Lovosická 440/40, Praha
Ordinace ortopedie (mapa)

Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Umístění: Nemocnice Na Homolce Fraktura femuru

Pan doktor mi zachránil život, protože podle názoru jeho kolegy mi nohu zřejmě nezachrání, byla jsem zoufalá a odhodlaná k nejhoršímu. Pan doktor mě uklidnil a vrátil mi chuť do života. Měl pravdu, o nohu jsem nepřišla Jsem mu za to vděčná, Na Homolce jsem postoupila před tím 3 operace TEP, bohužel přes snahu o přeřazení k dr. Závitkovskému, jsem zůstávala u původního ortopéda.

Umístění: Ordinace ortopedie Duvodem me navstevy byla zlomenina kotniku u leve nohy.

Děkuji moc panu doktorovi, za velice příjemné vystupování, za vstřícnost a profesionalitu. Jsem cizina, ale jeho moc mile vystupování a ochota a pomoc je na úrovni. Je to opravdu velice milý, slušný a vynikající lékař.S pozdravem paní Kovalenko Kovalenko.

2x ask kolene, bez problémů!

2x operace kolene

Pan doktor je skvělí doktor i člověk, znám ho ještě když dělal na Bulovce,
vždy mi pomohl jak po lékařské, tak po psychycké stránce je profesionální.

Děkuji

Bylo mi ctí navštívit ordinaci tohoto lékaře. Setkala jsem se s velmi profesionálním přístupem. Tento doktor má opravdu přehled, je šikovný a umí výborně jednat s pacienty.

Velmi kvalitní a dobrý odborník,k pacientům je vždy pozorný, slušný. Velmi si vážím jeho osoby i práce. Pomohl mi zpět na nohy operací dolní levé končetiny po velmi vážné autonehodě.