Zobrazit lékaře

500 02, Hradec Králové, královéhradecký

• Věra Vavřinová

Dermatolog, MUDr.

• P

říkám, že je nejlepší kožní co znám, ,aby bylo více takových odborníků,žádné okecávání,přímo a jasně, beru ji

• L

paní doktorka má svým způsobem orig. přístup k pacientům,ale jako odborník je velmi zkušená , o svém oboru ví hodně, tuto doktorku doporučuji na 100%

• Marie Šikýřová

Pediatr, MUDr.

• E

Myslím že na pani doktorku si nemohu stěžovat,chodí k ní obě mé děti a vždy vyjde se vším vstříc,,,,prostě lidská a je vidět že své povolání miluje!To se o každém říct nedá,zažila jsem i šokující přístupy doktorů!!!

• F

I přes jednu dosti nepříjemnou zkušenost, kdy lékařka podcenila důkladnější vyšetření při nedostatku příznaků nemoci (s tímto jevem se setkáváme u mnoha lékařů, typická předpojatost, že mladý člověk je automaticky zdravý a nic vážného mu nehrozí), bych ji stejně doporučila. Doporučila bych ji pro její ukázkový přístup v rovinně mezilidské komunikace a oddanost práci, je to lékařka tělem i duší. A myslím, že po zmíněné příhodě se trochu poučila a zkoumá už pacientův stav v širší rovinně a ne pouze klasické, chřipka-angína a nic jiného jakoby neexistovalo, jak tomu bylo dříve.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Eva Svobodová

Praktický Lékař,

• Skutečně nezanedbá žádné pacientovi potíže, odesílá jej okamžitě na další odborná pracoviště. Poněkud svérázné chování, ale nikdo nejsme dokonalý.

• Velmi mi pomohla, jedná se o lekářku, která nezanedbá žádné příznaky.

• Petra Zahradníčková

Psychiatr, Sexuolog, MUDr.

• A

U této lékařky jsem byla dvakrát a při druhé návštěvě, která byla z důvodu nervového kolapsu, kdy jsem po probdělé noci neschopná zastavit pláč byla kamarádkou odvedena do ordinace. Od paní doktorky jsem se dozvěděla, že jsem zdrogovaná a že se na příští návštěvu dostavím v doprovodu rodičů. Když si člověk v tomto stavu jde k odborníkovi pro pomoc a místo toho je křivě obviněn z něčeho takového... Nemám slov.

• Vynikající odbornice,pomohla mi...........

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Elena Zaydlarová

Oční Lékař, MUDr.

• M

Po dlouhé době jsem zašla k paní doktorce a znovu jsem se přesvědčila, že už k ní nikdy nepůjdu, nechala jsem si v optice dát čočky, tak hned od začátku byla hnusná, proč jsem nezašla k ní, že to v optice neumí apod. hned mi radila, jestli mi vůbec řekli, že se chodí na prohlídky a další narážky. Při vyšetření mi dala otázku, které jsem nerozuměla, co po mě chce, tak arogantně odpověděla, jak je možný, že ji nechápu. Vůbec to s lidmi neumí. A jak vidím, nejsem sama, kdo s ní má takové zkušenosti.

• F

Plat kapitalistický,přístup socialistický.Naprosto neschopná sestra,nemožná organizace objednávání pacientů.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Dagmar Blažková

Praktický Lékař, MUDr.

• J

Chodil jsem k paní doktorce jen chvíli, ale stačilo mě to. Během toho co jí odpovídám na její otázku odejde bez jediného slova, Už u ní nějakou chvíli nejsem, ale její chování mě přišlo přinejmenším podivné. To nemluvím o odborné stránce, kdy vlastně nevyšetřovala, jen mě vždy dala antibiotika a ani se na mě skoro nepodívala.

• Š

Já se ženou si naší paní doktorku chválíme.Vždy je velmi ochotná .Jaroslav a Pavlina

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Ivana Ošťádalová

Urolog, MUDr.

• .

Paní doktorka je sice velice příjemná a myslím, že ve své profesi odbornice, ale chování sestry naprosto kazí celou ordinaci. Kolikrát se přes ní ani nedá dostat při problémech k paní doktorce, na všechno Vám akorát odsekne. Ač je mi to líto, kvůli ní zvažuji výměnu doktora.

• H

Lékařka asi dobrá, dobrý přístup k pacientům, ale nezvládnuté objednávání. Rozhoduje sestra koho objednat, koho ne a za jakých podmínek - dost neseriózní. Přitom obrátit se na sestru a mít dotaz, nedoporučuji - arogantní. Hledám jiného lékaře.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Leoš Brejcha

Chirurg,

• byla jsem u pana doktora pro odlehčenou sádru, velmi důkladně mi nohu prohlédl a vše mi vysvětlil...byl velmi ochotný a vstřícný...i sestřička byla milá a pozorná...odcházela jsem naprosto spokojená a povzbuzená do dalšího léčení...rozhodně bych tohoto lékaře doporučila všem, kdo potřebují pomoc chirurga

• Pan doktor mi pěkně zk... kotník, ani se na něj moc nepodíval (ještě u toho svačil) a diagnostikoval jako podvrtnutý a nasadil 3 týdny klid a ledovat -- přitom byly přetrhané vazy. Dodneška ho nemohu ohýbat....
      Byl jsem u něj pak ještě jednou s prstem a taky mě "odbyl" rychle a suveréně!
      Nemám s ním dobrou zkušenost!

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Radka Jelínková

Dermatolog, MUDr.

• Paní doktorka je velmi milá a vstřícná, doporučuji, jen pozor na sestru, je velmi, ale velmi nepříjemná, ta paní nemá rozhodně ani trochu lidské slušnosti a vychování, celkem paní doktorku lituji, že s takovou sestrou tráví pracovní dobu.

• M

Paní doktorka je velice milá, starostlivá a ochotná. Byla jsem u ní sice jen jednou, objednala jsem se a na řadu jsem šla podle objednání. Takže s čekáním a přeplněnou čekárnou jsem žádný problém neměla. Ba naopak. Ordinaci Dr. Jelínkové můžu jedině doporučit.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Jan Matuška

Zubař, MUDr.

• Velice ochotný vynikající zubař, znám ho již spoustu let a nikdy nezklamal - moc dobrý fajn zubař i člověk
      Ing. Antalík

• Z

Dr. Matušku navštěvuji již více jak 30 let a mám pro něj jen samé superlativy. Jsme u něho celá rodina, včetně 4 vnoučat. U mne jasná jednička.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře