Dentistika s.r.o.
Dačického 9, Praha

Umístění: Dentistika s.r.o. Jiný

Paní doktorka je velmi empatická, precizní, pozorná a šikovná. Každé ošetření bez bolesti a strachu, perfektní přístup k pacientům. Mohu jen poděkovat za péči a doporučit...

Uzasna zubarka, uz jsem s ni prosla tri ordinace a vubec nelituju. Krasny, vesely a starostlivy pristup. Dojizidm za ni z Kladna a vubec tam nemam stres. Vzdy se snazi najit nejlepsi pristup a ma starost o pacienta.

Velká spokojenost.Paní doktorka je opravdu pečlivá a důkladná.Nikdy jsem u ní nečekala,vždy mě vzala přesně na čas.

Najlepší zubařka, se kterou jsem se setkala a už ji nikdy nevyměním! Milí, ukecaná, veselé, všechno přepečlivě vysvětlí. Pracuje precizně, jemně. A sestřička je taky super!

Je skvělá! Mladá, příjemná, vtipná. Se sestřičkou jsou dokonalá dvojka :D A konečně je to zubař, z kterého nemám strach:)

Milý a veselý přístup, citlivá k pacientům, je-li riziko, že zákrok bude bolestivý, nabízí injekci proti bolesti, pečlivě rentgenuje, provádí zubní hygienu, zákroky dělá velmi pečlivě, nechává si na pacienty vždy dostatek času, dodržuje objednací časy. Prostě nej zubařka, kterou jsem zatím měla!