Soukromá zubní ordinace
Chomutovická 2, Praha

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Doktorka Henychová byla jako náhradnice za nepřítomnou kolegyni.
Já - zánět v dolní osmicce, horečka 39+, bez jídla 4dny, stav občasné ztráty vědomí, postupující zánět do krku. Po návštěvě krčské pohotovosti,vyčištění a doporučení k vlastnímu Dr.
Doktorka neudělala vůbec nic, krom předepsání ATB, ze prý nebude za někoho řešit naky trhani, že prý řeší jen prvni pomoc. Po slušně položené otázce co mám tedy dělat, byla odpověď- ať jí teď nerusim, tónem spíše neotravuji a prý si mám počkat na svou Dr. Která bude za 7dni..
Po kontaktování UVN se svou situaci byla okamžitě poskytnuta adekvátní pomoc,
Přednostni odbavení, rentgen.
Podávám stížnost na aso. Stom., pojišťovnu a min. zdr.

Výborná, dochvilná, příjemná.

Výborný lékař, který dodržuje časový harmonogram domluvené schůzky.

Vynikající zubní lékařka s lidským přístupem k pacientům.

K tomu není co dodat je prostě super.

Skvělá. Odborně i lidsky.

Vynikající lékařka. Ač jezdím přes celé město, rád ten čas obětuji. Vysvětlí, doporučí, pokud má člověk obavy či dotaz, zodpoví. Pokud je člověk objednán, žádné čekání a i v případě akutního problému čekací doby nejsou výrazně dlouhé. Pečuje o zuby celé rodině vč. dalšího příbuzenstva...

Paní doktorka je velmi vstřícná a schopná lékařka. Děkuji za její příkladnou péči o pacienty a její přístup k nim

Velmi pečlivá, upřímná , lidská no prostě Vás odnaučí se bát.Chodíme pravidelně na prohlídky celá rodina . Přeji at jí tento přístup vydrží tak jako nám drží její opravy , protézy atd.

Bezvadná, šikovná, lidská, prostě profík - chodíme k ní celá rodina.