Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Žamberk

Náměstí Gen. Knopa 837, Žamberk 56401

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

31 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • S

    v okolí Žamberku nejlepší praktický lékař spokojenost s přístupem i ochotou

     • Poliklinika Žamberk Jiný  • 

  • E

    Dobrý den pan doktor Skriček je bezesporu nejlepší; je moc ochotny míli a hlavně peclivi doktor jak ma bejt. Dokáže pochopit věci které by ostatní lékaři nepochopili. Neumíme si představit ze bych chodila jinému lékaři. Naprostá spokojenost z panem doktorem a sestrou. Mame ho moc řadí Eva a Robert Karvayovi

     • Poliklinika Žamberk Jiný  • 

  • Pan doktor i sestřička jsou ve všech směrech naprosté jedničky :-),chodíme k nim celá rodina a jsme spokojeni,můžeme vřele doporučit,kéž by bylo takových lékařů a sester více,děkujeme a přejeme oběma do nového roku hodně zdraví a pevné nervy:-) Rousovi

     • Poliklinika Žamberk  • 

  • Pan doktor Vás vyslechne, najde si čas, i když má plnou čekárnu, zdraví pacientů ho zajímá více, než nějaké poplatky. Vřele doporučuji.

     •  • 

  • v Žamberku je to nejlepší praktický lékař

     •  • 

  • S panem doktorem Skřičkem jsem dlouhodobě spokojena, má velmi profesionální přístup.

     •  • 

  • Po čase jsem přišel do ordinace vlastně kvůli drobnosti ale odešel jsem kompletně vyšetřen z různých oddělení,kam mě pan doktor poslal na vyšetření.Má zájem o pacienta a všem ho vřele doporučuji.Jen čekárna někdy bývá přeplněná ale to je tím,že k němu chodí hodně lidí.

     •  • 

  • Potvrzuji jeho kvality a mohu jen doporučit.Je to PAN LÉKAŘ!!!

     •  • 

  • Takových lékařů s velkým "L" je málo.A co se týká poplatků přesto že nevím proč se k nim vyjadřujeme v této souvislosti chci všem nespokojeným vzkázat že zdravotnictví nikdy nebylo bezplatné ani před revolucí a tože nám to tak bylo předkládáno bylo hlavní příčinou toho jak to tenkrát vypadalo. Ten kdo význam poplatků dodnes nepochopil a neuvědomí si že ti co slibují že nás poplatků zbaví si je připočítají jiným způsobem opět z našich kapes.

     •  • 

  • Lékař s velice kladným přístupem k pacientům a je ochotný řešit jejich problémy.Dokáže si najít čas a nemůžu si na něho stěžovat.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu