Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika I Ulrichovo náměstí

Jeronýmova 750/1

500 02 , Hradec Králové , královéhradecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  A
  Lékař: MUDr. Taťána Kárníková Jiný

  Vyhýbala jsem se gynekologovi od prvního vyšetření (15), jakmile jsem ale začala mít bolesti v podbřišku, (20) šla jsem nejdřív k doktorce Kárníkové, která našla malinkou "skvrnu" na ultrazvuku. Po zjištění že se jedná o mojí teď již čtyřměsíční dceru, byla doktorka velmi nápomocná. Poradila mi vitamíny, předepsala potřebné produkty a vždy si se mnou povídala o tom co a jak. Coby mladá maminka jsem byla z velké spousty věcí velmi nervózní a bála jsem se komplikací, ale paní doktorka byla vždy přímá a rychle mě uklidnila. Mám jen jedinou stížnost a to; když dělala stěr kvůli cytologii(?) Tak byla prudká a ještě pár dní jsem cítila štípání. Kromě toho ale úžasná doktorka a paní sestřička je taky skvělá. Divím se kolik si toho obě pamatovaly z toho co jsem jim povídala když jim tam denně projdou desítky žen a já tam chodila jednou měsíčně.

  S
  Lékař: MUDr. Zuzana Vaňásková Jiný

  Z přístupu paní doktorky Vaňáskové jsem opravdu zklamán a musím se snažit abych našel publikovatelná slova. Řeším přes dva roky paralyzující závratě a čekal jsem, že s paní doktorkou budeme hledat příčinu. Bohužel nikoliv. Bylo mi řečeno se moc pozoruji, jsem mladý a nemám si tedy proč stěžovat a vše je psychosomatické. Na RTG mě poslala až po opakované žádosti, jiné vyšetření provést nechce, dle jejího názoru není třeba, i když můj obvodní lékař doporučuje MR krční páteře. Žádanku mi paní doktorka nevystaví. Poklepáno kladívkem do kolene a dostavte se za tři měsíce na kontrolu. K paní doktorce nechoďte, ušetříte si čas a nervy. Nevím, proč nechce provést komplexnější vyšetření, asi nechce vyčnívat u pojišťovny.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Z
  Lékař: MUDr. Petra Zahradníčková Jiný

  Dnes jsem u paní doktorky byla poprvé a mám z toho dobrý pocit - vnímala co říkám a myslím, že mě chápe. Je důležité, aby vám lékař sednul.

  H
  Lékař: MUDr. Taťána Kárníková Jiný

  Pani doktroka je skvela, zachranila mi zivot. Sice mene mluvi, ale pri zeptani odpovi vysvetli. Jsem ji opravdu vdecna

  P
  Lékař: MUDr. Taťána Kárníková Jiný

  K paní doktorce chodím již od mládí (od 17 let) a jsem s ní spokojená. Je příjemná, milá, vždy vše vysvětlí, nikdy nic nezanedbá. Měla jsem i obtíže a vše mi pomohla vyřešit. Je méně hovorná, avšak když se na cokoliv zeptáte, vysvětlí a odpoví vám.

  E
  Ověřená osoba
  Lékař: Doc. MUDr. Jevgenia Truhlářová Jiný

  Byl jsem u pi.MuDr. Truhlářové 30 let.Vždy jsem byl spokojen.A je mi smutno že už nebude pracovat,ale zaslouží si odpočinek.

  M
  Lékař: MUDr. Petra Zahradníčková Jiný

  Paní doktorka mi pomohla zvládnout poporodní depresi. Dobře mě zamedikovala a pomohla mi znovu najít cestu k mému synovi. Dnes spolu máme krásný vztah a já se dokážu radovat spolu s ním při objevování světa.

  V
  Ověřená osoba
  Lékař: Doc. MUDr. Jevgenia Truhlářová Prevence, řidičák, periodická prohlídka.

  Paní doktorka je přívětivá a moc hodná, nemám strach, že by něco opomněl. Spíš naopak, mě při každé návštěvě prostuduje od paty až po poslední vlas na hlavě.

  L
  Ověřená osoba
  Lékař: MUDr. Zuzana Vaňásková migrény

  Paní doktorka mě velmi zklamala. Přišla jsem s dlouholetými bolestmi hlavy, které se mi zhoršují. Doufala jsem, že budeme hledat příčinu mých bolestí, bohužel se tak nestalo. Paní doktorka mi dala léky na bolest, které mi nepomáhají. Vyšetření se jí zdají zbytečné. Jediné co řešila jak dlouho jsem kojila a proč jsem nekojila déle.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  S
  Ověřená osoba
  Lékař: Doc. MUDr. Jevgenia Truhlářová

  Doktorku uz očevidne nebavi jeji prace,neposloucha co ji rikate,leky strili od boku,dela chyby v predepsani receptu,zapomina dat na doporuceni razitko a hlavne ochota zadna,Mela by uz toho necha a jit do duchodu.Chodim k ni uz skoro 20 let a cim dal je to horsi.Bohuzel prihlasila jsem k ni 2 svoje dcery,ani jedna nechce za ni jít i kdyz maji problemy.Mladsi dcera potrebovala nejaka podtvrzeni na VŠ,tak to byl velky problem.Co nemuze vyuctovat pojistovnam tak navic nic neudela.Je to smutny ale je to tak.Momentalne hledam pro sebe i pro sve dcery jineho praktika.
  Rozhodne nedoporucuji a premyslim ze napisu na lekarskou komoru!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu