Zubní ordinace
Vršovická 48, Praha

Já teda musím říct, že mám s paní doktorkou dobré zkušenosti. Nikdy mě neodflákla, vždycky se o mě hezky postarala a když jsem měla nějaký problém, tak ho řešila. Takže nemůžu říct křivé slovo. Byla jsem i na vyndavání osmičky a měla jsem problémy s necitlivostí části obličeje po narkóze, dobře mi poradila a snažila se mi pomoct. Byla jsem u ní zrovna dneska, protože mě bolel zub a péče byla podle mě perfektní. Vždycky se snaží přijít na problém co by to mohlo být a spojuje si souvislosti i podle mého zdravotního stavu. Takže za mě bych ji doporučila. Vždycky mi udělá rovnou i zubní hygienu, odstaní mi kámen atd.. Jsem s ní, jako se zubařkou spokojená.

Nejdřív jsem si liboval, jak paní doktorka vše zvládá rychle a efektivně. Ale postupem času mi začaly pravidelně vypadávat plomby a zjistil jsem, že rychle znamená mizerně. Našel jsem si jiného zubaře, který mi místo 15 minut věnuje hodinu, a jsem naprosto spokojený.

Byli jsme u MUDr. Vlasákové cca 2 roky a do teď toho lituji. To jestli přehlédla kaz u mé malé dcery je sporné ale to, že nám i známým vypadlo několik plomb pár dní po té, co nám je dělala je jisté. A to, že vůbec nepřipustí, že by něco mohlo bolet s tím mám také bohužel zkušenost. Vše je pro ni vymyšlená bolest. hrozné... bohužel i taková zubařka může ošetřovat a to i děti.
(pozn.: vůbec s vámi nekonzultuje průběh ošetření, vše rozhoduje sama....) Vlaďka D.

Velmi špatná zubařka. Dva roky jsem k ní chodila a pouze mi vždy za 300 Kčv vyčistila sklovinu. Šla jsem k jinému zubaři a najednou mám kazů plnou hubu....

Velice rozpoluplné a presto negativni hodnoceni. Hledam si jineho stomatologa. Nedoporucuji. U pani doktory jsem byl vice nez 4 roky a behem pravidelnych kontrol se mi v puse vyrojilo nekolik kazu a moje ustni dutina pripomina spise dzungli. Kdyz mi neco opravila vetsinou pred dovolenou tak mi behem dovolene vypadla plomba/zanitila se rana/nastali komplikace. Posledni kapka k vymene bylo kdyz mi po 5te vypadla stejna plomba. Pani doktorka je neprijemna a nikdy netusite kolik zaplatite. Ceny vetsinou velmi nizke. Ovsem necha si platit i za obyc. plombu. Otevrete pusu a netusite co se bude dit. Na bezne plomby bude zrejme ok, ale na slozitejsi zakroky si nejdete nekoho jineho. V pripade akutnich bolesti je ovsem schopna si na vas udelat misto behem hodiny.

Před několika týdny jsem byla na dentální hygieně v centru Prahy. Doktorka viděla prosvítat kaz na jednom zubu, tak jsem se objednala na té samé klinice na kontrolu. Udělali mi zdarma jako samozřejmost RTG celé pusy a zjistili, že mám kazů celkem 6 z toho 4 velké!
Jak je možné, že Vlasáková na to nepřišla, když jsem u ní byla před 4 měsíci na kontrole?
100% nedoporučuji

Nemohu doporučit, chování veskrze nepříjemné, už při objednávání můžete v telefonu slyšet, jak vás v ordinaci kriticky probírají. Bohužel jsem se z osobních důvodů nemohla dostavit na kontrolu (a když jsem předtím do ordinace volala, nikdo to nebral), na čež mi bylo opravdu "s pochopením" řečeno, že mám na výběr, buď uhradím jejich ztrátu, kterou jsem jim svým nepříchodem způsobila, nebo si najdu nového zubaře. Nechápu, jak někdo tak arogantní a nepřátelský může pracovat s lidmi...

Pani zubarce vdecim za zachranu dasni (pred paradentozou) a myslim si, ze je to vzkutku profesional ve svem oboru. Naprosta spokojenost moje, moji pritelkyne, jejiho brachy a jeste dalsich minimalne 3 lidi !!!

Pokud chcete profesionalni peci, tak doporucuji. Pokud chcete pochopeni a utesovat, tak ne. Odvede si svoje, a to dost kvalitne, aby to vydrzelo, ale na vykecavani to neni... Je mi lito tech, kteri tam meli spatnou zkusenost.

Dnes jsem u ní byl, musím říci, že nic horšího jsem nikdy nezažil. Odmítla aplikovat injekci, že to vydržím, poté vrtala...vrtala. Když jsem se cukal, tak se ke mě chovala ke zvířeti. Poté si sestra vybrala 850,- Kč , a prý jsou na pojišťovnu.
Nejhorší zubařka na světě, a kd