Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika I Ulrichovo náměstí

Jeronýmova 750/1

500 02 , Hradec Králové , královéhradecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  Z
  Lékař: MUDr. Petra Zahradníčková Jiný

  Dnes jsem u paní doktorky byla poprvé a mám z toho dobrý pocit - vnímala co říkám a myslím, že mě chápe. Je důležité, aby vám lékař sednul.


  H
  Lékař: MUDr. Taťána Kárníková Jiný

  Pani doktroka je skvela, zachranila mi zivot. Sice mene mluvi, ale pri zeptani odpovi vysvetli. Jsem ji opravdu vdecna


  P
  Lékař: MUDr. Taťána Kárníková Jiný

  K paní doktorce chodím již od mládí (od 17 let) a jsem s ní spokojená. Je příjemná, milá, vždy vše vysvětlí, nikdy nic nezanedbá. Měla jsem i obtíže a vše mi pomohla vyřešit. Je méně hovorná, avšak když se na cokoliv zeptáte, vysvětlí a odpoví vám.


  E
  Ověřeny pacient
  Lékař: Doc. MUDr. Jevgenia Truhlářová Jiný

  Byl jsem u pi.MuDr. Truhlářové 30 let.Vždy jsem byl spokojen.A je mi smutno že už nebude pracovat,ale zaslouží si odpočinek.


  M
  Lékař: MUDr. Petra Zahradníčková Jiný

  Paní doktorka mi pomohla zvládnout poporodní depresi. Dobře mě zamedikovala a pomohla mi znovu najít cestu k mému synovi. Dnes spolu máme krásný vztah a já se dokážu radovat spolu s ním při objevování světa.


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: Doc. MUDr. Jevgenia Truhlářová Prevence, řidičák, periodická prohlídka.

  Paní doktorka je přívětivá a moc hodná, nemám strach, že by něco opomněl. Spíš naopak, mě při každé návštěvě prostuduje od paty až po poslední vlas na hlavě.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zuzana Vaňásková migrény

  Paní doktorka mě velmi zklamala. Přišla jsem s dlouholetými bolestmi hlavy, které se mi zhoršují. Doufala jsem, že budeme hledat příčinu mých bolestí, bohužel se tak nestalo. Paní doktorka mi dala léky na bolest, které mi nepomáhají. Vyšetření se jí zdají zbytečné. Jediné co řešila jak dlouho jsem kojila a proč jsem nekojila déle.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: Doc. MUDr. Jevgenia Truhlářová

  Doktorku uz očevidne nebavi jeji prace,neposloucha co ji rikate,leky strili od boku,dela chyby v predepsani receptu,zapomina dat na doporuceni razitko a hlavne ochota zadna,Mela by uz toho necha a jit do duchodu.Chodim k ni uz skoro 20 let a cim dal je to horsi.Bohuzel prihlasila jsem k ni 2 svoje dcery,ani jedna nechce za ni jít i kdyz maji problemy.Mladsi dcera potrebovala nejaka podtvrzeni na VŠ,tak to byl velky problem.Co nemuze vyuctovat pojistovnam tak navic nic neudela.Je to smutny ale je to tak.Momentalne hledam pro sebe i pro sve dcery jineho praktika.
  Rozhodne nedoporucuji a premyslim ze napisu na lekarskou komoru!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zuzana Vaňásková Dlouhotrvající potíže

  Ani bych sem nic nepsal, ale paní doktorka mi vážně pomohla. Sedm let jsem řešil silné bolesti hlavy a vyzkoušel mnoho.. Ale až díky paní doktorce Vaňáskové se mi podařilo problémy správně diagnostikovat a vyřešit. Měl bych jí do konce života nosit květiny. Za mě odborník na pravém místě.


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Taťána Kárníková prenatální vyšetření

  Dokud jsem si nechávala predepisovat antikoncepci, neresila jsem jeji přístup.Ale kdyz jsem otěhotněla, byla jsem lacna po informacích z jejich úst..jedine co mi predepsala byly predrazene vitaminy, zadna informace z jeji strany, doporuceni ani zájem...v čekárně jsem s pupkem čekala i přes hodinu a potom jsem za pul minuty byla venku, bez jakékoliv informace o
  Miminku, vzdycky jsem to probrecela, nedostala jsem ani jeden obrazek ultrazvuku a kdyz uz ho delala, tak monitor mela otoceny tak, abych
  Na to nevidela...proste priserny pristup, pro mladou nezkusenou maminku ????

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu