Poliklinika II Hradec Králové

Bratří Štefanů 895

500 03 , Hradec Králové , královéhradecký

• B
    Lékař: MUDr. Jana Skálová Jiný

S paní doktorkou máme výborné zkušenosti, vše ráda vysvětlí, je vstřícná a milá. Možnosti léčby či očkování se mnou vždy konzultuje. Sestřička také super.

• L
    Lékař: MUDr. Tomáš Chyba Jiný

MUDr Chyba je lékař na svém místě, vždy vše řádně vysvětlí a poradí, chodíme k němu již delší dobu,a dětem se zlepšila alergie.

• J
    Lékař: MUDr. Miroslav Špliňo Jiný

Jediná výhoda u tohoto "doktora" je, že to rychle odsýpá (v průměru 4-5 min na pacienta), protože Vás vlastně pošle hned domů, že Vám nic není. Pravděpodobně nejhorší doktor v HK. Lečí Vás stylem "to mám taky, to je ze stresu", tady máte nějaký prášky nebo ještě lépe prostě si nestěžujte. Mít zdravotní problémy je přece normální. Absolutně nedá na názory odborníků. Všechno ví totiž nejlépe. Při poslední návštěvě mně z rehabilitace na záda (kterou jsem si sám zařídil skrz jiného odborníka (tenhle by mne totiž v životě nikam neposlal)) poslali, ať si zajdu k němu pro žádanku na vyšetření zad(rentgen, nebo lépe magnetickou rezonanci).Na rehabilitaci mi šikovná praktikantka povídala, že si myslí, že toto pouhým cvičením nezlepším. Jak myslíte, že to dopadlo? Uslyšel jsem jen, že jsem se zbláznil, že to jsou nejdražší vyšetření a že mě rozhodně nikam posílat nebude. Doporučil mi abych cvičil a chodil plavat. Pane "doktore" já už přes 2 roky aktivně cvičím každý den a každý den mne bolí záda. Možná by v tomto případě neuškodilo poslat mně k opravdovým odborníkům. Lituji všechny, co s ním mají podobné trápení. Momentálné hledám opravdového doktora.

• A
    Lékař: MUDr. Tomáš Chyba Jiný

Pan doktor je velmi pečlivý, snaží se nalé
    zt příčiny problémů u pacienta. Díky němu jsem konečně přišla o potíže, které jiný alergolog řešit nedokázal. Je to skutečný odborník, který nechlácholí pacienty zbytečným tlacháním. Proto se možná může zdát poněkud přísnější.

• R
    Lékař: MUDr. Karel Beneš operace křečových žil

Pan doktor má zlaté ruce. Měl jsem komplikovaný nález, ale poradil si s tím velmi dobře. Noha je v pořádku, po operaci minimální stopy .Doporučuji

• T
    Lékař: MUDr. Lenka Marešová Jiný

Chodím sem už více než 15 let a paní doktorka a sestřička jsou úžasné. Vždycky všechno skvělé. Doporučuji na 100%

• K
    Lékař: MUDr. Otakar Málek Jiný

Po úrazu z 24.9.20 trpím bolestmi od pravé klíční kosti až k prstům pravé ruky. Nespím, špatně jím. . Díky hodině u pana doktora, konečně vím co mi je! S breklem jsem pana doktora musela obejmout , že nejsem žádný hypochondr, jak mi určití doktoři skoro naznačovali. Škoda, že takových doktorů není více, velice pečlivý, hlavně lidský, opravdu bych řekla kapacita. Moc jsem mu vděčná.

• B
    Lékař: MUDr. Lucie Petrová Jiný

Skvělá lékařka s úžasným přístupem k pacientům a hlavně k dětem. Když měl syn období, kdy se bránil a nechtěl, dokázala si s ním perfektně poradit a teď už na to jen s úsměvem vzpomínají a i s mladší dcerou oba chodí bez problémů. Jsem s její péčí o mě i obě děti velmi spokojená a chválím i sestřičku :-)

• J
    Lékař: MUDr. Jiří Kopeček Jiný

To co jsem zažil při každé návštěvě, péče, jednání ze strany pana doktora, tak sestřičky nikdy nemělo chybu. Vše dopředu vysvětleno a následně doporučení jak o zuby nadále pečovat. Prostě 100% profesionální přístup po všech stránkách. Před odjezdem do zahraničí operativně zařídil novou korunku, takže druhy den jsem byl schopen odletět a zub drřž do současné doby a je to již 3 roky od provizorní - operativní opravy!!! Díky a držím palce do dalšího období.

• K
    Lékař: MUDr. Tomáš Chyba Jiný

Nedoporučuji. Pokud máte jinou možnost volby alergologa, udělejte to. Pan doktor je arogantní, jedná ve velkém spěchu a léčbu nevysvětlí.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu