Pragmadent Lochmanová s.r.o.
Nádražní 19, Praha 5, Praha

V současné době jsem na mateřské dovolené.

• zubní lékař - stomatolog

K paní doktorce jsem docházela do ordinace na Andělu, když jsem se dozvěděla, že už v ordinaci nepracuje, byli jsme z toho nešťastní, celá rodina. Naštěstí se mi paní doktorku podařilo opět po letech dohledat v ordinaci na Kladně. Za její skvělou péčí si vždy rádi dojedeme. Opět bylo ošetření od paní doktorky bezbolestné a perfektní. Moc děkuji, že k paní doktorce můžeme celá rodina opět docházet.

Umístění: Pragmadent Lochmanová s.r.o. Jiný

Paní zubařka Zárubová je nejlepší zubní lékař jakého jsem od svých 5 let zažila (je mi přes 50). Neuvěřitelně laskavá, ochotná, vše vysvětlí, její zásahy jsou minimálně bolestivé. Je šetrná a já i moje děti jsme se poprvé v životě na návštěvu k zubnímu lékaři těšili.

Umístění: Pragmadent Lochmanová s.r.o. ošetření zubního kazu

Paní doktorka je anděl. Usměvavá, empatická, profesně dokonalá a pro dobro pacienta udělá co může, nikdy jej neobyde a neupřednostní plánovací kalendář před potřebným ošetřením. Každý, kdo se k paní doktorce dostane, by si měl gratulovat.

Nejprofesionálnější zubařka a obecně doktorka jakou jsem kdy potkal. Zákrok absolutně bez bolesti. Milá, ohleduplná a šikovná. Škoda že 95% lékařů v ČR je přesný opak.

Nejhodnější paní zubařka, co jsem kdy zažila!!! (a to jsem jich vystřídala poměrně dost - celkem 6 :))
Je velmi pečlivá a milá, každý úkon předem popíše a vysvětlí, co se bude dít. Má pochopení, když dělá nepříjemný zákrok a nikdy mi nevynadala, když jsem ucukla nebo nespolupracovala tak, jak bych měla.
Má trpělivost i s dětmi a dokáže si je získat.

Naprosto skvělá paní zubařka. Stará se i o naše dítě a to se k zubaři vůbec nebojí, žádný stres. Je to nejlepší zubařka, na jakou jsem kdy narazila. Můžu jen doporučit. A děkuji.

Skvělá a sympatická zubařka; shodnou se na tom všechny zuby, které mi vrtala, a že jich bylo hodně.

Paní doktorka je velice pečlivá, svědomitá, vždy bylo ošetření provedeno bezbolestně. K zubaři jsem vždy chodil nerad, ale tuto ordinaci navštěvuji rád. I hygienistka ve vedlejší ordinaci je velice příjemná. Řídím se doporučením hygienistky i paní doktorky a mé návštěvy se v podstatě omezily na prevence. Mohu jen doporučit.