Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (16)

MUDr. Petra Zahradníčková Jiný

Šla jsem k ní s depresemi, které ale ani po nasazení medikace a řešení s psychologem neodezněly, přičemž jsem začala mít podezření na "větší problém" (konkrétně HPO, jejíž diagnóza se mi mimo jiné již potvrdila - ne touto doktorkou), to ale doktorku nezajímalo.
    Na podezření na nějakou poruchu osobnosti, s očekáváním že mi navrhne nějaké testy, nějaké rozhovory apod., a na spaní ideálně něco přírodnějšího, než drijáky léky, se mi ale dostavilo zdvižení dávky léků na dvojnásobek a předepsání léků na spaní -> i přesto, věděla, že mám problém se závislostmi (hlavně psychický) a proto nechci riskovat.
    O přístupu ani nemluvím, jednou jsem na schůzku došla s motivací, že konečně se svým stavem hnu a odcházela jsem s brekem a nechutí svou psychiku řešit. Otrávené výrazy, když jsem před ní brečela, ač nerada, ani přikývnutí hlavy na projev empatie a pochopení. Tento přístup (samozřejmě s dalšími okolnostmi, abych neházela vše jen na doktorku) mě dostal na psychiatrickou léčebnu.

U
    MUDr. Petra Zahradníčková Jiný

Paní doktorka Zahradníčková mě měla v ambulantní péči řadu let. Celkově sice působí věcně a profesionálně, nikoho určitě nelituje, spíše nešťastně “motivuje” ve stylu “to je normální, to se dalo čekat, to zvládnete, jste šikovná…” Bohužel i přes dlouholeté vleklé potíže a vážné SMI onemocnění mi nebyla poskytnuta praktická pomoc,veškeré žádosti byly rovnou smeteny ze stolu, nebylo navrženo komplexní psychologické vyšetření, empatie také na nízké úrovni. Pokud jde o zdravotní sestru, mohu bohužel konstatovat nelidský a necitlivý přístup. Jediným pozitivem jsem vnímala dostupnost ordinace (lokalita takřka v centru). Bohužel nedoporučuji, sama jsem již naštěstí zažila profesně i lidsky zdatnější odborníky…

MUDr. Petra Zahradníčková Jiný

Paní doktorka Zahradníčková je moc hodná a vstřícná,a hlavně zkušená,cítím důvěru a porozumění jsem opravdu moc rád že jsem v péči paní doktorky. Vřele doporučuji.

MUDr. Taťána Kárníková Jiný

Vyhýbala jsem se gynekologovi od prvního vyšetření (15), jakmile jsem ale začala mít bolesti v podbřišku, (20) šla jsem nejdřív k doktorce Kárníkové, která našla malinkou "skvrnu" na ultrazvuku. Po zjištění že se jedná o mojí teď již čtyřměsíční dceru, byla doktorka velmi nápomocná. Poradila mi vitamíny, předepsala potřebné produkty a vždy si se mnou povídala o tom co a jak. Coby mladá maminka jsem byla z velké spousty věcí velmi nervózní a bála jsem se komplikací, ale paní doktorka byla vždy přímá a rychle mě uklidnila. Mám jen jedinou stížnost a to; když dělala stěr kvůli cytologii(?) Tak byla prudká a ještě pár dní jsem cítila štípání. Kromě toho ale úžasná doktorka a paní sestřička je taky skvělá. Divím se kolik si toho obě pamatovaly z toho co jsem jim povídala když jim tam denně projdou desítky žen a já tam chodila jednou měsíčně.

MUDr. Zuzana Vaňásková Jiný

Z přístupu paní doktorky Vaňáskové jsem opravdu zklamán a musím se snažit abych našel publikovatelná slova. Řeším přes dva roky paralyzující závratě a čekal jsem, že s paní doktorkou budeme hledat příčinu. Bohužel nikoliv. Bylo mi řečeno se moc pozoruji, jsem mladý a nemám si tedy proč stěžovat a vše je psychosomatické. Na RTG mě poslala až po opakované žádosti, jiné vyšetření provést nechce, dle jejího názoru není třeba, i když můj obvodní lékař doporučuje MR krční páteře. Žádanku mi paní doktorka nevystaví. Poklepáno kladívkem do kolene a dostavte se za tři měsíce na kontrolu. K paní doktorce nechoďte, ušetříte si čas a nervy. Nevím, proč nechce provést komplexnější vyšetření, asi nechce vyčnívat u pojišťovny.

MUDr. Petra Zahradníčková Jiný

Dnes jsem u paní doktorky byla poprvé a mám z toho dobrý pocit - vnímala co říkám a myslím, že mě chápe. Je důležité, aby vám lékař sednul.

MUDr. Taťána Kárníková Jiný

Pani doktroka je skvela, zachranila mi zivot. Sice mene mluvi, ale pri zeptani odpovi vysvetli. Jsem ji opravdu vdecna

MUDr. Taťána Kárníková Jiný

K paní doktorce chodím již od mládí (od 17 let) a jsem s ní spokojená. Je příjemná, milá, vždy vše vysvětlí, nikdy nic nezanedbá. Měla jsem i obtíže a vše mi pomohla vyřešit. Je méně hovorná, avšak když se na cokoliv zeptáte, vysvětlí a odpoví vám.

Doc. MUDr. Jevgenia Truhlářová Jiný

Byl jsem u pi.MuDr. Truhlářové 30 let.Vždy jsem byl spokojen.A je mi smutno že už nebude pracovat,ale zaslouží si odpočinek.

MUDr. Petra Zahradníčková Jiný

Paní doktorka mi pomohla zvládnout poporodní depresi. Dobře mě zamedikovala a pomohla mi znovu najít cestu k mému synovi. Dnes spolu máme krásný vztah a já se dokážu radovat spolu s ním při objevování světa.

Kontakt

Jeronýmova 750/1, Hradec Králové 500 02 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR