Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Poliklinika II Hradec Králové
Bratří Štefanů 895, Hradec Králové 500 03
Poliklinika II Hradec Králové logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (72)

Obecné skóre

  E
  MUDr. Miroslava Středová Jiný

  Je to lékařka s velkým L.
  Kéž by byli takoví lékaři i v nemocnicí nebo kdekoliv jinde .
  A také musím i říci že nejen paní doktorka ale i sestřička je úžasná.
  Obdivuji jak zvládá komunikovat i s lidmi kteří jsou nepříjemní tak s nadhledem a úsměvem na tváři.
  Děkuji Vám ženy že existuje tě.

  M
  Doc. MUDr. Pavol Hlúbik Jiný

  Dobrý den, taky nevím kde pan Hlubik má tolik dobrých hodnocení, nejspíš to budou od starších lidi, ale chtěl bych ještě říct o názor o pani sestře , hrozny přístup, při jakym koliv problému bojím se zavolat/přijít a slyšet jak je otravuji s tím ze mam nějaký problém, Nedoporučuji

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Z
  MUDr. Jiří Dlask Jiný

  Můj ortoped se přestěhoval do jiného města. Vyhledal jsem jiného a to Mudr. Dlaska. Řekl jsem předchozí léčbu- postup. Ta byla údajně špatně. Opakoval jsem, že mi předchozí léčba pomohla. Nereagoval/ nevnímal. Následně mi ukazoval nějaká cvičení. Neustále jsem opakoval co mi je. Pořád dokola to samé. Několikrát se mě ptal na to samé. Nebyl schopen si to zapamatovat. Když jsem mu něco vysvětloval - nevnímal / nereagoval. Nejsem si jist zda jsme se pochopili. Rentgen nepotřeboval a prý ho nezajímá. Můj předchozí ortoped dle rentgenu doporučil a aplikoval léčbu.
  Mudr. Dlask mi doporučil nějaká cvičení.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  J
  MUDr. Jiří Novotný Jiný

  Dlouho jsem se nesetkal s doktorem u kterého bych měl pocit, že ho zdravotní problém který máte ,chce opravdu řešit a chce Vám pomoci. Pan doktor je opravdový profesionál s lidským přistupem. Jsem rád, že když odchazím , tak vím, že návštěva pana doktora nebyla zbytečná.

  Z
  MUDr. Martin Schreiber Jiný

  Milý, klidný lékař. Vše vysvětlil, citlivý přístup

  I
  Ověřený profil
  Kamila Křížová Jiný

  Oceňuji lidský přístup paní doktorky, proto do její ordinace jezdím z větší dálky. Je vstřícná, vše vysvětlí, pečlivě provádí vyšetření, nastaví léčbu a doporučí i volně prodejné léčebné produkty (ale nic nenutí).
  Jsem spokojená.

  V
  MUDr. Petr Kopista Jiný

  Tomu, co pan doktor provozuje se nedá říkat terapie. Katastrofa. Vůbec nechápu, kde se berou ty pozitivní hodnocení tady. Nikomu bych nedoporučila. Terapii si představuji jinak, než 15 minutový monolog pana doktora. A už vůbec nechápu jak někomu může dávat rady, aby se člověk vybodl na to co dělá (zaměstnání,...). Opravdu nedoporučuji. Nejhorší terapeut, u kterého jsem kdy byl. Jestli chcete své dusevni zdraví zlepšit a pomoc, abyste se cítili lépe, taky tady se to rozhodně nepovede.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  L
  MUDr. Jiří Dlask Jiný

  Podobná zkušenost jako u dalších zde. Zranění chodidla si moc nevšímal, o rentgen jsem si musela říci sama a ani poté mi neřekl, co mám vlastně s chodidlem. Neustále mluvil o tom jak mám správně vstávat z postele, což doporučoval i kamarádce, která tam byla se zraněním ruky. Pan doktor se očividně rád poslouchá ať z toho jde hlava kolem.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  A
  MUDr. Petr Kopista Jiný

  Budou to dva roky,co pravidelně docházíme k panu doktorovi Kopistovi kvůli úzkostem. Hned po prvním sezení sem věděla,že to je to pravé pro mě. Chtěla sem vše zvládnout bez léků a pan doktor respektoval me prani a já sem na to pyšna Pan doktor je upřímný,lidský a přátelský. Vše řekne jak si myslí, vyslechne,vysvetlí a má smysl pro humor. Ukázal mi správný směr. Pro mě je hlavní klíč k uzdravení- pochopení a ja jsem panu doktorovi vděčná. Chci mu také poděkovat že mi otevřel oči a já se po 12letech dostala z PPP.
  Jsem ráda,že sem mohla pana doktora poznat a že mi pomáhá. Je to skvělý člověk Doporucuji

  Z
  MUDr. Petr Kopista Jiný

  Pan psycholog byl mou první zkušeností s terapií. Při úvodním sezení jsem zmínila sebepoškozování, načež se zeptal, kde se tedy řežu. Řekla jsem, že na vnitřní straně stehen, reagoval rádoby vtipem: "To mi asi neukážete, co?"
  Přišla jsem s úzkostmi a depresemi, docházela jsem asi po dobu dvou měsíců a odnesla si v podstatě jen radu "neposlouchejte své emoce".

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu