Doporučení praktičtí lékaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Letohrad

• „Od ledna jsem poprvé po snad 25 letech vyměnila svého praktického lékaře za MUDr. Blanaře a jenom lituji, že jsem toto rozhodnutí neučinila dříve.Jednání na vysoké profesionální úrovni včetně personálu, navíc velmi příjemný lidský přístup. Díky jeho důslednosti , kdy jsem si přišla pro léky na žlučník ( takto jsem byla navyklá od předchozí prakt. lékařky) mě poslal na další vyšetření kde se zjistilo závažné onkologické onemocnění. Děkuji za jeho důslednost. Více

Lochmanova 904, Ústí nad Orlicí Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Musim doporucit. Skvely pristup, chodime k ni s manzelem a jsme naprosto spokojeni. Pani doktorka ma CRP a pred nasazenim antibiotik si overi, zda jsou treba. Doporucuji. Více

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Je po odborné stránce velmi dobrý. K pacientům je příjemný. Měl velmi dobrou ruku při volbě sestřičky Marie Procházkové. Spolu byli skvělá dvojka. Na panu doktorovi se však pomalu začíná projevovat věk. Občas něco zapomene, nedokáže dělat dvě věci současně, telefonát ho zcela vyvede z konceptu. Jeho výše jmenovaná sestřička však byla skvělá, na všechno pamatovala a tak jako dvojka neměli chybu. Sestřička šla do důchodu a tak uvidíme jak to bude dále. Snad se panu doktorovi podaří najít stejně dobrou a udržet si tak skvělou pověst. Hodnotím ho kladně. Více

Nádražní 753, Žamberk Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• „v okolí Žamberku nejlepší praktický lékař spokojenost s přístupem i ochotou Více

• Praktický lékař

„Vřele MUDr. Krivdu doporučuji. Je pečlivý, velmi ochotný. Potřebovali bychom v Jablonném dalšího takového lékaře.

Potoční 44, Jablonné nad Orlicí Mapa

• Praktický lékař

„Výborný lékař s lidským přístupem. Nikdy jsem se nesetkal se špatným přístupem a nenabyl dojmu, že jsem jen jeho práce. Doktor na svém místě! Více

Česká Třebová Mapa

Masarykova 1071, Česká Třebová Mapa

Městská poliklinika Česká Třebová

• Praktický lékař

„Skvělý doktor, vždy pomůže a pošle na vyšetření, sestra si vše pamatuje a zeptá se. Jsem u něj už od roku 2006 a neměnila bych Více

• Praktický lékař

„Byla jsem u pana doktora poprvé z důvodu chřipky na horách. Nejsem jeho pacientka a bez problémů mě vzal. Byli jsme na dovolené Dolní Morava a bylo mi zle , udělali mi CRP test . Vzhledem k tomu, že byl vysoký 68 a nově slyšenému srd.šelestu mi nasadil antibiotika . Velice příjemný a důsledný pan doktor. Sestřička milá a ochotná. Kopecká A. Více

Dlouhá 285, Králíky Mapa

Samostatná ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Spokojenost,jen si nepamatuji ordinační hodiny a tady nikde nejsou.Jinak je to doktorka i sestřička jak má být,ochotné,vstřícné.Z Více

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• „Přestože nepatřím k paní MUDr. Křibské, již dvakrát mi hodně a ochotně pomohla za nepřítomnosti mého praktického lékaře. I když ho nezastupovala, vzala mě a chovala se tak mile a ochotně, jak málokterý lékař. Časem až půjde do důchodu, bude tam její dcera, věřím že od mamky odkoukala vše, čím je tak oblíbená. Více

Dr. Beneše 1513, Česká Třebová Mapa

• „Dobrý přístup k lidem

Divadelní 68, Letohrad Mapa

• Praktický lékař

„Je to svědomitý, velmi dobrý lékař,je bezproblémový,vstřícný,jsem s ním velice spokojen.Má dobrou organizaci,nikdy dlouho nečekám.Kdyby bylo více takových lékařů,bylo by zdravotnictví na daleko vyšší ůrovni.Také setřička je perfektní.Vše O.K.Pro mne mají hodnocení nejlepší .Jiří Slechta-Schmidt. Více

Pickova 566, Ústí nad Orlicí Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Můžu se na něho ve všem spolehnout.

Poliklinika Žamberk

• „Kvalitní lékařské služby i ošetření ,vyhovující pracovní doba .

B. Martinů 980, Lanškroun Mapa

• Praktický lékař

„Z mé zkušenosti nemohu dát jiné hodnocení. Pí. doktorka je super, a sestra toto hodnocení nekazí. Děkuji za to, že jsem u nich veden. Více

17. listopadu 411, Ústí nad Orlicí Mapa

Praktické lékařství pro dospělé

• „Vstřícná paní doktorka ,nemám problém ani se setřičkou.Za mne a manžela spokojenost.Rozhodně doporučuji.

Čs. armády 284, Ústí nad Orlicí Mapa

• Praktický lékař

„Přistěhovala jsem se před čtyřmi léty, pan doktor mě ochotně přijal. Nic nepodceňuje a snaží se vždy vyhovět. Přešel k němu i manžel. A musím jen zopakovat, má příjemnou setřičku. Více

Čechova 43, Lanškroun Mapa

• Praktický lékař

„S paní doktorkou jsem velmi spokolená,je příjemná,milá,vždy ochotně poradí a pomůže.Je fakt,že čekací doby jsou delší,ale je to tím,že paní doktorka věnuje pacietovi potřebný čas k určení diagnozy.Někteří lidé si potřebují "jen" popovídat o svých problémech...zvláště Ti starší. Jediné,co bych viděla jako přínos,je samostatná místnost pro sestru,jako např. u p.doktorky Nosálové. Více

Šedivecká 498, Letohrad Mapa

Sam.ord. PL - pro dospělé

• Praktický lékař

„Po návratu do České Třebové jsem původně doufal že si mě převezme muDr.Mach ke kterému jsem dříve celou jeho praxi chodil,došlo k tomu že měl již obsazený stav a já zkusil muDr.Horáčka který jako všichni ostatní na mě zapůsobily co lékaři jelikož se jich bojím. Co se týče jeho erudice a odbornosti vytknul mě jen mé zlozvyky a v těch má pravdu neb kouření není to pravé pro zdraví a byl první kdo mě přivedl na cestu zhubnout prostě mi řekl že pokud nebudu jeho příkazy poslouchat ať to řeknu ihned že náš čas je drahý. Došlo mi že je to lékař který chce spravit škody které jsem svým strachem z lékařů udělal,a v mnohém pro můj extrémní zdravotní stav se mu to podařilo alespoň dle mého. Patří mezi ty lékaře kteří bouří ale uvnitř mají zlaté srdce a těch je opravdu málo. To že je v České Třebové on a Pan Mach Richard můžeme být jen rádi a modlit se aby zde zůstaly. Jan. Profesně zdatný a rozumí jak medicíně tak se snaží chápat i člověka. Více

Bezručovo náměstí 446, Česká Třebová Mapa

Ordinace PL pro dospělé