Praktický lékař - stomatolog
Krškova 807, Praha

S doktorkou Galliovou jsem velice nespokojen. Když se mi zlomil zub, tak se moc necrcala - klidně mi ho přilepila. Když začal otékat, poslala mně k chirurgovi. Ještě že jsem odešel k jinému zubaři. Ten byl zhrozen amatérským přístupem, a zub mi pořádně ošetřil - dal si s tím námahu čistého času cca. 2 hodiny na třikrát. Ne jako MUDr. Galiová, která byla hned hotová. K doktorce jsem chodil 5 let, a za tu dobu mi stihla pokazit několik zubů, které mi teď opravil jiný zubař (překvapen, zda můj předešlý zubař pracoval snad bez brýlí nebo co ?!!!).

Aby toho nebylo málo, ten pán, co ji dělá sestřičku je arogantní. Když jsem měnil zaměstnání, pojišťovně trvalo nějakou dobu, než mě zaevidovala, kvůli administrativní chybě. Ten její "sestřička" se rozčiloval, že mě prý ošetřuje zadarmo, a odmítl mě ošetřit. Zjistil jsem si, že je velice snadné dát si proplatit úkon u pojišťovny, pokud se evidence opozdí. Prostě ten její "sestřička" je pohodlný napsat příslušné papíry pro pojišťovnu.

Tohle je představa podnikatelky MUDr. Galiové - rychle se zbavit každého pacienta, inkasovat peníze od pojišťovny, a o žádnou administrativu se nestarat. P. Galiová je sice sympatická dáma, ale ten pozitivní dojem z jejího příjemného vystupování kazí ten její "sestřička".

Chodím k paní Renatě již 15 let a mé zuby jsou na tom velmi špatně již od počátku návštěv. Jen díky ní mám ještě čím kousat :-) Milá příjemná a šikovná zubařka ošetřuje i mou dceru a nemám nač si stěžovat.

P.doktorka mi ošetřuje chrup cca 20let.Dosud jsem neměla sebemenší důvod k nespokojenosti. Je velmi jemná,empatická,vždy se mnou konzultuje postup,navrhne nejlepší řešení a má pochopení i pro mé finanční možnosti.Oproti jiným lékařům na poliklinice Barrandov důsledně dodržuje objednací dobu.Vřele doporučuji a přeji p.dr pevné zdraví i spokojenost v osobním životě. S.Langerová

K paní doktorce chodím již řadu let a s její prací jsem velmi spokojena. Její přístup k pacientům mi velmi vyhovuje. Zejména oceňuji, že nečekáte dlouho nja ošetření - snaží se pacienty brát dle času objednání.

S paní doktorkou jsem bohužel nespokojena. Často její zásahy v mé ústní dutině končí nakonec na pohotovosti. Bez obav zavře zub se zánětem a je jí to úplně jedno, žádný rtg, nic. A pán, jenž paní doktorce v ordinaci "dělá sestřičku", je velmi "přemoudřelý", má na vše naprosto nevhodné komentáře, je už tedy poslední kapka. Takže opravdu nedoporučuji, obloukem se této ordinaci vyhněte a uděláte lépe.