Dbejte o své zdraví

Poliklinika II Hradec Králové

Bratří Štefanů 895

500 03 , Hradec Králové , královéhradecký

Lékař: MUDr. Nora Donátová Jiný

Zdravím všechny, po přečtení všech těch komentářů jsem se upřímně bála. Z omylu mě však vyvedla samotná sestřička i s doktorkou. Když jsem tam přišla přivítala mě milá sestřička s úsměvem na tváři. Poté co jsme dořešily nějaké ty věci poslala mě za doktorkou, která si vyslechla můj problém, provedla vyšetření a za celou dobu se chovala mile a zdvořile. Jelikož jsem přišla jako dost mladá pacientka s nemalým problémem byla jsem dost vyděšená, paní doktorka mě však zvládla svým přístupem a jednáním uklidnit natolik, že jsem se uvolnila a vyklidnila jak jen nejvíce to šlo což mi v situaci dost pomohlo. Paní doktorka mě se vším seznámila o všem mě informovala a neskutečně moc mi pomohla za což ji jsem vděčná. Za mě je to úžasná doktorka jak milá tak i šikovná, ve svém oboru zdatná a každý by si na ni měl udělat obrázek sám. Děkuji

Lékař: MUDr. Zuzana Málková Jiný

Úžasná, naslouchající paní doktorka, která hledá příčinu potíží, nezlehčuje problém a zároveň nedělá "z komára velblouda". Sestřička milá, vtipná a velice ochotná. Syn od mimina do zatím 15 let a nikdy se u paní doktorky a sestřičky necítí nepříjemně.

Lékař: MUDr. Josef Baraňák Jiný

Já jsem byla u pana doktora dnes poprvé a udelal na mě velmi dobrý dojem.Tak se těším na další setkání za měsíc.

Lékař: MUDr. Otakar Málek Jiný

Dobrý den, chtěla bych se k Vám objednat, ohledně páteře, krční i bederní.. Děkuji. Anýžová Michaela.. Tel:, nemohu dohledat..

Lékař: MUDr. Kateřina Stehlíková Jiný

Neuvěřitelné!! Na dovolené jsem si hnul zády, nemohl jsem pořádně chodit, hýbat se, telefon v ordinaci nikdo nezvedal abych se objednal dopředu, tak jsem po návratu hned v pondělí v 6:45 čekal u ordinace. Přišla sestra a na dotaz jestli jsem objednán mě slušně řečeno vyhodila, že mají 15 min. na pacienta a mají plno, že mám jít do nemocnice!!! Supr pomoc člověku, který má problém, hlavně že zdraví objednaní mají volný vstup. Je to vlastně porušení lékařské etiky, odmítnout pacienta, který má vážný problém. Je mi z toho zle, jak se dokáže sestra zachovat k pacientovi, který má zdravotní problém.

Lékař: Kamila Křížová Jiný

Skvělá paní doktorka i sestřička, vzali mě i bez objednání kvůli akutnímu problému. Příjemné prostředí.

Lékař: MUDr. Jana Žmolíková Jiný

Paní lékařka mi vždy vhodně pomohla. Jsem velmi spokojená s přístupem i léčbou paní lékařky, stejně tak je velmi milá, schopná a ochotná i sestřička. Srdečně děkuji.

Lékař: MUDr. Tomáš Chyba Jiný

Naprosto nesouhlasím s názory,že pan doktor je arogantní atd. ,je to odborník na svém místě.Před 21 lety se mi narodil syn ,který potřeboval péči na JIP a pan doktor už tehdy byl velký profík. Po letech jsem k němu začala chodit se synem , který má astma .Neznám lepšího lékaře.

Lékař: MUDr. Michael Poljakov Jiný

Ač nerad a recenze nepíšu, v tomhle případě však musím souhlasit s negativními zkušenostmi. Je mi 20-25 let, pár let už u pana Poljakova jsem. Zuby jsem měl podle jeho slov vždy zdravé, pouze citlivé a tak jsem žil v blahé nevědomosti a teď na to doplacím. Kazy, záněty, několikrát opravované zuby úplně běžně. Rentgen nikdy nic, vždy hotov do 5 minut s tím, že jsem v pohodě a že mě pusa bolí jen z citlivých zubů.

Lékař: MUDr. Karel Beneš Jiný

Pan doktor je odborník na svém místě, když operovat, tak jedině u něj. Jen všem doporučuji, kdo jste obézní, doporučuji nejdříve redukci hmotnosti, pak se dá operovat. Já jsem to bohužel nevěděla, ale hned jak se mi to podaří, chci být jen v rukách tohoto pana doktora. Milý lidský přístup, odborné vysvětlení, velmi pěkné prostředí a i sestřička velmi milá. Kéž by bylo takových lékařů více.