Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Rychnov nad Kněžnou

• Praktický lékař

„Jednoduše řečeno pan doktor Jan Škrada je skvělý lékař a správný člověk na pravém místě! S neuvěřitelnou lidskostí, obětavostí a profesionalitou poskytuje svým pacietům péči a pomoc za každé situace, dokáže účinně pomoc, velmi dobře poradit i v případech, kdy ostatní lékaři selhávají, což "kloubouk dolů" před takovým "Panem Doktorem". Z vlastní zkušenosti mohu po všech stránkách všem jen vřele doporučit užasného člověka a svěklého lékaře pana doktora Škardu. Takových lidských bytostí jako je on, je na tomto světe už velmi málo. Více

Hlavsova 51, Vamberk Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Děkuji panu doktorovi za to, že mohu být v jeho péči. Vzhledem ke svému zdravotnímu stavu musím navštěvovat více lékařů. Někteří jsou dobří, jiní méně. Ale na našeho pana doktora nedám dopustit. Nejen že je ochotný, empatický, ale záleží mu na tom, aby vše vysvětlil, léčí i slovem. Prostě na pacientovi mu záleží a svoji práci dělá opravdu s láskou. Pokud je třeba, konzultuje zdravotní stav se specialisty a snaží se pacientovi pomoci . Ještě se mi nestalo, aby mi lékař volal v pátek v 17. hodin, poslal mi e-recepty a seznámil mě s výsledky konzultace se specialistou. Jsem ráda, že patřím právě do této ordinace. Pane doktore, děkuji za Vaši péči a přeji pevné zdraví Vám i celé rodině. Více

Ordinace, Vamberk Mapa

• „Je po odborné stránce velmi dobrý. K pacientům je příjemný. Měl velmi dobrou ruku při volbě sestřičky Marie Procházkové. Spolu byli skvělá dvojka. Na panu doktorovi se však pomalu začíná projevovat věk. Občas něco zapomene, nedokáže dělat dvě věci současně, telefonát ho zcela vyvede z konceptu. Jeho výše jmenovaná sestřička však byla skvělá, na všechno pamatovala a tak jako dvojka neměli chybu. Sestřička šla do důchodu a tak uvidíme jak to bude dále. Snad se panu doktorovi podaří najít stejně dobrou a udržet si tak skvělou pověst. Hodnotím ho kladně. Více

Nádražní 753, Žamberk Mapa

• Praktický lékař

„Dnes 8.3.2020 jsem byla s akutním onemocněním nucena po letech navštívit lék.pohotovst na interním oddělení Orlickoústecké nemoce. Přístup a jednání slouživšího pana dr. Haltmara byly nejen velmi odborné, ale výborné i po lidské stránce. Mně, starému člověku, srozumitelně a podrobně objasnil jak prognozu vývoje mojí stávající choroby, tak i důvody a způsob podávání jím předepsaných léků. Děkuji panu doktorovi za poskytnutou až nečekaně kvalitní péči. Více

U Dvora 815, Letohrad Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• „v okolí Žamberku nejlepší praktický lékař spokojenost s přístupem i ochotou Více

• Praktický lékař, Internista

„S panem doktorem Jakoubkem jsem velice spokojena, je to dá se říci náš rodinný lékař a jsme všichni vděční za jeho profesionální i osobní přístup. Mohu jen a jen doporučit Více

Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou Mapa

• „Je to výborný lékař, nikdy se mi nestalo, že by něco zanedbal. Léčil celou naši rodinu a vždy byl ochotný. Nebyl problém mu zavolat kdykoliv během dne nebo i o víkendu. Vždy přijel nebo poradil co dělat. Lékař, který nastoupil po něm je jeho pravý opak, prostě neochota sama. Je neosobní, komisní a neochotný. Hlavně když mu zaplatíte 30,-Kč a víc ho nezajímá. Moc na pana doktora Navrátila vzpomínáme a vždy když zastupuje nového doktora pana Jiřího Zdražila mi srdíčko radostí poskočí. Myslím, že teprve teď spousta lidí pochopila a ocenila přednosti pana doktora Navrátila. Přejeme mu pevné zdraví. Více

Na zámečku 1, Horní Jelení Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor je odborník na svém místě s lidským přístupem k pacientovi. Je vstřícný, starostlivý, při léčbě pacienta nic nepodceňuje. Uplatňuje zpětnou vazbu na pacienta, pokud ho posílá ke specialistovi. Vážím si pana doktora i sestry pro jejich náročnou práci. Více

Svatohavelská 105, Rychnov nad Kněžnou Mapa

• Praktický lékař

„Velice příjemný mladý doktor, který nejenže není v zajetí farmaceutických firem, ale stále ještě odolává stresu vyvolávaného tlakem na "efektivitu" našeho "zdravotnického" průmyslu. Odvolává se mnohdy na zdravý lidský rozum, přistupuje k lidem celostně, tedy neváhá ukázat i levná řešení a hlavně - nesnaží se tvářit, že Vám vrátí VAŠE zdraví (ale upozorňuje na přímou sovislost Vašeho chování se stavem Vašeho těla). Zároveň je na špici technologicky - nejenže má ordinaci plnou nejmodernějších diagnostických přístrojů, ale komunikuje plně elektronicky (přes náhled do karty až po posílání receptů či potvrzení apod. e-mailem) a hlavně - pokud se na nějakou dobu (elektronicky) objednáte, můžete se spolehnout, že v danou dobu budete i přijati! Předseda spolku vesnických doktorů. Více

U Dvora 815, Letohrad Mapa

• Praktický lékař

„Skvělý doktor, vždy pomůže a pošle na vyšetření, sestra si vše pamatuje a zeptá se. Jsem u něj už od roku 2006 a neměnila bych Více

• Praktický lékař

„Chodila jsem k panu doktorovi cca 18 let, pak jsem změnila z organizačních důvodů lékaře a po dvou letech s prosíkem a se zkušeností s jiným praktikem jsem se k panu doktorovi vrátila. A to pro jeho pečlivost, pochopení a také to, že sleduje preventivní prohlídky a tetanovku a zve si pacienty, což tohle nedělá už v dnešní době NIKDO!!!Je skvělý a jsem ráda, že mě zpátky vůbec vzal. Více

Pulická 99, Dobruška Mapa

• „Dobrý přístup k lidem

Divadelní 68, Letohrad Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Můžu se na něho ve všem spolehnout.

Poliklinika Žamberk

• „Paní doktorka je velmi dobrá, je velmi pečlivá a nikdy dlouho v čekárně nečekám.

Palackého 421, Opočno Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Na internetu jsem hledal ordinační hodiny na zítřek a zde uvedené názory na pana doktora mi byly impulzem k napsání toho mého. Doktora Klíchu znám již velice dlouho a jako svého lékaře jej navštěvuji několik desítek let. Za tu dobu jsem se u něho nikdy nesetkal se lhostejností, nezájmem natož s arogancí. Na jeho profesionální přístup jsme si za ta léta zvykli automaticky, ale samozřejmé to u všech lékařů není. Proto bych chtěl touto cestou doktoru Klíchovi poděkovat trpělivost a porozumění s námi pacienty upřímně říkám, že se bojím okamžiku až mi navrhne abych si našel jiného lékaře, že on už bude "léčit" jen svoje autoveterány. Pane doktore, děkujeme. V úctě a s přáním pevného zdraví Jiří Mohr. Více

Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou Mapa

• Praktický lékař, Internista

„S paní doktorkou jsem moc spokojená. Neměla jsem díky bohu zatím žádné velké zdravotní potíže, ale moc si cením toho, že se dá o čemkoli poradit a nesnaží se vám hned předepsat tuny léků, ale spíš nejdříve najít cestu ve stravě/přírodní cestě a až potom přistoupit k lékům. To se mi moc líbí. Více

Svatohavelská 105, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Pani doktorka je velmi prijemna zatim me vyhovela se vsim co jsem potrebovala. Nemam sni zadne problemi doporucuji.

Kout 566, Borohrádek Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Pan doktor je dobrý lékař i člověk. Ráda k němu chodím,když potřebuji.Nikdy jsem necítila aroganci ani nezájem. Spíše mám špatné vzpomínky na tzv.,, okresní´´ lékaře.Samozřejmě některé. Více

Komenského 209, Častolovice Mapa

• Praktický lékař

„velmi ochotný, pracuje i mimo ordinační dobu.R

Jedlová 164, Deštné v Orlických horách Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „S panem doktorem jsem spokojená. Vždy když potřebuji , je schopny pomoct. Ač jsem se odstěhovala , tak stále ho mám za svého lékaře a ráda je navštívím. Je to profesionál na svém místě... Více

Kout 566, Borohrádek Mapa