Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Letohrad

• Praktický lékař

„Jednoduše řečeno pan doktor Jan Škrada je skvělý lékař a správný člověk na pravém místě! S neuvěřitelnou lidskostí, obětavostí a profesionalitou poskytuje svým pacietům péči a pomoc za každé situace, dokáže účinně pomoc, velmi dobře poradit i v případech, kdy ostatní lékaři selhávají, což "kloubouk dolů" před takovým "Panem Doktorem". Z vlastní zkušenosti mohu po všech stránkách všem jen vřele doporučit užasného člověka a svěklého lékaře pana doktora Škardu. Takových lidských bytostí jako je on, je na tomto světe už velmi málo. Více

Hlavsova 51, Vamberk Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař, Internista

„Děkuji panu doktorovi za to, že mohu být v jeho péči. Vzhledem ke svému zdravotnímu stavu musím navštěvovat více lékařů. Někteří jsou dobří, jiní méně. Ale na našeho pana doktora nedám dopustit. Nejen že je ochotný, empatický, ale záleží mu na tom, aby vše vysvětlil, léčí i slovem. Prostě na pacientovi mu záleží a svoji práci dělá opravdu s láskou. Pokud je třeba, konzultuje zdravotní stav se specialisty a snaží se pacientovi pomoci . Ještě se mi nestalo, aby mi lékař volal v pátek v 17. hodin, poslal mi e-recepty a seznámil mě s výsledky konzultace se specialistou. Jsem ráda, že patřím právě do této ordinace. Pane doktore, děkuji za Vaši péči a přeji pevné zdraví Vám i celé rodině. Více

Ordinace, Vamberk Mapa

• „Musim doporucit. Skvely pristup, chodime k ni s manzelem a jsme naprosto spokojeni. Pani doktorka ma CRP a pred nasazenim antibiotik si overi, zda jsou treba. Doporucuji. Více

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Je po odborné stránce velmi dobrý. K pacientům je příjemný. Měl velmi dobrou ruku při volbě sestřičky Marie Procházkové. Spolu byli skvělá dvojka. Na panu doktorovi se však pomalu začíná projevovat věk. Občas něco zapomene, nedokáže dělat dvě věci současně, telefonát ho zcela vyvede z konceptu. Jeho výše jmenovaná sestřička však byla skvělá, na všechno pamatovala a tak jako dvojka neměli chybu. Sestřička šla do důchodu a tak uvidíme jak to bude dále. Snad se panu doktorovi podaří najít stejně dobrou a udržet si tak skvělou pověst. Hodnotím ho kladně. Více

Nádražní 753, Žamberk Mapa

1 názor

„Mohu jen a jen doporučit. Vstřícný, ochotný, usměvavý, vyslechne, poradí, neměnil bych. Jen tak dál pane doktore.

• Praktický lékař

„Dnes 8.3.2020 jsem byla s akutním onemocněním nucena po letech navštívit lék.pohotovst na interním oddělení Orlickoústecké nemoce. Přístup a jednání slouživšího pana dr. Haltmara byly nejen velmi odborné, ale výborné i po lidské stránce. Mně, starému člověku, srozumitelně a podrobně objasnil jak prognozu vývoje mojí stávající choroby, tak i důvody a způsob podávání jím předepsaných léků. Děkuji panu doktorovi za poskytnutou až nečekaně kvalitní péči. Více

U Dvora 815, Letohrad Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• „v okolí Žamberku nejlepší praktický lékař spokojenost s přístupem i ochotou Více

• Praktický lékař, Internista

„S panem doktorem Jakoubkem jsem velice spokojena, je to dá se říci náš rodinný lékař a jsme všichni vděční za jeho profesionální i osobní přístup. Mohu jen a jen doporučit Více

Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou Mapa

• Praktický lékař

„Vřele MUDr. Krivdu doporučuji. Je pečlivý, velmi ochotný. Potřebovali bychom v Jablonném dalšího takového lékaře.

Potoční 44, Jablonné nad Orlicí Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor je odborník na svém místě s lidským přístupem k pacientovi. Je vstřícný, starostlivý, při léčbě pacienta nic nepodceňuje. Uplatňuje zpětnou vazbu na pacienta, pokud ho posílá ke specialistovi. Vážím si pana doktora i sestry pro jejich náročnou práci. Více

Svatohavelská 105, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Výborný lékař s lidským přístupem. Nikdy jsem se nesetkal se špatným přístupem a nenabyl dojmu, že jsem jen jeho práce. Doktor na svém místě! Více

Česká Třebová Mapa

Masarykova 1071, Česká Třebová Mapa

Městská poliklinika Česká Třebová

• Praktický lékař

„Velice příjemný mladý doktor, který nejenže není v zajetí farmaceutických firem, ale stále ještě odolává stresu vyvolávaného tlakem na "efektivitu" našeho "zdravotnického" průmyslu. Odvolává se mnohdy na zdravý lidský rozum, přistupuje k lidem celostně, tedy neváhá ukázat i levná řešení a hlavně - nesnaží se tvářit, že Vám vrátí VAŠE zdraví (ale upozorňuje na přímou sovislost Vašeho chování se stavem Vašeho těla). Zároveň je na špici technologicky - nejenže má ordinaci plnou nejmodernějších diagnostických přístrojů, ale komunikuje plně elektronicky (přes náhled do karty až po posílání receptů či potvrzení apod. e-mailem) a hlavně - pokud se na nějakou dobu (elektronicky) objednáte, můžete se spolehnout, že v danou dobu budete i přijati! Předseda spolku vesnických doktorů. Více

U Dvora 815, Letohrad Mapa

• Praktický lékař

„Skvělý doktor, vždy pomůže a pošle na vyšetření, sestra si vše pamatuje a zeptá se. Jsem u něj už od roku 2006 a neměnila bych Více

• Praktický lékař

„Byla jsem u pana doktora poprvé z důvodu chřipky na horách. Nejsem jeho pacientka a bez problémů mě vzal. Byli jsme na dovolené Dolní Morava a bylo mi zle , udělali mi CRP test . Vzhledem k tomu, že byl vysoký 68 a nově slyšenému srd.šelestu mi nasadil antibiotika . Velice příjemný a důsledný pan doktor. Sestřička milá a ochotná. Kopecká A. Více

Dlouhá 285, Králíky Mapa

Samostatná ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Spokojenost,jen si nepamatuji ordinační hodiny a tady nikde nejsou.Jinak je to doktorka i sestřička jak má být,ochotné,vstřícné.Z Více

• „Dobrý přístup k lidem

Divadelní 68, Letohrad Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Jsem taky velice spokojená. Má opravdu takový lidský přístup k pacientům.

nám. Míru 57, Štíty Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař, Internista

„Můžu se na něho ve všem spolehnout.

Poliklinika Žamberk

• „Kvalitní lékařské služby i ošetření ,vyhovující pracovní doba .

B. Martinů 980, Lanškroun Mapa