Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

• Bolesti zubů
  • Onemocnění dásní
  • Zubní kaz

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze, I. Lékařská fakulta (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

Definitivní endodontické ošetření (kořenový kanálek)

od 1 000 kč

Family Medical Care s.r.o.

Dentální hygiena (60 min.)

od 1 000 kč

Family Medical Care s.r.o.

Domácí bělení vč. zhotovení nosiče

od 2 750 kč

od 4 500 kč

Zhotovení korunky / fasety - celokeramika od

od 7 000 kč

G
Umístění: Family Medical Care s.r.o. definitivní endodontické ošetření (kořenový kanálek)

Paní doktorka byla pro mě tou nejlepší volbou. Jsem jí neskutečně vděčná za přístup a péči kterou mě a moji rodině věnuje.

Umístění: Family Medical Care s.r.o. ošetření zubního kazu

Nejlepsi zubarka co jsem zatim zazil. Vzdy usmevava, pecliva a nejlepsi je ze vse hned vysvetluje stylem ze i ja neodbornik vsemu rozumim, to jsem nikdy nezazil a velmi me to potesilo.

Umístění: Family Medical Care s.r.o. Jiný

Najlepsi zubar u akeho som bol velka spokojenost len tak dalej.
Pristup,Spolahlivost,Osetrenie a preventivne kontroly na vysokej urovni.

Umístění: Family Medical Care s.r.o. Jiný

Paní doktorka Filipcová je nejlepší zubař, jakého jsem kdy měl. Stará se o chrup celé mé rodiny. Bez čekání, vždy milá, pečlivá a šikovná. Moc nerozumím některým zde uvedeným negativním recenzím. Ve srovnání s přístupem jiných lékařů, je toto úplně jiný vesmír.

Umístění: Family Medical Care s.r.o. ošetření zubního kazu

Vůbec nedoporučuji doktorku Filipcovou, nejhorší zkušenost, nechtěla ošetřit akutní případ syna, že přeji to nedělá, hlavně že sy ho vzala jako pacienta. Že prej dokud nebude spolupracovat tak ho nemůže vyšetřit, tohle po prvé v životě slyším že 4 leté dítě by mělo spolupracovat jako dospělý. K zubaři se netěší ani dospělý, a bude mi něco o tom povídat. V Dům péče v strašnicích, mí řekli že musela vyšetřit syna a že v žádném případě neměla ho poslat pryč s bolavým zubem. V doktorky Filipcove už nikdy víc. Nejhorší

Vážený pane Nagy,
dovolte mi uvést na pravou míru několik faktů, které jste výše sám neuvedl.
Váš syn a manželka byli našimi pacienty, Daníkovi jsme opravovali již několik kazů, avšak pokaždé to byl doslova boj a dítě nás při posledním ošetření i pokousalo. I přestože Daník spolupracoval velmi špatně, snažily jsme se sestřičkou udělat své maximum. Pokud byste sám byl alespoň jedinkrát přítomen ošetření Vašeho syna, sám byste si udělal názor. Na jeden termín jste ani bez omluvy nedorazili a poté se po několika týdnech dostavili ráno k akutnímu ošetření. Vaše argumentace, ze Daníka musím ošetřit okamžitě, protože Vy jste si vzal volno v práci, tudíž tedy poslat prvního objednaného pacienta čekajícího na ošetření domů, není adekvátní. Nabídli jsme Vám ošetření tentýž den odpoledne, po pracovní době, jelikož kvůli nespolupráci dítěte ošetření vyžadovalo více času, na což během dopoledne prostor nebyl. Nechtěli jsme Vás nechat v čekárně čekat x hodin. Jako ošetřující lékař jsem Vám ošetření nabídla, ale ne v čase, kdy se to hodí jen Vám. Svou povinnost jsem splnila.
Současně jsem Vám pověděla, že nevím, zda budeme schopni dítě ošetřit právě kvůli jeho velmi omezené spolupráci.
Sám jste poté křičel, že spolupracovat nebude, co asi od dítěte můžeme čekat. Ráda bych řekla, že máme dětských pacientů mnoho a spolupracují velmi hezky. Pokud to opravdu jinak nejde, neošetřitelné děti odesíláme jinam na ošetření v sedaci při vědomí, s entonoxem, příp. v celkové anestezii.

Pokud byste stejnou aktivitu, jako psaní podobně rozčilených a osočujících názorů, věnoval péči o chrup Vašeho dítěte, podstatně byste situaci vylepšil a pomohl hlavně jemu.

Přeji Vám nicméně vše dobré a Daníkovi včasnou a pokud možno co nejsnazší cestu k ošetření zbylých kazů. Hezký den

Umístění: Family Medical Care s.r.o. vypadlá plomba /malá na předním zubu/

Paní doktorka Filipcová sice pracuje pečlivě, ale trvá jí to dlouho a jaksi zapomíná dávat potrvrzení o přijetí platby.
Před rokem mi udělalla malou plombu, která mi vypadla. S otevřeným zubem jsem dostala termín na konec června. Upozorňuji, že plomba mi vypadla na začátku března. Takže pokud nechcete přijít o celkem zdravý chrup, doporučuji jinou doktorku. Nechápu proč si nabírá tolik pacientů, když jim pak nedokáže zajistit rychlou a kvalitní péči.

MDDr. Petra Filipcová

Vážená paní Enevová, přestože jsme si spolu Vaši situaci vyjasnili skrze soukromé emaily, mrzí mne, že zde Váš komentář stále zůstává.
A ráda bych Vám odpověla na Vaši otázku, zda se na Vás nezlobím. Nezlobím se, chápu, že rozčilený člověk reaguje různě.
Považuji však za nejlepší, pokud se jakákoli nejasnost a problém vykomunikuje osobně.
Přeji Vám vše dobré a hezký den

F
Umístění: Family Medical Care s.r.o. kyretáž

P. doktorka Filipcová je nejlepší zubařka na světě!! Nejen že mi udělala nový zoubek, že to nikdo nepozná, vyplnila mi 3 kanálky, ale vše mi vysvětlila, mluvila se mnou během zákroku a bylo mi příjemně, že jsem jí v křesle usínala. Chápete to?! Usnout u zubaře? A tenhle andílek v bílém umí svou práci tak, že jsem si k ní po 3 návštěvy chodila odpočinout. Celá rodina k ní chodíme, moji dva malí synové také - 5 let a 2.5 roku. Sestřičku má také úžasnou. Obě jsou vždy usměvavé a velmi profesionální! Mohu jen doporučit!!!

Umístění: Family Medical Care s.r.o.

Paní MUDr. Filipcová je nesmírně příjemná a milá lékařka. Odborně ve mě vzbuzuje důvěru a jsem moc spokojen se zákroky, které u mě prováděla (vesměs se jednalo o výplně po zubních kazech). Bez jakýchkoliv obav a strachu se k ní rád vždy vracím.

Milá a usměvavá, klidná a trpělivá, velmi pečlivá profesionálka, vše dopodrobna vysvětlí a já vždy usedám na křeslo s důvěrou. Během zákroků se mnou komunikuje a ujišťuje se, že jsem v pořádku. Na každou návštěvu již přicházím v klidu a odcházím s dobrým pocitem, že moderní technologie a zlaté ruce paní doktorky bezbolestně pečují o můj chrup.

Výborná paní doktorka. Já naprostý poseroutka ze zubařů a jehel a všeho co je s tím spojené. Mohu jen doporučit paní doktorka vše krásně vysvětlí, člověk nic necítí a odchází spokojený a v klidu. Všechno je tam dokonalé. Přístup paní doktorky i sestřičky.

Prostě PERFEKTNÍ DOKTORKA.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Už delší dobu mě obtěžuje citlivost zubů na teplo a chlad. Začalo to po návštěvě zubní hygieny, kde mi odstraňovali zubní kámen, nikdy předtím jsem s tím problém neměla. Teď už mě ale zuby bolí, i když si po nich třeba přejedu jazykem. Co to může být?

Popisovaná citlivost zubů, zejména na studené a teplé, může skutečně souviset s odstraněním zubního kamene především z oblasti zubních krčků či obnažených kořenů zubů, kdy dojde k mechanickému narušení ochranné vrstvy dané struktury zubu. Zubní kámen je ale vždy nutno z povrchu zubu důkladně odstranit. Většinou se jedná o stav dočasné citlivosti a po čase se reakce navrácí k normálu. Pokud by potíže přetrvávaly či se navíc stupňovaly, doporučila bych jistě kontrolu u Vašeho ošetřujícího zubního lékaře.

• Bolesti zubů
  • Onemocnění dásní
  • Zubní kaz

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze, I. Lékařská fakulta (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog