Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Chodim k panu doktorovi desitky let. Je vzdy usmevavy a vstricni. Vzdy vse vysvetli a perfectne provede. Sestricka je take vzdy usmevava a pozorna. Vrele pana doktora Pacika doporucuji.

Pan doktor je skvělý a vtipný člověk a hlavně odborník, který nic nezanedbá. Neměla jsem obavy, že by mě ošetřil špatně. Ne náhodou tu má od všech vynikající hodnocení.

Vždy vše vysvětlí, vlídný, šikovný, má lidský přístup. Pochvala i pro usměvanou setřičku.

Vynikající lékař, spojující maximální profesionalitu s lidským přístupem a humorem. Děkuji za vše, co pro zdraví mého syna udělal. Přeji krásné léto 2013.

Vynikající lékař, operaci křčových žil, kterou mi dělal byla naprosto bez následků a po dvou letech se žíly neobjevily znovu. Děkuji moc DK

Výborný ,s pozitivním přístupem k pacientovi. Odhodlaný odevzdat maximum výkonu pro ošetřovanou osobu.
Jeho rukám děkuje i mnoho pacientů za záchranu končetin před amputací. Pokud bude naše zdravotnictví disponovat odbornými lékaři jako je MUDr.Pacík,můžeme žít bez obav o naše zdraví.

Je to skvělý a poctivý lékař!!!S

Vynikající chirurg, nejen po stránce odborné, ale i po stránce lidské.
Vyšetří důkladně, nemedikuje zbytečně (jen aby si ulehčil práci a dřív se zbavil pacienta), bere ohledy (na nervozitu a strach z bolesti) a ač má plnou čekárnu a nezastaví se, udrží si humor a s pacientem prohodí i pár osobních vět.
Jediný chirurg, ke kterému se nebojím chodit.
Doktorů jako je MUDr. Pacík by mělo být víc.

P.S.: Sestřička? Obdoba pana doktora, jen v sukni. Též kvalifikovaná, samostatná a milá.

Velmi pečlivý a zodpovědný , otevřený a lidský přístup k pacientovi .

Vřele doporučuji. Odborník na svém místě a jak bylo řečeno se sestřičkou skvělý tým.