Městská poliklinika Praha 1

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Ortopedická ambulance
Horáčkova 2/1096, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pan doktor je skvělý, udělá pro pacienti, to co muže. Chodím k němu občas už 8 let a neměnila jsem ortopeda vůbec.

Pan doktor má naprosto výjimečný přístup k pacientům. Je nesmírně empatický a velmi nám pomohl. Jeho pozornost k našim potřebám a trpělivost při vysvětlování našich zdravotních problémů byly neocenitelné. Díky němu jsme se cítili, že jsme ve správných rukou a měli jsme důvěru ve svou léčbu. Jsme nesmírně vděční za jeho péči a doporučujeme ho jako skvělého lékaře každému, kdo potřebuje kvalitní zdravotní péči.

Umístění: jiné místo pouze písemný kontakt

Velké zklamání!!!!Naprostá absence řádného prozkopumání problému, neuvěřitelně dlouhé průtahy, většina návrhu na posudek pouze opsána, jeho výkon v tomto případě vidím z hlediska objemu nedostatečný. .Doba jeho zpracování 8 měsíců???Přitom doba obvyklá je 90 dní. Nejsem si jistá, zda chápe danou problematiku, nevím, proč vůbec posuzuje dítě s atypickým autismem, nemá o tom ani představu, a pokud ano, tak velmi špatnou. Může být dobrý ortoped, ale není rozhodně dobrý posudkový lékař.S jeho postupem razantně nesouhlasíme, nelíbí se nám,protože se domníváme, že došlo k porušení Etického kodexu České lékařské komory.

Umístění: jiné místo pouze písemný kontakt

Já jsem nadšený a doporučuji, příjemný přístup, kdy se jdete kouknout na RTG snímky lékaři za rameno a je vám vše vysvětleno, problémová část rychle nahmatána a doporučené léčba srozumitelně vysvětlena. Navíc tam máte ojedinělý pocit, že lékař tam je pro skutečně pro Vás a neobtěžujete ho. U mě za plný počet a klobouček.

Pohodový, příjemný a zkušený ortped, kterému lze opravdu důvěřovat. O vysoké odbornosti nelze v jeho případě pochybovat. Co více si přát?

P.doktor je na prvý pohľad sympatický a otvorený. Moje sympatie k nemu sa však značne znížili, keď mi na opuch nohy neznámeho pôvodu predpísal veľmi silné antibiotiká a to iba pre istotu a po tom, čo som za ním prišla po radu ohľadom vedľajších účinkov, ktoré mi dané antibiotiká spôsobili a následkom čoho som sa dokázala sama iba veľmi ťažko hýbať, ma p-doktor poslal domov so slovami, že si mám oddýchnuť a tá reakcia predsa mohla byť z čohokoľvek iného. To znie ako žart.
P.doktor vôbec nepozerá na pacienta ako celok, ale s jednoduchým doôvodnením, že to nie je v jeho oblasti vás pošla zasa ďalej a s úsmevom sa prechádza po chodbe.
U mňa teda profesionalita za nula.

Ocenuji, ze mi byl velice srozumitelne vysvetlen duvod problemu a jakym zpusobem se da proti tomu pusobit. Reseni zcela zabralo. Pan doktor ma lidsky velice prijemny způsob jednání s pacientem.

Mám s ním dobré zkušenosti. Dokáže zdravotní problém pacientovi dobře vysvětlit.

Pan doktor velice příjemný a zkušený. V současnosti ordinuje na poliklinice Ve Spálené v Praze. Hodnocení bohužel ale příliš vysoké dát nemohu, protože celkový dojem kazí opravdu šílená sestra. Za svůj život jsem sestřiček viděl už spousty, ale takto hnusnou a protivnou opravdu nikdy. Přistup pana doktora k pacientovi je velmi kladný a příjemný, ovšem je okamžitě doplněn negativní reakcí sestry, která ři každém dotazu pacienta obrací oči v sloup a kouká takovým způsobem jako by pacienta chtěla na místě popravit. Nechápu, jak je možné, že takový člověk dělá sestru. S touto hnusobou pryč a bude vše v pořádku!