Endocare-ordinace endokrinologie,obezitologie
Třeboňská 530/4, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Endocare-ordinace endokrinologie,obezitologie Jiný

Nepochybuji, že paní doktorka je jistě dobrá internistka, endokrinoložka. Já s ní mám však zkušenost pouze skrze řešení své nadváhy. Dostaly jsme se k psychice a já k ní docházela na takové placené konzultace, protože psychika s nadváhou často dost úzce souvisí. Teď už tuto službu nejspíše ona sama nenabízí, ale nevím, dlouho tam už nechodím. Každopádně v době, kdy jsem toto zařízení navštěvovala, paní doktorka toto poskytovala a v rámci těch konzultací jsme řešily moje psychické potíže. A teď, když chodím ke své psycholožce už nějaký ten rok, vidím až zpětně, že způsob, jakým to "povídání/konzultace" vedla tato paní doktorka, byl dle mého subjektivního názoru ne úplně dobrý. Teď už bych šla rovnou za profesionálním psychoterapeutem. Lékařka to může být kvalitní a její odbornost v rámci jejího oboru vůbec nezpochybňuji, ale myslím, že pracovat s lidskou psychikou na profesionální úrovni chce opravdu školy k tomu určené a speciální psychoterapeutické výcviky. Můžu to zpětně hodnotit tak, že některé její výroky a reakce mi uvízly v paměti a ...opravdu mi nepomohly. Takže za mě: pokud si chcete povídat a řešit svou psychiku, jděte do toho, ale s nějakým profesionálním psychologem. Pokud to paní doktorko čtete, tak se nezlobte, ale takto to vidím ze svého subjektivního pohledu coby pacienta. Vím, že jste určitě měla v úmyslu mi pomoci, ale jak říkám - psycholog je psycholog.

Umístění: Endocare-ordinace endokrinologie,obezitologie Jiný

Recenze nelhaly. Endocare ma moc fajn personal. Pani doktorka Jedlickova je neuveritelne mila a lidska. Ma uzasny pristup k pacientum. Stres zmizi a clovek se tesi na pristi navstevu. Kez by takovych lekaru bylo vic.

Umístění: Endocare-ordinace endokrinologie,obezitologie Jiný

První zkušenost se zánětem štítné žlázy mne přivedl do ordinace p. doktorky. Je velmi, příjemná, milá, empatická, vše mi vysvětlila a už podstupuji léčbu. První návštěva i přes diagnózu velmi příjemná. Dokonce se mi i ulevilo. Konečně vím, proč jsem 6 let rozsypaná na součástky, únava, vlasy, suchá kůže, bolesti kloubů, špatné polykání, špatná termoregulace v zimě i v létě ve vedrech.. Věřím, že to zvládneme zaléčit a že jsem v dobrých rukách. Paní doktorku mohu vřele doporučit. Hledá i psychosomatickou příčinu a pomáhá pochopit celkově stav.

Umístění: Endocare-ordinace endokrinologie,obezitologie Štítná žláza problémy

Můj názor na paní doktorku je velmi pozitivní je milá příjemná nikdy jsem s tím neměla problémy,ale doporučila mi tuto ordinaci tady v Modřanech na endokrinologii sestra a já jí jen děkuju pani doktorka mi vše vysvětlila a myslím,že takových lékařů jako je ona by mohlo být víc děkuju