Třeboňská 530/4, Praha
Endocare-ordinace endokrinologie,obezitologie

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

3 názory pacientů

Umístění: Endocare-ordinace endokrinologie,obezitologie Jiný

Recenze nelhaly. Endocare ma moc fajn personal. Pani doktorka Jedlickova je neuveritelne mila a lidska. Ma uzasny pristup k pacientum. Stres zmizi a clovek se tesi na pristi navstevu. Kez by takovych lekaru bylo vic.

Umístění: Endocare-ordinace endokrinologie,obezitologie Jiný

První zkušenost se zánětem štítné žlázy mne přivedl do ordinace p. doktorky. Je velmi, příjemná, milá, empatická, vše mi vysvětlila a už podstupuji léčbu. První návštěva i přes diagnózu velmi příjemná. Dokonce se mi i ulevilo. Konečně vím, proč jsem 6 let rozsypaná na součástky, únava, vlasy, suchá kůže, bolesti kloubů, špatné polykání, špatná termoregulace v zimě i v létě ve vedrech.. Věřím, že to zvládneme zaléčit a že jsem v dobrých rukách. Paní doktorku mohu vřele doporučit. Hledá i psychosomatickou příčinu a pomáhá pochopit celkově stav.

Umístění: Endocare-ordinace endokrinologie,obezitologie Štítná žláza problémy

Můj názor na paní doktorku je velmi pozitivní je milá příjemná nikdy jsem s tím neměla problémy,ale doporučila mi tuto ordinaci tady v Modřanech na endokrinologii sestra a já jí jen děkuju pani doktorka mi vše vysvětlila a myslím,že takových lékařů jako je ona by mohlo být víc děkuju