Dietolog Praha

• Žukovského 888/2, Praha Mapa

Medicinské a estetické centrum Markin

• „Paní doktorku znám již několik let a mohu ji vřele doporučit všem, co se snaží upravit jídelníček, změnit váhu i životní styl. Práci má jako poslání, je velmi profesionální a zároveň úžasně lidská. Její empatický přístup ke každému pacientovi je velmi motivující. Více

Budečská 33, Praha Mapa

Ordinace Praha

Budečská 33, Přemyslova 849, Praha Mapa

Praha,Roudnice

• Dietolog, Fyzioterapeut

„Od dětství trpím bolestmi páteře, ke kterým jsem si už hodně dospělém věku pořídila ještě problémy s kyčlemi. Vždy jsem chodila na nějaké "rehabilitace", ale pokaždé to pomohlo pouze na krátký čas. Nejspíš bych byla přesvědčena o tom, že to tak je normální. NENÍ!!! Dostala jsem se náhodou do rukou Mgr. Hušnerové, od té doby vím, že to jde i jinak, nejenom, že mě zbavila největších bolestí, rozhýbala mě po operaci, ale vždy jsem měla moc příjemný pocit, že je tady pro mně. Milá, příjemná, ochotná,pokaždé se na rehabilitaci těším, i když někdy bolí, ale vím, že mě pomůže. Doporučila jsem ji několika svým známým a jsou také spokojeni. Leničko, děkuji Vám! :) Více

Janovského 48/993, Praha Mapa

Lékařský dům Praha 7, a.s.

Thákurova 10, Praha Mapa

• Dietolog, Internista

1 názor

„Paní doktorka Mojžíšová je skvělá! Velmi milá, její kancelář je na super místě v centru Prahy. Díky p. doktorce jsem shodila přes 20 kg. Cítím se skvěle, naučila mě jak změnit životní styl. Mám nyní více energie. Více

Opletalova 1535/4, Praha 1, Praha Mapa

Poradna výživy a zdravého životního stylu

• „Návštěvy u paní magistry vřele doporučuji. Sestavila mi úžasný jídelníček, poskytla recepty, poradila a necpala mi nějaké vyživové doplňky, což jiná centra dělají s oblibou. Člověk hubne úpravou množství známých potravin, jen se je naučí vařit trochu jinak, dietněji. Vzhledem k tomu, že mám potravinovou alergii, konečně vím, co mám jíst, a mám vyvážený jídelníček. Více

Ženské domovy, 5. patro dveře č. 5033, Praha Mapa

Dietologické centrum Praha

• „Paní doktorku Vojtíškovou mohu pochválit, je příjemná, provádí různá ošetření, dobře poradí.Byla jsem u ní na mezonitích a výsledek je hned viditelný.Spokojenost a mohu doporučit. Více

Zborovská 56, Praha Mapa

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

• Dietolog, Plastický chirurg,…  Praktický lékař Více

Zborovská 56, Praha Mapa

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

• Dietolog, Anesteziolog, Diab… etolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Plastický chirurg, Psycholog, Fyzioterapeut Více

Jankovcova 1569/2c, Praha Mapa

ISCARE Klinické centrum

• Dietolog, Gastroenterolog, N… eurolog, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog Více

Na Vyhlídce 582, Dobřichovice Mapa

5.května 15, Dobřichovice Mapa

• Dietolog, Gastroenterolog

„Výborný pan doktor, chodíme k němu skoro celá rodina. Naprostý profesionál s lidským přístupem, velmi zodpovědný, vše vysvětlí, pacienty neděsí - naopak uklidní. Veškerá vyšetření (gastroskopie, kolonoskopie) u něj jsou minimálně bolestivá, takže opravdu není se třeba bát. Velká spokojenost a proto za nim jezdíme i z větší dálky, vyplatí se to. Monika Horká Více

Na Vyhlídce 582, Dobřichovice Mapa

Mezibranská 21, Praha Mapa

Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o.

• Dietolog, Dermatolog, Endokr… inolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Oční lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Mezibranská 21, Praha Mapa

Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o.

• Dietolog, Alergolog, Interni… sta, Kardiolog, Plicní lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Pediatr Více

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

RESPIMED s.r.o.

• Dietolog, Chirurg, Dermatolo… g, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Spálená 78/12, Praha Mapa

Městská Poliklinika Praha

• Dietolog, Internista, Endokr… inolog Více

„Recenze nelhaly. Endocare ma moc fajn personal. Pani doktorka Jedlickova je neuveritelne mila a lidska. Ma uzasny pristup k pacientum. Stres zmizi a clovek se tesi na pristi navstevu. Kez by takovych lekaru bylo vic. Více

Třeboňská 530/4, Praha Mapa

Endocare-ordinace endokrinologie,obezitologie