Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (62)

Obecné skóre

  B
  Lékař: MUDr. Miroslava Středová Jiný

  Jsem velice spokojená s přístupem paní doktorky ,ale i sestřičky. Obě vás přivítají s úsměvem . Příjemné prostředí , můžete se v klidu svěřit se svým problémem a vždy poradí - pomůže. Je to člověk na svém místě.
  Chodím k ní ráda . Jsem jí vděčná za mnoho . Slova jsou zbytečná, její péče mluví za vše. Moc jí děkuji.

  Lékař: MUDr. Petr Kopista Jiný

  Jsem velmi vděčná, že jsem narazila zrovna na pana doktora Kopištu, ke kterému chodím už delší dobu a musím říct, že si nedokážu představit někoho lepšího. Tyto sezení mi opravdu neskutečně pomáhají. Vždy mě dokáže skvěle nasměrovat, člověk si k němu lehce vybuduje důvěru, jelikož má profesionální a zároveň lidský přístup.Na sezení se vždy nemohu dočkat, už dopředu vím, že mi to pomůže a cítím se lépe. Mohu jen doporučit a panu doktorovi děkuji!

  L
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Petr Kopista Jiný

  Chci velmi poděkovat panu doktorovi Kopištovi, ke kterému chodím již pravidelně na sezení po dobu dvou let, a musím říct, že mi ukázal cestu jak si poradit se svými problémy, vždy si na mě udělal čas a po konzultaci s ním se cítím vždycky lépe. Dávám mu to nejlepší hodnocení z hlediska profesionality a lidskosti. Mohu ostatním klientům doporučit.

  M
  Lékař: MUDr. Petr Kopista Jiný

  Nedoporučuji. Nechápu pochvalné komentáře, asi se chová podle toho jak se vyspí nebo ke každému jinak. Psycholog-psychiatr mi na deprese řekl, že se věnuje úzkostem. Tak možná kdybych přišla z úzkostí...což je směšné. Shazování problémů problémy nevyřeší. To jsem zažívala celý život v rodině, pro to si nemusím chodit k odborníovi......

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Lékař: MUDr. Miroslav Špliňo Jiný

  Hrozný lékař ani na se vás pořádně nepodívá léky píše jednou za dva tři měsíce jenom samé marodky to je vše

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  V
  Lékař: MUDr. Jiří Kopeček Jiný

  Naprostá spokojenost, vlídný přístup a snaha pomoci. Vše je v klidu, jsem rád, že chodím zrovna do této ordinace
  .

  X
  Lékař: MUDr. Petr Kopista Jiný

  Setkali jsme se několikrát v průběhu cca 1 roku, bylo to moje první setkání s terapeutem obecně. Zesměšňoval a znevažoval mé problémy a na posledním setkání vyloženě pohrdal a znevažoval jakýkoli můj pocit a jakoukoli mou snahu se dostat z depresí a úzkostí... a bohužel nejsem jediný nespokojený pacient, dvě kamarádky (které se mezi sebou neznají a každá k terapeutovi docházela v jinou dobu) mi popsaly velmi podobnou zkušenost, plus to, že měl p. Kopista nepříjemné sexistické narážky a paušalizoval ve smyslu, ach vy ženy, ach ti muži atp. Při posledním setkání mě vpodstatě vyhodil z ordinace, i přes můj pláč, úzkost a hyperventilaci. Poté jsem to rozdýchávala přes dvě hodiny na lavičce kousek do polikliniky. Nejhorší zkušenost. NEDOPORUČUJI.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  A
  Ověřený profil
  Lékař: Kamila Křížová Jiný

  Nevím. Mně ta paní přijde prostě nějaká důležitá. Neřeknu jí všechno do detailů, tak je hned taková nepříjemná. Při vyšetření je opravdu pečlivá, ale komunikace s ní se mi moc nelíbila.

  K
  Lékař: MUDr. Karel Beneš sklerotizace varixů

  Pri navsteve ordinace, kdy jsem zadala osetreni dvou drobnych varixu na noze z kosmetickych duvodu, mi byly napichany vsechny viditelne zily. Od te doby pretrvavaly vetsi ci mensi trvale bolesti vnitrni strany lytka a postupne celeho chodidla, a to i v noci. Pan doktor mi opakovane sdelil, ze me nema co bolet.. Od bolesti me vysvobodil az neurolog s fyzioterapeutem na specializovanem pracovisti, kdy mi byla provedena fascialni terapie, ktera me obtizi postupne zbavila.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  Lékař: MUDr. Tomáš Chyba Jiný

  Pan doktor je arogantní, když se na něco zeptáte, dočkáte se upřeného agresivního pohledu do očí se slovy: "Já jsem lékař" namísto podrobnějšího vysvětlení. Pan doktor drmolí, není mu kolikrát rozumět, chrlí hodně slov, ale vás nenechá téměř nic říct, vyžaduje nejlépe jednoslovné odpovědi. K 17tiletému "dítěti" se chová, jak kdyby mu bylo 6. Silné kortikoidy předepisuje tzv. pro jistotu. Nejsem spokojený, rozhodně odcházíme.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové 500 03 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna