Zubní ordinace
Koněvova 198, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Pan doktor mi byl doporučen mojí dlouholetou kamarádkou, která k němu chodí léta s celou rodinou a všichni jsou spokojeni. Mne pan doktor zachrál vlastní zuby, vzhledem k dědičným problémům s paradontozou. Od té doby chodím na pravidelné prohlídky a jsem spokojena. Za tuto péči si ráda připlatím.

Bohužel velké rozčarování...Měsíc po preventivní prohlídce, kdy mi pan doktor Brixí sdělil, že je vše v pořádku, se mi při zákusu do jablka ulomil zub. Na pohotovosti zubař konstatoval, že tam byl velký kaz. Velmi trapná chvilka nastala, když se letmo podíval do mé dutiny ústní a řekl: "A víte, že tam máte ještě čtyři kazy, co tak vidím... Zajdete alespoň jednou za čas k zubaři?" Po odpovědi, že jsem byla před měsícem, na mě koukal dost nevěřícně ve stylu "a teď tu o Červené Karkulce"...kaz se tvoří měsíce, ten u toho ulomeného zubu tam prý měl být, vzhledem k rozsahu, přes rok, což mi potvrdil i můj nový zubař... Pan doktor Brixí má velmi galantní a milé vystupování, působil na mě jako velký profesionál, a to víc jsem zklamaná...

nic horšího jsem jeste nezažil,žil jsem v mylnem domění když jej léta navštěvuji,že mám vše vpořádku, hraje si na odborníka, ale tim rozhodne není což potvrdily i lékařky pracující na jeho oddělení, ke kterým jsem se dostal v době jeho nepřítomnosti, ošetření je u něj drahé a nekvalitní

Mojí sestře dal zuby do naprostého pořádku, je u pana doktora spokojená, hlavně proto, že předtím měla obrovské potíže a byla po různých ordinacích (včetně zubní chirurgie) velmi často a žádný ze zubařů jí nedokázal potíží zbavit na delší dobu. Už několik let je v péči pana doktora Brixí a od té doby navštěvuje zubaře jen 1x za rok a často není žádný zákrok ani třeba. To že si pan doktor dá velmi rád zaplatit nadstandart, to je ale pravda.

Velký odborník, profesionální přístup k pacientům, prostě jednička
Jan

Jsem přesvědčena, že v jeho ordinaci jsou kazy přehlíženy záměrně, aby bylo co dělat i příště a mnoho let a bylo to i náležitě zaplaceno (víme, kolik stojí protetika, že ano...). Také jsem zažila, co tu už někdo popisoval - přišel movitější pacient a já byla vypoklonkována z ordinace; nebyl na mě už čas.
S kamarádkou jsme při jeho hodnocení použily výraz "hrobař zubů".

Pan doktor je člověk na svém místě,jelikož jako první odhalil mé dceří závažnou nemoc a ještě v další léčbě pomohl podržet tak zajistit další péčí.ážený pane doktore děkuji děkuji a budu Vám děkovat dokud to půjde.Jste opravdu nej.Děkuji za život,však víte.PM

U pana doktora je velice často používáno slovo nadstandardni ošetření, za které si samozřejmě nechá na konci zaplatit úkony normálně placené pojišťovnou. Přitom jeho nadstandardní ošetření nijak odlišné není, když nyní porovnávám s novým panem zubařem.
Za zněcitlivující injekci si nechá zaplatit až 400 korun (když prohlásí, že je nadstandardní). Snad každou mou druhou návštěvu byl v ordinaci přítomen opravář odsávačky, kterému se pan zubař věnoval i při vrtání.
Když mi jednou nedodělal zub s výrokem, že už musí končit, protože v čekárně čeká velmi známá osobnost a tu nechce nechat čekat, tak mě to uvnitř naštvalo, protože jsem k němu chodila už 20 let a nechala tam plno nadstandardních korun, že jsem tam byla naposledy.
S novým panem doktorem jsem velmi spokojená a teprve teď vidím, jak jsem byla naivní, když jsem si myslela, jakou od něho mám bezvadnou péči.

S panem doktorem mám ty nejlepší zkušenosti. Chodím k něm již několik let a jeho přístup je celou dobu naprosto profesionální a osobní.

Pan doktor má naprosto nedostatečné vybavení ordinace. Ačkoli jsem pravidelně chodila na preventivní prohlídky, nepodařilo se mu odhalit 3 kazy a tak to došlo až do té situace, kdy se mi kazy dostaly do nervů a já zažila hrozné chvilky, které bych nikomu nepřála, a navíc mám ve svých 27 letech 3 zuby tedy již mrtvé. Můj nový ošetřující lékař mi ve své moderně vybavené ordinaci odhalil dokonce i kazy další a teď jsem proto v jeho péči už několikátý týden po sobě. Nový zubař také odhalil naprosto neprofesionální práci pana zubaře Brixího (zbytky vaty pod provizorními výplněmi, nedostatečně a neodborně vyčištěné zubní kanálky, nedokonale ošetřené kazy a tudíž jejich znovurozšíření pod plombou, apod.). Ačkoli je pan doktor Brixí milý, naprosto neprofesionálně vykonává svou práci a odnáší to bohužel pacienti.