Odhadovaná doba odpovědi:

• Bolesti zubů
  • Onemocnění dásní
  • Zubní kaz

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze, I. Lékařská fakulta (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

Od 11 000 Kč

Od 4 500 Kč

Od 7 000 Kč

Family Medical Care s.r.o.

Naprosto smekám :) potřebovala jsem nutně opravit krčkový kaz před odletem do zahraničí, můj zubař bohužel neměl brzký termín a já měla to obrovské štěstí, že se paní doktorce uvolnilo místečko a vzala mne na “jednorázovou akci”, byť nejsem její pacient. Zub je krásně, precizně, a samozřejmě bezbolestně opravený. Paní doktorka je opravdu neskutečně milá a lidská, vše vysvětlí, sestřička také velmi milá a slečna na recepci jakbysmet. Ještě jednou veliké díky. M.P.

Umístění: Family Medical Care s.r.o. Jiný

Výborná, vstřícná, vše řeší s předstihem, takže po několik let neměla celá čtyřčlenná rodina potíže

Umístění: Family Medical Care s.r.o. ošetření zubního kazu

Úžasná PANÍ zubařka. Za celý svůj život jsem neměla lepší zubařku. Milá, velice šikovná, všechno vysvětlí. Doufám, že se po mateřské dovolené vrátí. A když ne, najdu si ji. Půjdu za ní v Praze kamkoli.

Umístění: Family Medical Care s.r.o. Jiný

Dobrý den :) paní doktorka Filipcová je jak úžasná lékařka, tak úžasný člověk :) jsem v její péči již 9 let a jsem nesmírně spokojená. Nikdy a nikde jsem se nesetkala s takovým přístupem jako u paní doktorky, vše mi je pečlivě vysvětleno, profesionální přístup, dokonce vím, kolik mne bude další návštěva stát. I když jsem se už 2x stěhovala, vždy si ráda dojdu k paní doktorce i kdyby byla na opačné straně republiky :) velice DĚKUJI!

Umístění: Family Medical Care s.r.o. ošetření zubního kazu

Dobrý den, paní doktorka je neskutečně milá a lidská, vždy vše trpělivě vysvětlí a pečlivě ošetří. Je to profesionál na svém místě, který nic nezanedbá a vždy se snaží najít nejlepší možnost jak si s problémem poradit. Dokonale se postará i o děti. Za celou rodinu mnohokrát děkuji!

Umístění: Family Medical Care s.r.o. ošetření zubního kazu

Paní doktorky si nesmírně vážím. Má naprosto profesionální a zároveň citlivý přístup. Vše vysvětlí a zubní problémy perfektně ošetří. Zákroky jsou bez bolesti. Díky přístupu paní doktorky jsem se zcela zbavil obav z pravidelných návštěv zubního lékaře. Dnes si neumím představit, že bych měl jiného zubního lékaře. Paní doktorce tímto ještě jednou děkuji.

Umístění: Family Medical Care s.r.o. ošetření zubního kazu

Konečně se nebojím jít k zubaři. A dokonce se těším. Jsem velice spokojená a doporučuji. Velmi kvalitní péče.

Umístění: Family Medical Care s.r.o. Jiný

Pani doktorka je uzasna, dochazim k ni uz par let. Vse dopodrobna vysvetli, do niceho vas nenuti, doporuci nasledne osetreni, opravu kazu apod. Vse naprosto bezbolestne! Je to prvni zubar, ke kteremu chodim rada a vzdy se na navstevu tesim. Dopredu hlasi, kolik co bude stat. Nyni pribrala i moji rocni dceru, s detmi to umi take skvele. Moc mila a sikovna doktorka, doporucuju vsema deseti :)

Ž
Umístění: Family Medical Care s.r.o. ošetření zubního kazu

Paní zubařku Filipcovou můžu jen vřele doporučit. Byla to nejlepší volba, i pro nás, co se zubařů spíše bojí:). Paní zubařka je pečlivá, vždy vše dokonale vysvětlí, popíše, takže člověk ví, co ho čeká. K tomu je neustále veselá,usměvavá a lidská! Za mne moc doporučuji!

Umístění: Family Medical Care s.r.o. Jiný

K paní dr. Filipcové chodím opakovaně. Cením si její pečlivosti a schopnosti vysvětlit, v čem zákrok spočívá. Jsem v důchodu, a tak už jsem poznala celou řadu zubařů. Když opominu ty útrapy, co jsem zažívala za socialismu, poznala jsem i pár zubařů po změně režimu, a tudíž mohu s čistým svědomím konstatovat, že dr. Filipcová je ze všech zubařů, co jsem kdy poznala, ta nejkvalitnější. Je erudovaná, používá tu nejmodernější techniku a pomůcky s cílem mi pomoci. Určitě k ní budu chodit i nadále. Jsem jí velice vděčná, že se stará o můj chrup, k němuž se někdy, jako asi jako většina lidí, nechovám, jak bych měla.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Už delší dobu mě obtěžuje citlivost zubů na teplo a chlad. Začalo to po návštěvě zubní hygieny, kde mi odstraňovali zubní kámen, nikdy předtím jsem s tím problém neměla. Teď už mě ale zuby bolí, i když si po nich třeba přejedu jazykem. Co to může být?

Popisovaná citlivost zubů, zejména na studené a teplé, může skutečně souviset s odstraněním zubního kamene především z oblasti zubních krčků či obnažených kořenů zubů, kdy dojde k mechanickému narušení ochranné vrstvy dané struktury zubu. Zubní kámen je ale vždy nutno z povrchu zubu důkladně odstranit. Většinou se jedná o stav dočasné citlivosti a po čase se reakce navrácí k normálu. Pokud by potíže přetrvávaly či se navíc stupňovaly, doporučila bych jistě kontrolu u Vašeho ošetřujícího zubního lékaře.

MDDr. Petra Filipcová

Léčené nemoci

• Bolesti zubů
  • Onemocnění dásní
  • Zubní kaz

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze, I. Lékařská fakulta (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog