Zubní ordinace D.VISION
Blanická 32/1060, Praha

Umístění: Zubní ordinace D.VISION Jiný

Pan Dr. Pokorný je opravdu velice pečlivý lékař s lidským přístupem k pacientům a na velmi vysoké profesionální úrovni, která mu umožňuje vyřešit jakýkoliv zubní problém k naprosté spokojenosti pacientů. V době kdy jjsou zubaři nedostatkovým zbožim je velké štěstí dostat se do rukou pana Dr. Pokorného. Mudr. Pokorný pomocí implantátů naprosto dokonale vyřešil můj dlouholetý problém s horní čelistí k naprosté spokojenosti za což mu patří moje vřelé poděkování.

Umístění: Zubní ordinace D.VISION Jiný

Pan MUDr. Pokorný je opravdu výborný specialista na zubní implantáty, můj zubař řekl, že lepší práci neviděl. Jsem opravdu rád, že jsem se rozhodl pro něho, po roce a půl žádný problém, implantát drží, jako by byl můj zub.

Uzasny! Velice profesionalny pristup, moderni vybavena ordinace, pan Pokorny - spickovy, zkuseny, citlivy doktor nejvissi kvalifikace ! Muj manzel a ja jsme velmi spokojeni!

Pan doktor se ke mě nechoval moc pěkně, pevně věřím že je to dobrý stomatolog, ale s jeho přístupem si časem klienty nezíská

Velmi komunikativní, zručný, citlivý, prostě machr.

Ano, souhlasím výborný zubní lékař. Navíc, když mě "dělal zuby" a práce nebyla dokončena v ordinační hodiny, dokončil ji v sobotu.

Doporučuji Leanyka

Jen nejlepší zkušenosti. Všechno pečlivě vysvětluje, pacienta zapojí do rozhodnutí, a zákroky provádí na nejvyšší úrovni.

Pan Pokorný je šikovný, pečlivý a hlavně je velmi ochotný a příjemný ke svým pacientům! Návštěva ordinace není v žádném případě nepříjemná.

MUDr.R.Pokorný je velmi šikovný stomatolog odborně na vysoké úrovni, který se snaží svému pacientu péči a případné odborné zákroky "ušít na míru jeho úst". K tomu se přidává jeho lidská stránka, tedy milé a vstřícné chování. Děkuji mu za celou rodinu!