Poliklinika II Hradec Králové

500 03, Hradec Králové, královéhradecký

• Jiří Beran

Ostatní, prof.

• P

Naprostý profesionál, velice příjemný a pozorný člověk.

• Martin Schreiber

Neurolog, MUDr.

• Super doktor!!!

• V

Perfektní přístup !

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jiří Novotný

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Také se připojuji, i když jsem z Jičína, rád za panem doktorem zajedu. Nejvíc u mě boduje tím, že Vám řekne hned narovinu pravdu a nebude Vás chlácholit... je rázný, nic nezlehčuje a to je potřeba

• P

Po celé roky byl v nemocnici v Jičíně nejžádanějším lékařem, za kterým chodili pacienti
      specielně i na doporučení jiných specialistů. Považuji ho za opravdového odborníka, za kterým dojíždějí pacienti z daleka. Je velmi pečlivý s ochotou a zájmem pomoct i kdyby se měl poradit s vyhlášenými odborníky ze specializovaných pracovišť. Nyní má soukromou praxi v Hořicích.

• Josef Baraňák

Diabetolog, MUDr.

• K panu doktorovi chodí syn.Má skvělý přístup k mladým lidem.k lékaři musím mít důvěru a tady jí máme stoprocentní.Doporučuji všem.

• V

Velmi příjemný,vstřícný přístup k pacientum,poradí,vysvětlí.Léčím se na diabet 30let vystřídal jsem několik lékařu a on patří k těm nejlepším.Jsem s ním velice spokojený.

• Jiří Vortel

Kardiolog, MUDr.

• Docházím k jeho zástupkyni MUDr.Gajdošové.Stalo se mi několikrát,že MUDr.Gajdošová nebyla přítomná a pravidelnou kontrolu provedl MUDr.Vortel.Mohu zodpovědné prohlásit,že je nejenom vynikající kardiolog.ale i jako člověk s lidským a milým přístupem.Totéž mohu prohlásit i o MUDr.Gajdošové.Chodím i na kontroly do F.N. V H.K.kde i kardiologové s kterými jsem se setkal-MUDr.Tušl,MUDr.Bartoň,MUDr.Nový a MUDr.Polanský zasluhují úctu a uznání.Všem děkuji za péči a čas,který mi věnovali.Zeman Stanislav.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Alena Kykalová

Internista,

• Bohužel nemohu soudit, jaká je paní doktroka lékařka, ale všem doporučuji si před návštěvou ordinace ověřit, zda budete obslouženi v souvislosti s Vaší zdravotní pojišťovnou. Pokud totiž nemá paní doktorka s Vaší pojišťovnou smlouvu, nebudete přijati.

• Velmi příjemná paní doktorka, hezký přístup k pacientovi a dokáže s pacientem dobře komunikovat, probrat další léčbu. Já jsem s ní velmi spokojená.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Marie Kalinová

Diabetolog, MUDr.

• Přístup k pacientům hodnotím záporně, jelikož během mé návštěvy s akutním problémem vzhledem k mému vyššímu věku nemá zájem můj problém řešit. Tudíž v takovéto zdravotní péči jsem neshledala žádný smysl.

• Ivan Žuček

Praktický Lékař, MUDr.

• Nejarogantnější lékař s jakým jsem se kdy setkala. Jednou jsem ho navštívila, když zastupoval Mudr. Středovou, byla jsem znechucena jeho chováním. Můj syn je bohužel jeho pacientem, byl naštěstí u pana doktora pouze dvakrát. Vždy dostal vynadáno. Rozhodla jsem se, že toto opravdu nemáme zapotřebí a sehnala jsem jiného lékaře. Opět problém, sestra synovi dokumentaci nevydala. Takže teď čekáme, jestli na vyžádání nové lékařky zašle. Vůbec je nezajímá, že zdržují pacienta. Opravdu nedoporučuji.

• Velice citlivý a zkušený lékař.Mám s nín jen ty nejlepší letité zkušenosti.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Lubomír Hejzlar

Urolog, MUDr.

• Podle mého názoru je odborně velmi zdatný

• Sice trochu jako by úsečný, ale pečlivý a odborně zdatný.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Kateřina Stehlíková

Neurolog, MUDr.

• Velmi pečlivá,příjemná.Je vidět,že má zájem o pacienta.

• Paní doktorka Stehlíková z Náchoda je.. a teď napiš jaká, když neznám jinou. Tak podle mého, řekl bych, že je velmi dobrá a doporučuji všem kdož jsou žádoucí. Setřička je generál, jinak to nejde v tom mumraji.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře