Zobrazit lékaře

Jeronýmova 750/1

500 02 , Hradec Králové , královéhradecký

• Věra Vavřinová

• P

říkám, že je nejlepší kožní co znám, ,aby bylo více takových odborníků,žádné okecávání,přímo a jasně, beru ji

• L

paní doktorka má svým způsobem orig. přístup k pacientům,ale jako odborník je velmi zkušená , o svém oboru ví hodně, tuto doktorku doporučuji na 100%

• Marie Šikýřová

Pediatr, MUDr.

• E

Myslím že na pani doktorku si nemohu stěžovat,chodí k ní obě mé děti a vždy vyjde se vším vstříc,,,,prostě lidská a je vidět že své povolání miluje!To se o každém říct nedá,zažila jsem i šokující přístupy doktorů!!!

• F

I přes jednu dosti nepříjemnou zkušenost, kdy lékařka podcenila důkladnější vyšetření při nedostatku příznaků nemoci (s tímto jevem se setkáváme u mnoha lékařů, typická předpojatost, že mladý člověk je automaticky zdravý a nic vážného mu nehrozí), bych ji stejně doporučila. Doporučila bych ji pro její ukázkový přístup v rovinně mezilidské komunikace a oddanost práci, je to lékařka tělem i duší. A myslím, že po zmíněné příhodě se trochu poučila a zkoumá už pacientův stav v širší rovinně a ne pouze klasické, chřipka-angína a nic jiného jakoby neexistovalo, jak tomu bylo dříve.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Eva Svobodová

Praktický Lékař,

• Skutečně nezanedbá žádné pacientovi potíže, odesílá jej okamžitě na další odborná pracoviště. Poněkud svérázné chování, ale nikdo nejsme dokonalý.

• Velmi mi pomohla, jedná se o lekářku, která nezanedbá žádné příznaky.

• Elena Zaydlarová

Oční Lékař, MUDr.

• M

Po dlouhé době jsem zašla k paní doktorce a znovu jsem se přesvědčila, že už k ní nikdy nepůjdu, nechala jsem si v optice dát čočky, tak hned od začátku byla hnusná, proč jsem nezašla k ní, že to v optice neumí apod. hned mi radila, jestli mi vůbec řekli, že se chodí na prohlídky a další narážky. Při vyšetření mi dala otázku, které jsem nerozuměla, co po mě chce, tak arogantně odpověděla, jak je možný, že ji nechápu. Vůbec to s lidmi neumí. A jak vidím, nejsem sama, kdo s ní má takové zkušenosti.

• F

Plat kapitalistický,přístup socialistický.Naprosto neschopná sestra,nemožná organizace objednávání pacientů.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Dagmar Blažková

Praktický Lékař, MUDr.

• J

Chodil jsem k paní doktorce jen chvíli, ale stačilo mě to. Během toho co jí odpovídám na její otázku odejde bez jediného slova, Už u ní nějakou chvíli nejsem, ale její chování mě přišlo přinejmenším podivné. To nemluvím o odborné stránce, kdy vlastně nevyšetřovala, jen mě vždy dala antibiotika a ani se na mě skoro nepodívala.

• Š

Já se ženou si naší paní doktorku chválíme.Vždy je velmi ochotná .Jaroslav a Pavlina

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Ivana Ošťádalová

Urolog, MUDr.

• .

Paní doktorka je sice velice příjemná a myslím, že ve své profesi odbornice, ale chování sestry naprosto kazí celou ordinaci. Kolikrát se přes ní ani nedá dostat při problémech k paní doktorce, na všechno Vám akorát odsekne. Ač je mi to líto, kvůli ní zvažuji výměnu doktora.

• H

Lékařka asi dobrá, dobrý přístup k pacientům, ale nezvládnuté objednávání. Rozhoduje sestra koho objednat, koho ne a za jakých podmínek - dost neseriózní. Přitom obrátit se na sestru a mít dotaz, nedoporučuji - arogantní. Hledám jiného lékaře.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Leoš Brejcha

Chirurg,

• byla jsem u pana doktora pro odlehčenou sádru, velmi důkladně mi nohu prohlédl a vše mi vysvětlil...byl velmi ochotný a vstřícný...i sestřička byla milá a pozorná...odcházela jsem naprosto spokojená a povzbuzená do dalšího léčení...rozhodně bych tohoto lékaře doporučila všem, kdo potřebují pomoc chirurga

• Pan doktor mi pěkně zk... kotník, ani se na něj moc nepodíval (ještě u toho svačil) a diagnostikoval jako podvrtnutý a nasadil 3 týdny klid a ledovat -- přitom byly přetrhané vazy. Dodneška ho nemohu ohýbat....
      Byl jsem u něj pak ještě jednou s prstem a taky mě "odbyl" rychle a suveréně!
      Nemám s ním dobrou zkušenost!

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Radka Jelínková

Dermatolog, MUDr.

• Paní doktorka je velmi milá a vstřícná, doporučuji, jen pozor na sestru, je velmi, ale velmi nepříjemná, ta paní nemá rozhodně ani trochu lidské slušnosti a vychování, celkem paní doktorku lituji, že s takovou sestrou tráví pracovní dobu.

• M

Paní doktorka je velice milá, starostlivá a ochotná. Byla jsem u ní sice jen jednou, objednala jsem se a na řadu jsem šla podle objednání. Takže s čekáním a přeplněnou čekárnou jsem žádný problém neměla. Ba naopak. Ordinaci Dr. Jelínkové můžu jedině doporučit.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Jan Matuška

Zubař, MUDr.

• Velice ochotný vynikající zubař, znám ho již spoustu let a nikdy nezklamal - moc dobrý fajn zubař i člověk
      Ing. Antalík

• Z

Dr. Matušku navštěvuji již více jak 30 let a mám pro něj jen samé superlativy. Jsme u něho celá rodina, včetně 4 vnoučat. U mne jasná jednička.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Věra Koudelková

• A

Jsem spokojený k paní doktorce chodím prvně ,poradí zhodnotí znaménka není co vytknout.Na další příjemnou návštěvu se těším.

• J

Věřím, že paní doktorka je velmi zkušená, ale já s ním moc spokojená nebyla. Vodička na akné, kterou mi předepsala mi pleť tenkrát hodně vysušovala. Když jí moje matka řekla, že by chtěla, aby moje pihy byli vyříznuté, že se bojí, aby nebyli rakovinotvorné, paní Koudelková se na ně skoro nepodívala a objednala mě na vyříznutí u pana manžela. Pihy rakovinotvorné nebyli, ale zbyli po nich ohromné jizvy. (s tím jsem se nějak smířila, přecijen jsem ráda, že se zjistilo, že jsem zdráva.) Ale teď v únoru jsem přišla s vyrážkou na rukou, která se mi rozrůstala a sestra mi řekla, že mají na mě čas až v dubnu. Šla jsem k paní doktorce Henslové a ta si s vyrážkou hravě poradila. Nevím jak bych dnes vypadala, kdybych se objednala až na ten duben. Paní doktorka je hold asi moc zaneprázdněná a když už má tak dost pacientů tak se o další nezajímá. Když přehlédnu nepříjemnou sestřičku a extrémně dlouhé čekání, tak věřím, že je to milá doktorka, která dokáže poradit a vyléčit. Bohužel já takové štěstí neměla.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře