Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Letohrad

• „Od ledna jsem poprvé po snad 25 letech vyměnila svého praktického lékaře za MUDr. Blanaře a jenom lituji, že jsem toto rozhodnutí neučinila dříve.Jednání na vysoké profesionální úrovni včetně personálu, navíc velmi příjemný lidský přístup. Díky jeho důslednosti , kdy jsem si přišla pro léky na žlučník ( takto jsem byla navyklá od předchozí prakt. lékařky) mě poslal na další vyšetření kde se zjistilo závažné onkologické onemocnění. Děkuji za jeho důslednost. Více

Lochmanova 904, Ústí nad Orlicí Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Děkuji panu doktorovi za to, že mohu být v jeho péči. Vzhledem ke svému zdravotnímu stavu musím navštěvovat více lékařů. Někteří jsou dobří, jiní méně. Ale na našeho pana doktora nedám dopustit. Nejen že je ochotný, empatický, ale záleží mu na tom, aby vše vysvětlil, léčí i slovem. Prostě na pacientovi mu záleží a svoji práci dělá opravdu s láskou. Pokud je třeba, konzultuje zdravotní stav se specialisty a snaží se pacientovi pomoci . Ještě se mi nestalo, aby mi lékař volal v pátek v 17. hodin, poslal mi e-recepty a seznámil mě s výsledky konzultace se specialistou. Jsem ráda, že patřím právě do této ordinace. Pane doktore, děkuji za Vaši péči a přeji pevné zdraví Vám i celé rodině. Více

Ordinace, Vamberk Mapa

• „Musim doporucit. Skvely pristup, chodime k ni s manzelem a jsme naprosto spokojeni. Pani doktorka ma CRP a pred nasazenim antibiotik si overi, zda jsou treba. Doporucuji. Více

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Je po odborné stránce velmi dobrý. K pacientům je příjemný. Měl velmi dobrou ruku při volbě sestřičky Marie Procházkové. Spolu byli skvělá dvojka. Na panu doktorovi se však pomalu začíná projevovat věk. Občas něco zapomene, nedokáže dělat dvě věci současně, telefonát ho zcela vyvede z konceptu. Jeho výše jmenovaná sestřička však byla skvělá, na všechno pamatovala a tak jako dvojka neměli chybu. Sestřička šla do důchodu a tak uvidíme jak to bude dále. Snad se panu doktorovi podaří najít stejně dobrou a udržet si tak skvělou pověst. Hodnotím ho kladně. Více

Nádražní 753, Žamberk Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• „v okolí Žamberku nejlepší praktický lékař spokojenost s přístupem i ochotou Více

• Praktický lékař, Internista

„S panem doktorem Jakoubkem jsem velice spokojena, je to dá se říci náš rodinný lékař a jsme všichni vděční za jeho profesionální i osobní přístup. Mohu jen a jen doporučit Více

Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou Mapa

• Praktický lékař

„Vřele MUDr. Krivdu doporučuji. Je pečlivý, velmi ochotný. Potřebovali bychom v Jablonném dalšího takového lékaře.

Potoční 44, Jablonné nad Orlicí Mapa

• Praktický lékař

„Výborný lékař s lidským přístupem. Nikdy jsem se nesetkal se špatným přístupem a nenabyl dojmu, že jsem jen jeho práce. Doktor na svém místě! Více

Masarykova 1071, Česká Třebová Mapa

Městská poliklinika Česká Třebová

Česká Třebová Mapa

• Praktický lékař

„Skvělý doktor, vždy pomůže a pošle na vyšetření, sestra si vše pamatuje a zeptá se. Jsem u něj už od roku 2006 a neměnila bych Více

• Praktický lékař

„Byla jsem u pana doktora poprvé z důvodu chřipky na horách. Nejsem jeho pacientka a bez problémů mě vzal. Byli jsme na dovolené Dolní Morava a bylo mi zle , udělali mi CRP test . Vzhledem k tomu, že byl vysoký 68 a nově slyšenému srd.šelestu mi nasadil antibiotika . Velice příjemný a důsledný pan doktor. Sestřička milá a ochotná. Kopecká A. Více

Dlouhá 285, Králíky Mapa

Samostatná ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Spokojenost,jen si nepamatuji ordinační hodiny a tady nikde nejsou.Jinak je to doktorka i sestřička jak má být,ochotné,vstřícné.Z Více

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• „Přestože nepatřím k paní MUDr. Křibské, již dvakrát mi hodně a ochotně pomohla za nepřítomnosti mého praktického lékaře. I když ho nezastupovala, vzala mě a chovala se tak mile a ochotně, jak málokterý lékař. Časem až půjde do důchodu, bude tam její dcera, věřím že od mamky odkoukala vše, čím je tak oblíbená. Více

Dr. Beneše 1513, Česká Třebová Mapa

• „Dobrý přístup k lidem

Divadelní 68, Letohrad Mapa

• Praktický lékař

„Je to svědomitý, velmi dobrý lékař,je bezproblémový,vstřícný,jsem s ním velice spokojen.Má dobrou organizaci,nikdy dlouho nečekám.Kdyby bylo více takových lékařů,bylo by zdravotnictví na daleko vyšší ůrovni.Také setřička je perfektní.Vše O.K.Pro mne mají hodnocení nejlepší .Jiří Slechta-Schmidt. Více

Pickova 566, Ústí nad Orlicí Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Můžu se na něho ve všem spolehnout.

• Praktický lékař

„Z mé zkušenosti nemohu dát jiné hodnocení. Pí. doktorka je super, a sestra toto hodnocení nekazí. Děkuji za to, že jsem u nich veden. Více

17. listopadu 411, Ústí nad Orlicí Mapa

Praktické lékařství pro dospělé

• „Vstřícná paní doktorka ,nemám problém ani se setřičkou.Za mne a manžela spokojenost.Rozhodně doporučuji.

Čs. armády 284, Ústí nad Orlicí Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Na internetu jsem hledal ordinační hodiny na zítřek a zde uvedené názory na pana doktora mi byly impulzem k napsání toho mého. Doktora Klíchu znám již velice dlouho a jako svého lékaře jej navštěvuji několik desítek let. Za tu dobu jsem se u něho nikdy nesetkal se lhostejností, nezájmem natož s arogancí. Na jeho profesionální přístup jsme si za ta léta zvykli automaticky, ale samozřejmé to u všech lékařů není. Proto bych chtěl touto cestou doktoru Klíchovi poděkovat trpělivost a porozumění s námi pacienty upřímně říkám, že se bojím okamžiku až mi navrhne abych si našel jiného lékaře, že on už bude "léčit" jen svoje autoveterány. Pane doktore, děkujeme. V úctě a s přáním pevného zdraví Jiří Mohr. Více

Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Přistěhovala jsem se před čtyřmi léty, pan doktor mě ochotně přijal. Nic nepodceňuje a snaží se vždy vyhovět. Přešel k němu i manžel. A musím jen zopakovat, má příjemnou setřičku. Více

Čechova 43, Lanškroun Mapa