Gynprag
Platnéřská 11, Praha

Přijímám: dospělí

Ústav pro péči o matku a dítě

Gynekolog-porodník, evropská atestace z oboru gynekologie-porodnictví, nástavbová atestace z perinatologie a fetomaternální medicíny, kompletní ultraz...

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě gynekologické vyšetření

Doktorka Hanulíková ma vyšetrovala 2x v ÚPMD počas tehotenstva, veľmi cením jej ľudský prístup, profesionalitu a trpezlivosť s mojimi vtipmi. Odporúčam a ďakujem!

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě gynekologická operace

Paní doktorka je člověk na správném místě.Psychicky podpoří,vše vysvětlí a vždy má úsměv na tváři.Velmi mi pomohl její pozitivní přístup,určitě bych ji doporučila všem.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě prenatální vyšetření

Paní doktorka je velice milá a příjemná. Vždy vše trpělivě vysvětlí a dá Vám pocit jistoty, že všechno bude v pohodě. Určitě doporučuji.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě přirozený porod

Pani doktorku vsem maminkam vrele doporucuji. Mela jsem s ni krasny, krátký porod, i presto, ze jsem mela ke konci rizikové těhotenství a byla jsem psychicky uplne mimo. Nechci opakovat předešlé pochvaly, ale opravdu se jedna o nadstandardne nadstandardní lekarku, která krom dokonale profi pece dává ženám i podporu psychickou, její pristup je opravdu nevidany. Jsem rada, ze ji mam.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě přirozený porod

Tymto by som rada podakovala pano doktorke za velmi ludsky a profesionalny pristup pri zavere mojho porodu ktory prebehol 9.2.rano. Kedze sa mali nezosuval dostatocne hrozilo ze mi budu musiet urobit urgentneho cisare. Bol to strasny zhon a islo asi o minuty kedze sa tam malemu uz nepacilo...kazdopadne pani doktorka pockala este jednu kontrakciu a nastastie sa maly trochu zosunul. Museli mu pomoct von s vacumext.ale prave preto bol maly na dalsie zatlacenie vonku a v poriadku.
Aj ked to bola stresujuca situacia a mozno sme zneli s manzelom neprijemne kedze sme nechapali o com sa bavia aky cisar ked uz tlacim ...vsetko po porode nam bolo vysvetlene a situacia objasnena.
Dakujeme este raz

Umístění: Gynprag Jiný

Paní doktorka je opravdu skvělá. Nejen svým lidským přístupem, ale i po odborné stránce jsem s ní maximálně spokojená. Dlouho jsem hledala někoho takhle profesionálního, neměnila bych. TOP doktorka! Děkuji.

Umístění: Gynprag Jiný

Paní doktorku jsem navštívila včera poprvé a jsem velmi spokojená, velmi příjemná :-) Dlouho jsem hledala gynekologa v Praze a tady jsem velmi spokojená.

Umístění: Gynprag Jiný

Paní doktorka je jedna z nejvic empatickych odborníků které jsem v životě potkala, určitě se k ní vrátím

Umístění: Gynprag Jiný

Doktorka je profesionalní, pozitivní a příjemná. Při vyšetření byla ohleduplná a odpověděla na všechny otázky. Citila jsem klidně a komfortně, doporucuji )

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě přirozený porod

I já mám s péčí paní doktorky velice milou zkušenost. Díky jejímu naprosto profesionálnímu, ale zároveň úžasně lidskému a nadmíru citlivému jednání mám i jako prvorodička z komplikovanějšího porodu (VEX) v půlce ledna 2020 krásný zážitek. Tak obrovskou psychickou podporu jsem ani ve snu nečekala. Pokud přijde druhé děťátko, budu si moc přát mít paní doktorku opět u porodu. Ještě jednou velký dík!