Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Hradec Králové

• Praktický lékař, Plastický c… hirurg, Chirurg Více

„Mám za sebou pouze vstupní konzultaci před zákrokem, ale můj dojem je zatím velmi pozitivní. Věřím, že do komentářů po provedení zákroku přidám jen kladné hodnocen.í Více

K Rybníku 120, Hradec Králové Mapa

Medical gate, s.r.o.

• Praktický lékař, Onkolog, In… ternista Více

„Je mi 78 let a celý život jsem zažil hodně lékařů jak specialistů, tak obvodních. Docent Sedláček je nejlepší ze všech. Více

Dukelská třída, Hradec Králové Mapa

Moje Ambulance a.s., Dukelská 1713/7, Hradec Králové

• „Je to ta nejlepší doktorka, kterou jsem kdy měla možnost poznat. Je velmi pečlivá a starostlivá. její milé vystupování je díky vstřícnému a vlídnému vystupování velmi příjemné a lidské. Člověk se u ní necítí jako pacient číslo x, ale přirozeně, tak jak by se chtěl cítit v každé ordinaci. Ráda bych dodala, že i nynější sestřička má přesně ty vlastnosti, které dodávají ordinaci ten nej dojem. Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

• „Velmi ochotná lékařka,která se snaží pomoci lidem i nad rámec svých pracovních povinností.Muhu posoudit velmi objektivně tchán ležící po mozkové mrtvici,tchýně tři operace kýly a i já zdravotní problémy.Stačí zavolat a přijede se na pacienty podívat a hlavně pomoci.Kéž by takových lékařů bylo více. Více

Pražská 221, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „S panem doktorem jsem velmi spokojená ,chodíme k němu já i můj postižený syn,pan doktor je vždy ochotný ,vstřícný, empatický ,neměnila bych Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

• Praktický lékař

„Rodinný lékař již cca 20 let. Všechny zdravotní problémy členů rodiny úspěšně řeší, nikdy nic nepodcenil.

Milady Horákové 504, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Velký dík paní doktorce za řešení jakéhokoliv zdravotního problému a přístupu k dané situaci. Vždy ať už při klasické prevenci tak i při zdravotních problémech vzorny přístup jjak ze strany personálu (sestřičky) tak i ze strany paní doktorky. Při větších problémech vždy převeden na speciální pracoviště. Děkuji Vám paní doktorko za vše co jste vždy pro mě zdraví udělala. I nadále rád zůstávám pod vaši péči a zodpovědně vím proč. Více

U Fotochemy 1601/3, Hradec Králové Mapa

• Praktický lékař

„Skoro X0 let spokojenosti s paní doktorkou!!! Je zkušenou lékařkou a zároveň slušným člověkem. Neměnil bych.

Sladkovského 215/3, Hradec Králové Mapa

• Praktický lékař

„Chodím k paní doktorce asi 4 rokem a cokoli jsem potřeboval snažila se mi vyhově vždy vyhovět a měl jsem pocit, že nejsem pro ni jako pacient lhostejný. To že je paní doktorka bez usměvu, nemastná a neslaná - udržuje si odstup je pravdou, ale každý je si nějaký, já nemám s tímto problém. Více

Na Kotli 1147, Hradec Králové Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• Radim Pek

Praktický lékař

„Patří k příkladným doktorům. Díky jeho rychlému odbornému přístupu jsem přežil akutní zánět slinivky břišní. Okamžitě mě poslal do nemocnice, kam jsem dojel za 5 minut dvanáct. Jeho přístup je profesionální a já mu děkuji za trvalou péči o mé zdraví. KJ Více

Heldovo náměstí 594, Třebechovice pod Orebem Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„pán doktor je opravdu na svém místě, který nic nepodcení a nebýt jeho lidskému a odbornému přístupu, už bych tu nebyla neb mě zachránil život. Patří mu veliký dík Více

Pospíšilova 311/10, Hradec Králové Mapa

HK - praktické lékařství s.r.o.

• Jan Šich

Praktický lékař

„Poctivý přístup, odborně na výši, vlídné, trpělivé jednání s pacientem.Po všech stránkách lze doporučit.Janšová

• Praktický lékař

„Jsem spokojen, paní doktorka je odpovědná a pečlivá

• Praktický lékař

„Pan MUDr. Ivan Pařízek je ten nejlepší lékař, jakého jsem kdy poznala. Výborný člověk a pan doktor. Irena Theodora Auerová Více

Zdeňka Němečka 130, Jaroměř Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor vždy velmi ochotně poradí s daným problémem, případně pošle na další vyšetření. Pokud chce člověk zkusit i alternativu k atb, umí poradit, kam se obrátit či co zkusit. Doporučuji. Více

• Praktický lékař

„Vždy dobrý přístup a léčení. Vždy bez problémů a ochota člověku pomoci a poradit. Taktéž sestřička velká ochota

International Power,a.s, Opatovice nad Labem Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„S panem doktorem Kupečkem jsem nikdy neměla nejmenší problém. Pomohl, poradil a vyléčil, doporučil, vyhověl. Vřele doporučuji všem .Sestřička příjemná ,milá a moc ochotná.Ve všem poradí a s úsměvem. Více

• Praktický lékař

„Úžasný lékař, který vždy udělá to nejlepší pro pacienta, zařídí veškerá vyšetření a nemá problém převzít PN od FN

Brandlova 374, Hradec Králové Mapa

• Praktický lékař

„Mam pani doktorku velice rada a vzdycky jsem byla s jejim lecenim velice spokojena,je to lekarka ,ale i clovek ,kteremu muzete vse rict Více

Zdeňka Němečka 130, Jaroměř Mapa