Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

• Bolesti zubů
  • Onemocnění dásní
  • Zubní kaz

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze, I. Lékařská fakulta (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 1 000 kč

od 4 500 kč

od 7 000 kč

Názory

Umístění: Family Medical Care s.r.o. ošetření zubního kazu

Dobrý den, paní doktorka je neskutečně milá a lidská, vždy vše trpělivě vysvětlí a pečlivě ošetří. Je to profesionál na svém místě, který nic nezanedbá a vždy se snaží najít nejlepší možnost jak si s problémem poradit. Dokonale se postará i o děti. Za celou rodinu mnohokrát děkuji!

Umístění: Family Medical Care s.r.o. ošetření zubního kazu

Paní doktorky si nesmírně vážím. Má naprosto profesionální a zároveň citlivý přístup. Vše vysvětlí a zubní problémy perfektně ošetří. Zákroky jsou bez bolesti. Díky přístupu paní doktorky jsem se zcela zbavil obav z pravidelných návštěv zubního lékaře. Dnes si neumím představit, že bych měl jiného zubního lékaře. Paní doktorce tímto ještě jednou děkuji.

Umístění: Family Medical Care s.r.o. ošetření zubního kazu

Konečně se nebojím jít k zubaři. A dokonce se těším. Jsem velice spokojená a doporučuji. Velmi kvalitní péče.

Umístění: Family Medical Care s.r.o. Jiný

Pani doktorka je uzasna, dochazim k ni uz par let. Vse dopodrobna vysvetli, do niceho vas nenuti, doporuci nasledne osetreni, opravu kazu apod. Vse naprosto bezbolestne! Je to prvni zubar, ke kteremu chodim rada a vzdy se na navstevu tesim. Dopredu hlasi, kolik co bude stat. Nyni pribrala i moji rocni dceru, s detmi to umi take skvele. Moc mila a sikovna doktorka, doporucuju vsema deseti :)

Ž
Umístění: Family Medical Care s.r.o. ošetření zubního kazu

Paní zubařku Filipcovou můžu jen vřele doporučit. Byla to nejlepší volba, i pro nás, co se zubařů spíše bojí:). Paní zubařka je pečlivá, vždy vše dokonale vysvětlí, popíše, takže člověk ví, co ho čeká. K tomu je neustále veselá,usměvavá a lidská! Za mne moc doporučuji!

Umístění: Family Medical Care s.r.o. Jiný

K paní dr. Filipcové chodím opakovaně. Cením si její pečlivosti a schopnosti vysvětlit, v čem zákrok spočívá. Jsem v důchodu, a tak už jsem poznala celou řadu zubařů. Když opominu ty útrapy, co jsem zažívala za socialismu, poznala jsem i pár zubařů po změně režimu, a tudíž mohu s čistým svědomím konstatovat, že dr. Filipcová je ze všech zubařů, co jsem kdy poznala, ta nejkvalitnější. Je erudovaná, používá tu nejmodernější techniku a pomůcky s cílem mi pomoci. Určitě k ní budu chodit i nadále. Jsem jí velice vděčná, že se stará o můj chrup, k němuž se někdy, jako asi jako většina lidí, nechovám, jak bych měla.

Umístění: Family Medical Care s.r.o. ošetření zubního kazu

Paní doktorka je velmi milá a vše pečlivě vysvětlí a popíše, jakýkoliv zákrok byl vždy absolutně bezbolestný a vyšetření vždy pečlivé.100% doporučuji

G
Umístění: Family Medical Care s.r.o. definitivní endodontické ošetření (kořenový kanálek)

Paní doktorka byla pro mě tou nejlepší volbou. Jsem jí neskutečně vděčná za přístup a péči kterou mě a moji rodině věnuje.

Umístění: Family Medical Care s.r.o. ošetření zubního kazu

Nejlepsi zubarka co jsem zatim zazil. Vzdy usmevava, pecliva a nejlepsi je ze vse hned vysvetluje stylem ze i ja neodbornik vsemu rozumim, to jsem nikdy nezazil a velmi me to potesilo.

Umístění: Family Medical Care s.r.o. Jiný

Najlepsi zubar u akeho som bol velka spokojenost len tak dalej.
Pristup,Spolahlivost,Osetrenie a preventivne kontroly na vysokej urovni.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Už delší dobu mě obtěžuje citlivost zubů na teplo a chlad. Začalo to po návštěvě zubní hygieny, kde mi odstraňovali zubní kámen, nikdy předtím jsem s tím problém neměla. Teď už mě ale zuby bolí, i když si po nich třeba přejedu jazykem. Co to může být?

Popisovaná citlivost zubů, zejména na studené a teplé, může skutečně souviset s odstraněním zubního kamene především z oblasti zubních krčků či obnažených kořenů zubů, kdy dojde k mechanickému narušení ochranné vrstvy dané struktury zubu. Zubní kámen je ale vždy nutno z povrchu zubu důkladně odstranit. Většinou se jedná o stav dočasné citlivosti a po čase se reakce navrácí k normálu. Pokud by potíže přetrvávaly či se navíc stupňovaly, doporučila bych jistě kontrolu u Vašeho ošetřujícího zubního lékaře.

MDDr. Petra Filipcová

• Bolesti zubů
  • Onemocnění dásní
  • Zubní kaz

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze, I. Lékařská fakulta (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog