Zobrazit lékaře

Jeronýmova 750/1

500 02 , Hradec Králové , královéhradecký

• P
    Lékař: MUDr. Taťána Kárníková Jiný

K paní doktorce chodím již od mládí (od 17 let) a jsem s ní spokojená. Je příjemná, milá, vždy vše vysvětlí, nikdy nic nezanedbá. Měla jsem i obtíže a vše mi pomohla vyřešit. Je méně hovorná, avšak když se na cokoliv zeptáte, vysvětlí a odpoví vám.

• E
    Lékař: Doc. MUDr. Jevgenia Truhlářová Jiný

Byl jsem u pi.MuDr. Truhlářové 30 let.Vždy jsem byl spokojen.A je mi smutno že už nebude pracovat,ale zaslouží si odpočinek.

• M
    Lékař: MUDr. Petra Zahradníčková Jiný

Paní doktorka mi pomohla zvládnout poporodní depresi. Dobře mě zamedikovala a pomohla mi znovu najít cestu k mému synovi. Dnes spolu máme krásný vztah a já se dokážu radovat spolu s ním při objevování světa.

• V
    Lékař: Doc. MUDr. Jevgenia Truhlářová Prevence, řidičák, periodická prohlídka.

Paní doktorka je přívětivá a moc hodná, nemám strach, že by něco opomněl. Spíš naopak, mě při každé návštěvě prostuduje od paty až po poslední vlas na hlavě.

• L
    Lékař: MUDr. Zuzana Vaňásková migrény

Paní doktorka mě velmi zklamala. Přišla jsem s dlouholetými bolestmi hlavy, které se mi zhoršují. Doufala jsem, že budeme hledat příčinu mých bolestí, bohužel se tak nestalo. Paní doktorka mi dala léky na bolest, které mi nepomáhají. Vyšetření se jí zdají zbytečné. Jediné co řešila jak dlouho jsem kojila a proč jsem nekojila déle.

• S
    Lékař: Doc. MUDr. Jevgenia Truhlářová

Doktorku uz očevidne nebavi jeji prace,neposloucha co ji rikate,leky strili od boku,dela chyby v predepsani receptu,zapomina dat na doporuceni razitko a hlavne ochota zadna,Mela by uz toho necha a jit do duchodu.Chodim k ni uz skoro 20 let a cim dal je to horsi.Bohuzel prihlasila jsem k ni 2 svoje dcery,ani jedna nechce za ni jít i kdyz maji problemy.Mladsi dcera potrebovala nejaka podtvrzeni na VŠ,tak to byl velky problem.Co nemuze vyuctovat pojistovnam tak navic nic neudela.Je to smutny ale je to tak.Momentalne hledam pro sebe i pro sve dcery jineho praktika.
    Rozhodne nedoporucuji a premyslim ze napisu na lekarskou komoru!

• L
    Lékař: MUDr. Zuzana Vaňásková Dlouhotrvající potíže

Ani bych sem nic nepsal, ale paní doktorka mi vážně pomohla. Sedm let jsem řešil silné bolesti hlavy a vyzkoušel mnoho.. Ale až díky paní doktorce Vaňáskové se mi podařilo problémy správně diagnostikovat a vyřešit. Měl bych jí do konce života nosit květiny. Za mě odborník na pravém místě.

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Taťána Kárníková prenatální vyšetření

Dokud jsem si nechávala predepisovat antikoncepci, neresila jsem jeji přístup.Ale kdyz jsem otěhotněla, byla jsem lacna po informacích z jejich úst..jedine co mi predepsala byly predrazene vitaminy, zadna informace z jeji strany, doporuceni ani zájem...v čekárně jsem s pupkem čekala i přes hodinu a potom jsem za pul minuty byla venku, bez jakékoliv informace o
    Miminku, vzdycky jsem to probrecela, nedostala jsem ani jeden obrazek ultrazvuku a kdyz uz ho delala, tak monitor mela otoceny tak, abych
    Na to nevidela...proste priserny pristup, pro mladou nezkusenou maminku ????

• K
    Lékař: MUDr. Taťána Kárníková Pravidelná návštěva

Paní doktorka říká věci jasně, stručně, ale přímo k věci a pojmenovává je správnými výrazy. Pokud chcete něco vědět, je potřeba se ptát, poté se dozvíte potřebné. Věřím, že velmi citlivé ženy očekávající mazání medu kolem pusy a jemné naznačení případné špatné zprávy, nemusí snášet dobře styl přímé ,,tvrdé" komunikace. Já se s paní doktorkou vždy dobře domluvila, nenutila mi hormony či antikoncepci, brala vždy v úvahu mé přání.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu