Zubní ordinace
Koněvova 9198, Praha

Umístění: Zubní ordinace Jiný

K paní doktorce chodí celá naše rodina. Včetně mých dvou děti ,které profesionalně vyšetřila, syna i následně ošetrila a vše bez pláče a bez strachu z budoucí návštěvy.
Velmi doporučuji. A děkuji.
Theodorova

Umístění: Zubní ordinace Jiný

K paní doktorce Conkové celá naše "přešla" v okamžiku ukončení praxe MUDr. Pokorné a jsme velmi spokojeni. Dětem (i nám dospělým) vše v případě potřeby každý detail vysvětlí, navrhne možnosti, a přitom je stále vtipná, milá. A sestřička též......rozhodně tedy RC DENTAL doporučujeme.

Pani doktorka je spicka ve svem oboru dekuji za dlouholetou peci samozrejme i sestrcce ktera je tez velmi prijemna preji mnoho uspechu Theodorova

X

Pani doktotka Conkova je skvely zubar. Prace ji jde od ruky a evidentne ji bavi. Navic je i velmi zrucna, doslova umelec, takze pacient ma ihned od zacatku dobry pocit, ze lecbu svych zubu sveril do spravnych rukou. Jen at ji tento pristup pri dnesni zbyrokratizovane praci lekaru co nejdele vydrzi. Ivo Kvapil

Paní doktorka je velmi erudovaná a schopná zubařka, při preventivních prohlídkách provede pečlivou kontrolu včetně rentgenu. Odhalené problémy hned řeší a její přístup je milý a velmi empatický. Takovýchto lékařů si musí člověk považovat.

Paní doktorka je velmi příjemná, pacient v křesle ztrácí strach. Všechny úkony mu vysvětlí případně ukáže v počítači. Mě při ošetřování ještě nic nebolelo.

MUDr. Conková je skvělá lékařka, má v péči moje dvě děti (8 a 5 let) už od jejich 0,5 roku. Děti se jí nebojí, je milá a ochotná řešit všechny bolístky. Po předchozích zkušenostech s lékaři - stomatology, kteří pečují i o děti, jsme s ní maximálně spokojeni. K. Měřínská

K paní doktorce chodím už leta a jsem velmi spokojený s jejím přístupem a profesionalitou. Díky její péči o mé zuby už nemám kaz více jak 10 let. Nesetkal jsem se v životě s příjemnějším a pečlivějším zubařem. J. Racocha

K paní doktorce chodím již několik let a s její péčí jsem maximálně spokojená. Má citlivý a šetrný přístup k pacientům a je 100%ní profík. Navštěvuje ji i má dcera a sdílí můj názor.

U paní doktorky jsem spokojena, nemam co bych vytkla. Vzdy me prijala a peclive se mi venovala.