Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Malešice

Plaňanská 573/1, Praha 108 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Z

    S touto ordinací mám jen pozitivní zkušenosti a osobní pocity vůbec. Byla jsem na zákroku s vyndáním tvrdých bouliček z hlavy (umrtvila, zašila) a následně jsem došla na vyndání stehů. Je to skvělé kombo se sestřičkou, opadl ze me hned počáteční největší stres a strach z bolesti, jelikož maji specifický humor, co vás uvolní. Kéž by takhle podobně fungovali i ostatní lékaři.

     • Poliklinika Malešice Jiný  • 

  • A

    Včera drobný chirurgický zákrok. Objednán na 8.00 a ve stejném čase mě vyzvedla sestřička v čekárně ordinace. Od paní doktorky Michalové zákrok profesionální a lidsky velice vstřícný, ochotná sestřička mi během operace dokonce přinesla k uchu zvonící mobil, který jsem zapomněl vypnout. Necítil jsem se jako pacient, ale jako klient. Děkuji.

     • Poliklinika Malešice Jiný  • 

  • Za mě výborná paní doktorka i sestřička! Již několikrát jsem se u ní léčila a vždy perfektní přístup, řeší příčinu ne jen důsledek onemocnění, vše vysvětlí, snaží se udělat pro pacienta maximum. Kdyby měli všichni doktoři takovýto přístup bylo by pacientům na světě hej.???? Jen tak dál.♥️

     • Poliklinika Malešice  • 

  • Je zábavná (ne každému vyhovuje její smysl pro humor) a zkušená. Bohužel málo informuje, musíte se ptát, a vzhledem k její nepozornosti (povídá si neustále se sestrou o soukromých věcech) si dávejte pozor, ať Vás v systému nezamění s Vaším jmenovcem. Automaticky hned posílá pacienty na rentgen, někdy zbytečně.

     •  • 

  • M

    Paní doktorka je sice velmi rychlá, nicméně co s člověk nezepta, tak mu neřekne, ani datum kontroly... Navíc jsem tam byla na sádru, kterou udělali spatne od zápěstí dolů, při pokusu o novou mi chtěli udělat najednou zbytečně daleko větší i s komplet prsty a buď tu nebo nic, takže budu hledat někde jinde.

     •  • 

  • S paní doktorkou mám vynikající zkušenost, na rozdíl od pana chirurga v sousední ordinaci mě přijala ihned a s její ochotou a skvělému přístupu jí můžu jedině doporučit, určitě paní doktorku navštívím v případě komplikací znovu.

     •  • 

  • Okamžitě velmi pomohla s něčím, co jinde "zmrvili", a ještě jsem se u toho dost nasmála :) Skvělá, příjemná! M.P.

     •  • 

  • Nejlepší lékařka jakou znám!

     •  • 

  • výborná, precizní, přátelská, umí naslouchat, problém ihned řeší - nejlepší doktor za můj 35-letý život!

     •  • 

  • Opravdu dobrá

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu