O nás

Ordinace

Poliklinika II Hradec Králové

Bratří Štefanů 895

500 03 , Hradec Králové , královéhradecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
35 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • R
  Lékař: MUDr. Karel Beneš operace křečových žil

  Pan doktor má zlaté ruce. Měl jsem komplikovaný nález, ale poradil si s tím velmi dobře. Noha je v pořádku, po operaci minimální stopy .Doporučuji

 • T
  Lékař: MUDr. Lenka Marešová Jiný

  Chodím sem už více než 15 let a paní doktorka a sestřička jsou úžasné. Vždycky všechno skvělé. Doporučuji na 100%

 • K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Otakar Málek Jiný

  Po úrazu z 24.9.20 trpím bolestmi od pravé klíční kosti až k prstům pravé ruky. Nespím, špatně jím. . Díky hodině u pana doktora, konečně vím co mi je! S breklem jsem pana doktora musela obejmout , že nejsem žádný hypochondr, jak mi určití doktoři skoro naznačovali. Škoda, že takových doktorů není více, velice pečlivý, hlavně lidský, opravdu bych řekla kapacita. Moc jsem mu vděčná.

 • B
  Lékař: MUDr. Lucie Petrová Jiný

  Skvělá lékařka s úžasným přístupem k pacientům a hlavně k dětem. Když měl syn období, kdy se bránil a nechtěl, dokázala si s ním perfektně poradit a teď už na to jen s úsměvem vzpomínají a i s mladší dcerou oba chodí bez problémů. Jsem s její péčí o mě i obě děti velmi spokojená a chválím i sestřičku :-)

 • J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Kopeček Jiný

  To co jsem zažil při každé návštěvě, péče, jednání ze strany pana doktora, tak sestřičky nikdy nemělo chybu. Vše dopředu vysvětleno a následně doporučení jak o zuby nadále pečovat. Prostě 100% profesionální přístup po všech stránkách. Před odjezdem do zahraničí operativně zařídil novou korunku, takže druhy den jsem byl schopen odletět a zub drřž do současné doby a je to již 3 roky od provizorní - operativní opravy!!! Díky a držím palce do dalšího období.

 • K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Tomáš Chyba Jiný

  Nedoporučuji. Pokud máte jinou možnost volby alergologa, udělejte to. Pan doktor je arogantní, jedná ve velkém spěchu a léčbu nevysvětlí.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • I
  Lékař: MUDr. Jiří Dlask Jiný

  Víceméně náhodou jsem se dostala k tomuto lékaři. Vůbec neposlouchal co mu říkám (můj problém jsou zřejmě poškozené nervy v chodidle) jen se zasekl na tom, že tancuji a zbytek už byla ohraná písnička. Jak jsem pochopila z předchozích příspěvků, tak z cvičení, balónku a mastičky si vytvořil mantru, kterou vnucuje každému bez rozdílu věku a diagnózy. Jediné, co jsem se dozvěděla navíc bylo, že mám hezké postavení nohou na podologické stoličce a pevná lýtka... Hurá! Takže poprvé a naposled.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • T
  Lékař: MUDr. Jiří Dlask Jiný

  Pan doktor me ani nevysetril a hned znal duvod mych obtizi a ucil me spravne vstavat,sedet a cvicit.Nijak nezlechcuji spatne pohybove mustry,ale rada si pro tuto radu zajdu k fyzio,hned po te,co ortoped vylouci jina mozna onemocneni.Jinak musim uznat,ze jsem dlouho nepotkala nekoho,kdo dokaze tak dlouho mluvit a nic nesdelit!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Z
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Hana Grassingerová Jiný

  3/4 roku jsem hledala zubního lékaře,až mě vzala Mudr.Grassingerová, za což jsem byla velmi ráda. Již první návštěva,kdy mě vzala o hodinu později,než jsem byla objednána mě zaskočila.Její zvláštní, svérázné chování, bych
  taky ještě nějak překousla. Její komentáře, že všechny amalgánové plomby předělá,atd. aniž by se mě ptala, jsem taky
  přešla v tichosti, i když jsem si říkala, až se k tomu bude chýlit,
  tak to odmítnu. Ale dnešní návštěvu, kdy jsem byla objednaná jako první na 7 hod.a v čekárně nikdo nebyl jsem již nedala.
  Přes dveře jsem slyšela, jak se baví soukromě se sestřičkou a že mají v čekárně pacientku, je vůbec nezajímalo. Po půl hodině nečinnost-kdy uvnitř nikdo opravdu nebyl jsem odešla.
  Pracuji 40 let ve zdravotnictví,jako zdravotní sestra chápu
  všelico, ale tohle fakt ne!!! Jsem rozhodnuta hledat nového zubaře i za cenu, že to bude zase nějakou dobu trvat, ale takového, který bude k pacientům vstřícný.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • I
  Lékař: Prof. MUDr. Karel Martiník, DrSc. Jiný

  Vážení, chodím k panu profesorovi s maminkou již dlouhá léta. Mamince je 95let a vždy jsme nalezly pochopení, vstřícnost, odborné vyšetření. Jiní páni doktoři řeší limity, které mají, pan profesor řeší pacienta. Pokud je třeba, pošle na odborné vyšetření, podle krve pozná co člověku chybí, zkrátka je to lékař jak má být. My k němu chodíme celá rodina. Nesmím opomenout jeho vstřícný lidský přístup. Zajímám se jako laik o lidské tělíčko, takže když mě něco napadne dokáže se mnou o tom diskutovat a vysvětlit, co nevím. Z krve a z moči lze hodně vyčíst, ale pouze on zaškrtne více testů než jiní doktoři, aby měl celkový obraz. Je zkrátka jedinečný. Přeji mu ať dlouho vydrží ten nápor pacientů, opatrujte se.

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu