Poliklinika II Hradec Králové

Bratří Štefanů 895

500 03 , Hradec Králové , královéhradecký

Lékař: MUDr. Karel Beneš Jiný

Pan doktor je odborník na svém místě, když operovat, tak jedině u něj. Jen všem doporučuji, kdo jste obézní, doporučuji nejdříve redukci hmotnosti, pak se dá operovat. Já jsem to bohužel nevěděla, ale hned jak se mi to podaří, chci být jen v rukách tohoto pana doktora. Milý lidský přístup, odborné vysvětlení, velmi pěkné prostředí a i sestřička velmi milá. Kéž by bylo takových lékařů více.

Lékař: MUDr. Kateřina Dlasková Jiný

Pokud vam zalezi na tom, aby vase dite bylo leceno spravne, tak s nim rozhodne nechodte k teto doktorce!!! Synovi 1,5r predepsala prvni bryle s silenyma dioptriema. Nakonec jsme se dostali na ocni, kde se specializuji na deti a nestacili jsme se divit. Vsechno spatne!!! Syn je nastesti v poradku, bryle zatim nosit nemusi. Nechci ani domyslet, jak by dopadl kdybychom u MUDr. Dlaskove zustali. NEDOPORUCUJI !!!

Lékař: MUDr. Jiří Dlask Jiný

Poznal jsem pana doktora jako odborníka, který hledá pravou příčinu potíží, snaží se pacientovi vysvětlit, co pro sebe může udělat sám a teprve jako krajní možnost volí invazivní zákroky. Chce to vydržet nějakou dobu cvičit doporučené cviky a popř. využít doporučenou rehabilitaci, ale určitě se to vyplatí. Řešení jsou pak dlouhodobá a nezůstávají po nich jizvy na těle. Za mě skvělé!

Lékař: Eva Marie Podaná Jiný

Paní Podaná je profesionál na svém místě. Velmi mi pomohla v rámci posudku, ve kterém otevřené a objektivně zhodnotila všechny mé osobnostní i intelektuální aspekty a schopnosti.
    Po špatných zkušenostech s psychology (bylo jich více než pet) jsem konečně, ačkoli jsem v to už nedoufal, našel psychologa s lidským přístupem. Doporučuji!

Lékař: MUDr. Jana Skálová Jiný

S paní doktorkou máme výborné zkušenosti, vše ráda vysvětlí, je vstřícná a milá. Možnosti léčby či očkování se mnou vždy konzultuje. Sestřička také super.

Lékař: MUDr. Nora Donátová Jiný

Než jsem k paní doktorce šla, už jsem četla komentáře zde, ale řekla jsem si, že uvidím podle svého názoru. Musím více než souhlasit s komentáři, co se zde psaly! Paní doktorka je v pohodě, dokud ovšem nemáte nějaký problém. Naprosto nulová informovanost a empatie. Co mě, ale dostalo nejvíce, tak mi v těhotenství přišla na to, že miminku cca v 11+6tt netluče srdíčko a nevyvíjí se víc jak několik týdnů. Řekla mi, že počkáme a uvidíme, "co se bude dít". Celá v nervech jsem navštívila ještě jinou gynekoložku, která mi řekla, že mám jet co nejdříve do nemocnice, protože miminko je mrtvé dlouho, tělo si s tím neporadí a hrozí mi infekce! Nebudu se ani zmiňovat, jak necitelně mi to paní doktorka oznámila, ani špetka lítosti. Už více ne, jsem ráda, že jsem změnila lékařku!

Lékař: MUDr. Tomáš Chyba Jiný

MUDr Chyba je lékař na svém místě, vždy vše řádně vysvětlí a poradí, chodíme k němu již delší dobu,a dětem se zlepšila alergie.

Lékař: MUDr. Miroslav Špliňo Jiný

Jediná výhoda u tohoto "doktora" je, že to rychle odsýpá (v průměru 4-5 min na pacienta), protože Vás vlastně pošle hned domů, že Vám nic není. Pravděpodobně nejhorší doktor v HK. Lečí Vás stylem "to mám taky, to je ze stresu", tady máte nějaký prášky nebo ještě lépe prostě si nestěžujte. Mít zdravotní problémy je přece normální. Absolutně nedá na názory odborníků. Všechno ví totiž nejlépe. Při poslední návštěvě mně z rehabilitace na záda (kterou jsem si sám zařídil skrz jiného odborníka (tenhle by mne totiž v životě nikam neposlal)) poslali, ať si zajdu k němu pro žádanku na vyšetření zad(rentgen, nebo lépe magnetickou rezonanci).Na rehabilitaci mi šikovná praktikantka povídala, že si myslí, že toto pouhým cvičením nezlepším. Jak myslíte, že to dopadlo? Uslyšel jsem jen, že jsem se zbláznil, že to jsou nejdražší vyšetření a že mě rozhodně nikam posílat nebude. Doporučil mi abych cvičil a chodil plavat. Pane "doktore" já už přes 2 roky aktivně cvičím každý den a každý den mne bolí záda. Možná by v tomto případě neuškodilo poslat mně k opravdovým odborníkům. Lituji všechny, co s ním mají podobné trápení. Momentálné hledám opravdového doktora.

Lékař: MUDr. Tomáš Chyba Jiný

Pan doktor je velmi pečlivý, snaží se nalé
    zt příčiny problémů u pacienta. Díky němu jsem konečně přišla o potíže, které jiný alergolog řešit nedokázal. Je to skutečný odborník, který nechlácholí pacienty zbytečným tlacháním. Proto se možná může zdát poněkud přísnější.

Lékař: MUDr. Karel Beneš operace křečových žil

Pan doktor má zlaté ruce. Měl jsem komplikovaný nález, ale poradil si s tím velmi dobře. Noha je v pořádku, po operaci minimální stopy .Doporučuji