Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika II Hradec Králové

Bratří Štefanů 895

500 03 , Hradec Králové , královéhradecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  M
  Lékař: MUDr. Michael Poljakov Jiný

  Ač nerad a recenze nepíšu, v tomhle případě však musím souhlasit s negativními zkušenostmi. Je mi 20-25 let, pár let už u pana Poljakova jsem. Zuby jsem měl podle jeho slov vždy zdravé, pouze citlivé a tak jsem žil v blahé nevědomosti a teď na to doplacím. Kazy, záněty, několikrát opravované zuby úplně běžně. Rentgen nikdy nic, vždy hotov do 5 minut s tím, že jsem v pohodě a že mě pusa bolí jen z citlivých zubů.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Karel Beneš Jiný

  Pan doktor je odborník na svém místě, když operovat, tak jedině u něj. Jen všem doporučuji, kdo jste obézní, doporučuji nejdříve redukci hmotnosti, pak se dá operovat. Já jsem to bohužel nevěděla, ale hned jak se mi to podaří, chci být jen v rukách tohoto pana doktora. Milý lidský přístup, odborné vysvětlení, velmi pěkné prostředí a i sestřička velmi milá. Kéž by bylo takových lékařů více.


  I
  Lékař: MUDr. Kateřina Dlasková Jiný

  Pokud vam zalezi na tom, aby vase dite bylo leceno spravne, tak s nim rozhodne nechodte k teto doktorce!!! Synovi 1,5r predepsala prvni bryle s silenyma dioptriema. Nakonec jsme se dostali na ocni, kde se specializuji na deti a nestacili jsme se divit. Vsechno spatne!!! Syn je nastesti v poradku, bryle zatim nosit nemusi. Nechci ani domyslet, jak by dopadl kdybychom u MUDr. Dlaskove zustali. NEDOPORUCUJI !!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Dlask Jiný

  Poznal jsem pana doktora jako odborníka, který hledá pravou příčinu potíží, snaží se pacientovi vysvětlit, co pro sebe může udělat sám a teprve jako krajní možnost volí invazivní zákroky. Chce to vydržet nějakou dobu cvičit doporučené cviky a popř. využít doporučenou rehabilitaci, ale určitě se to vyplatí. Řešení jsou pak dlouhodobá a nezůstávají po nich jizvy na těle. Za mě skvělé!


  B
  Lékař: MUDr. Jana Skálová Jiný

  S paní doktorkou máme výborné zkušenosti, vše ráda vysvětlí, je vstřícná a milá. Možnosti léčby či očkování se mnou vždy konzultuje. Sestřička také super.


  L
  Lékař: MUDr. Tomáš Chyba Jiný

  MUDr Chyba je lékař na svém místě, vždy vše řádně vysvětlí a poradí, chodíme k němu již delší dobu,a dětem se zlepšila alergie.


  J
  Lékař: MUDr. Miroslav Špliňo Jiný

  Jediná výhoda u tohoto "doktora" je, že to rychle odsýpá (v průměru 4-5 min na pacienta), protože Vás vlastně pošle hned domů, že Vám nic není. Pravděpodobně nejhorší doktor v HK. Lečí Vás stylem "to mám taky, to je ze stresu", tady máte nějaký prášky nebo ještě lépe prostě si nestěžujte. Mít zdravotní problémy je přece normální. Absolutně nedá na názory odborníků. Všechno ví totiž nejlépe. Při poslední návštěvě mně z rehabilitace na záda (kterou jsem si sám zařídil skrz jiného odborníka (tenhle by mne totiž v životě nikam neposlal)) poslali, ať si zajdu k němu pro žádanku na vyšetření zad(rentgen, nebo lépe magnetickou rezonanci).Na rehabilitaci mi šikovná praktikantka povídala, že si myslí, že toto pouhým cvičením nezlepším. Jak myslíte, že to dopadlo? Uslyšel jsem jen, že jsem se zbláznil, že to jsou nejdražší vyšetření a že mě rozhodně nikam posílat nebude. Doporučil mi abych cvičil a chodil plavat. Pane "doktore" já už přes 2 roky aktivně cvičím každý den a každý den mne bolí záda. Možná by v tomto případě neuškodilo poslat mně k opravdovým odborníkům. Lituji všechny, co s ním mají podobné trápení. Momentálné hledám opravdového doktora.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  A
  Lékař: MUDr. Tomáš Chyba Jiný

  Pan doktor je velmi pečlivý, snaží se nalé
  zt příčiny problémů u pacienta. Díky němu jsem konečně přišla o potíže, které jiný alergolog řešit nedokázal. Je to skutečný odborník, který nechlácholí pacienty zbytečným tlacháním. Proto se možná může zdát poněkud přísnější.


  R
  Lékař: MUDr. Karel Beneš operace křečových žil

  Pan doktor má zlaté ruce. Měl jsem komplikovaný nález, ale poradil si s tím velmi dobře. Noha je v pořádku, po operaci minimální stopy .Doporučuji


  T
  Lékař: MUDr. Lenka Marešová Jiný

  Chodím sem už více než 15 let a paní doktorka a sestřička jsou úžasné. Vždycky všechno skvělé. Doporučuji na 100%


  Došlo k chybě, zkuste to znovu