušenost s dětskou zubařkou,která nerozeznala zubní dřeň od nervu...!!!) Sestřička je taktéž hotový poklad milá laskavá a stále usměvavá.
Všem kteří hledají opravdu šikovného a vstřícného zubaře - " Pana bezbolestného " bych ho vřele doporučil...Opravdu naprostá spokojenost.

===================================================
A ještě jedna věc...:
Jelikož jsem si přečetl v recenzích pár záporných hodnocení,rád bych tuto skutečnost uvedl na pravou míru.
1.)Někdo tu napsal jak panu doktorovi (smrdí) z úst cigarety,tak musím říct že je to naprostá lež, vůbec bych nepoznal že je to kuřák...!!!
2.)Dále pak jsem četl že nepoužívá roušku ani rukavice, ano to je pravda ale není pravda to že se vám štrachá v ústech a pak píše na klávesnici.Něco si tam psal do počítače pak si ruce ošetřil desinfekcí a otřel do papírové sterilní utěrky, což je myslím naprosto běžná věc. Naopak já osobně nesnáším když mi někdo strká do pusy gumové rukavice dělá se mi z toho zle...!!!
3.)Poslední směšnou recenzi o tom že vás pan doktor hodnotí a chová se k vám podle to kolik máte peněz komentovat ani nebudu, jak už jsem napsat objednejte se k němu a potom mi sem napište vy jestli si to také myslíte... :-)

S panem doktorem jsem jenom spokojená. Má vstřícný přístup k pacientům, vše co dělá Vám předem řekne a při zákroku také, což například já oceňuji. Akorát pacienti, kteří ještě mají osmičky a nechtějí se jich vzdát, tak ti by se měli buď obrnit argumenty, nebo to raději nepokoušet. Sestřička je moc sympatická.

Pan doktor je na jedničku. Chování má perfektní, je šikovný, vše vysvětlí, profesionální a lidský přístup oceňuji.
Vytrhnul mi už dvě osmičky, ale nenutil mě do zákroku, stejně jako vás nenutí pětkrát ročně na dentální hygienu u "Dis.odbornic", které vyloženě nesnáším a odmítám na to chodit, protože jsem přesvědčená, že je to pro zuby a dásně zbytečná rasovina, pokud si je člověk pravidelně čistí a necpe se pořád sladkým.
Pana doktora moc oceňuji a doporučuji každému, kdo se bojí zubaře, má se zuby problém, nebo prostě jen hledá dobrého lékaře.
A ty poznámky, že kouří a je to z něj cítit, mi připadají trochu pitomé. Ano, je to z něj cítít, ale prostě to k němu patří a není to nic hrozného, a komu to vadí, ať si hledá doktora podle toho, zda je kuřák či ne. Myslím, že je důležitější, jaký je doktor, a doktor je to perfektní.

Kdybych nezačal chodit k panu Schnábelovi,tak jsem dnes bez zubů. Pani doktorka,která mne léčila před ním,pořád bojovala s přírodou. Tento boj pokračoval velice rychle tím směrem,.že mi začala trhat jeden zub za druhým. V zánětu se mi šťourala bez umrtvení. Co to je injekce asi neznala. Bolest,kterou jsem prožíval byla nesnesitelná.Jediné co mi pokaždé nezapomněla připomenout,bylo to,jak se mám těšit na klapačky. Když mi chtěla vytrhnout třetí zub,začal jsem navštěvovat Mudr. Schnábela. Zuby mám spravený,přestal bojovat s přírodou a začal mne léčit. Takže mám pořád své zuby. Je to již více než tři roky.Jeho přístup ke mne byl pokaždé velice profesionální. Předem mne upozornil,co mi bude dělat,zda to bude bolet,nebo to bude jenom nepříjemné. Velkou pochvalu zaslouží i jeho sestřička za svoji laskavost a pozornost vůči pacientovi.