Praktický lékař - stomatolog
Lidická 2/843, Praha

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

K paní doktorce chodím já, manžel i obě naše děti na pravidelné preventivní prohlídky a hygienu už více než 10let. Péče o naše zuby je perfektní, nejlepší, jaká kdy byla. Nadstandartní přístup, krásné prostředí. Jsme maximálně spokojení.

Pečlivá a ochotná paní doktorka, vždy se k ní těším!

K paní doktorce Watzkové chodí celá moje rodina už 5 let a všichni jsme maximálně spokojeni. Prostředí je velmi příjemné, čekárna s ratanovým nábytkem, vkusnou květinovou výzdobou, nádherným výhledem na Vltavu a tlumenou příjemnou hudbou je útulná a uklidňující. Zuby mám dokonale spravené a i přesto, že předchozí ošetření u mých bývalých stomatologů nebyla zcela v pořádku a některé "zásahy" z minula byly přímo devastující , paní doktorka mi chrup perfektně ošetřila, vše detailně vysvětlila nehledě na čas a nabídla zhotovení zcela nových korunek z nejmodernějších materiálů na přední horní zuby a nový můstek ze stejného materiálu vpravo dole.Oboje naprosto perfektně sedící a dobře vypadající.
Dlužno podotknout, že na výsledném vzhledu se též podílel pan laborant, který je též velice ochotný a velmi pečlivý a šikovný. Cítím se výborně a můj nový "filmový" úsměv všichni obdivují. Cena zcela odpovídá nadstandardním službám a příkladné péči a ráda si připlatím za kvalitu a preciznost!!!!

K paní doktorce chodim uz 10 let a jsem moc spokojená. Je velice ochotna a prijemna. Pravda je ze si obcas za neco priplatite, ale prostredi a servis tomu odpovida.

Ordinace paní doktorky Watzkové je luxusní. Kde jinde se vám naskytne ležet na zubařském křesle s výhledem na Vltavu. Na recepci jsou velice příjemní. Chodí tam celá moje rodina. Když tam jdu s dětma tak za odměnu dostanou malá zvířátka z velké mísy, prostě nádhera - žádné bonbony (jsme přece u zubaře!) Vždy je mi nabídnuto umrtvení, nikdo se mi nešťourá v bolavém zubu dusíkem. Paní doktorka vše vysvětlí a zkonzultuje - rentgen má v ordinaci. Naposledy jsem při vrtání zubu v zánětu téměř usnula - nic jsem necítila (po umrtvení). Dá se říct, že se tam i těším. Ceny v normálu.

Paní doktorka mi zachránila zub, kde jsem předtím měl stále zánět. Každý krok diskutuje, víte co a jak. Zjevně sleduje trendy, vybavení labolatoře je perfektní. Stejně tak zubní hygiena. Co jsem zatím neslyšel je její umrtvování zubů. Nejprve Vám dáseň potře umrt´vovací pastu a pak do toho místa píchne umrtvovací injekci. Prostě paráda!!!

Zachranila mi dle meho nazoru uz odepsanou sestku, byla nesmirne vstricna a obetava. Navic jsem se naucil spoustu veci z mediciny, proste tato doktorka v zadnem pripade netaji, co vam v ustech vyvadi! Ja osobne jsem se prestal bat sveho stomatologa.