Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Poliklinika I Ulrichovo náměstí
Jeronýmova 750/1, Hradec Králové 500 02
Poliklinika I Ulrichovo náměstí logo
Pojištění
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Specialisté

Názory o lékařích (16)

Obecné skóre

  K
  MUDr. Petra Zahradníčková Jiný

  Šla jsem k ní s depresemi, které ale ani po nasazení medikace a řešení s psychologem neodezněly, přičemž jsem začala mít podezření na "větší problém" (konkrétně HPO, jejíž diagnóza se mi mimo jiné již potvrdila - ne touto doktorkou), to ale doktorku nezajímalo.
  Na podezření na nějakou poruchu osobnosti, s očekáváním že mi navrhne nějaké testy, nějaké rozhovory apod., a na spaní ideálně něco přírodnějšího, než drijáky léky, se mi ale dostavilo zdvižení dávky léků na dvojnásobek a předepsání léků na spaní -> i přesto, věděla, že mám problém se závislostmi (hlavně psychický) a proto nechci riskovat.
  O přístupu ani nemluvím, jednou jsem na schůzku došla s motivací, že konečně se svým stavem hnu a odcházela jsem s brekem a nechutí svou psychiku řešit. Otrávené výrazy, když jsem před ní brečela, ač nerada, ani přikývnutí hlavy na projev empatie a pochopení. Tento přístup (samozřejmě s dalšími okolnostmi, abych neházela vše jen na doktorku) mě dostal na psychiatrickou léčebnu.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  U
  MUDr. Petra Zahradníčková Jiný

  Paní doktorka Zahradníčková mě měla v ambulantní péči řadu let. Celkově sice působí věcně a profesionálně, nikoho určitě nelituje, spíše nešťastně “motivuje” ve stylu “to je normální, to se dalo čekat, to zvládnete, jste šikovná…” Bohužel i přes dlouholeté vleklé potíže a vážné SMI onemocnění mi nebyla poskytnuta praktická pomoc,veškeré žádosti byly rovnou smeteny ze stolu, nebylo navrženo komplexní psychologické vyšetření, empatie také na nízké úrovni. Pokud jde o zdravotní sestru, mohu bohužel konstatovat nelidský a necitlivý přístup. Jediným pozitivem jsem vnímala dostupnost ordinace (lokalita takřka v centru). Bohužel nedoporučuji, sama jsem již naštěstí zažila profesně i lidsky zdatnější odborníky…

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  T
  Ověřený profil
  MUDr. Petra Zahradníčková Jiný

  Paní doktorka Zahradníčková je moc hodná a vstřícná,a hlavně zkušená,cítím důvěru a porozumění jsem opravdu moc rád že jsem v péči paní doktorky. Vřele doporučuji.

  A
  MUDr. Taťána Kárníková Jiný

  Vyhýbala jsem se gynekologovi od prvního vyšetření (15), jakmile jsem ale začala mít bolesti v podbřišku, (20) šla jsem nejdřív k doktorce Kárníkové, která našla malinkou "skvrnu" na ultrazvuku. Po zjištění že se jedná o mojí teď již čtyřměsíční dceru, byla doktorka velmi nápomocná. Poradila mi vitamíny, předepsala potřebné produkty a vždy si se mnou povídala o tom co a jak. Coby mladá maminka jsem byla z velké spousty věcí velmi nervózní a bála jsem se komplikací, ale paní doktorka byla vždy přímá a rychle mě uklidnila. Mám jen jedinou stížnost a to; když dělala stěr kvůli cytologii(?) Tak byla prudká a ještě pár dní jsem cítila štípání. Kromě toho ale úžasná doktorka a paní sestřička je taky skvělá. Divím se kolik si toho obě pamatovaly z toho co jsem jim povídala když jim tam denně projdou desítky žen a já tam chodila jednou měsíčně.

  S
  MUDr. Zuzana Vaňásková Jiný

  Z přístupu paní doktorky Vaňáskové jsem opravdu zklamán a musím se snažit abych našel publikovatelná slova. Řeším přes dva roky paralyzující závratě a čekal jsem, že s paní doktorkou budeme hledat příčinu. Bohužel nikoliv. Bylo mi řečeno se moc pozoruji, jsem mladý a nemám si tedy proč stěžovat a vše je psychosomatické. Na RTG mě poslala až po opakované žádosti, jiné vyšetření provést nechce, dle jejího názoru není třeba, i když můj obvodní lékař doporučuje MR krční páteře. Žádanku mi paní doktorka nevystaví. Poklepáno kladívkem do kolene a dostavte se za tři měsíce na kontrolu. K paní doktorce nechoďte, ušetříte si čas a nervy. Nevím, proč nechce provést komplexnější vyšetření, asi nechce vyčnívat u pojišťovny.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Z
  MUDr. Petra Zahradníčková Jiný

  Dnes jsem u paní doktorky byla poprvé a mám z toho dobrý pocit - vnímala co říkám a myslím, že mě chápe. Je důležité, aby vám lékař sednul.

  H
  MUDr. Taťána Kárníková Jiný

  Pani doktroka je skvela, zachranila mi zivot. Sice mene mluvi, ale pri zeptani odpovi vysvetli. Jsem ji opravdu vdecna

  P
  MUDr. Taťána Kárníková Jiný

  K paní doktorce chodím již od mládí (od 17 let) a jsem s ní spokojená. Je příjemná, milá, vždy vše vysvětlí, nikdy nic nezanedbá. Měla jsem i obtíže a vše mi pomohla vyřešit. Je méně hovorná, avšak když se na cokoliv zeptáte, vysvětlí a odpoví vám.

  E
  Ověřený profil
  Doc. MUDr. Jevgenia Truhlářová Jiný

  Byl jsem u pi.MuDr. Truhlářové 30 let.Vždy jsem byl spokojen.A je mi smutno že už nebude pracovat,ale zaslouží si odpočinek.

  M
  MUDr. Petra Zahradníčková Jiný

  Paní doktorka mi pomohla zvládnout poporodní depresi. Dobře mě zamedikovala a pomohla mi znovu najít cestu k mému synovi. Dnes spolu máme krásný vztah a já se dokážu radovat spolu s ním při objevování světa.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu