Umístění: Ordinace dentální hygieny Jiný

Chodím sice k jeho kolegyni, ale pan Tománek mi udělal před čtyřmi lety implantát. Docela si s ním vyhrál a od té doby mám chrup bez jediné skvrnky. Žádné následné komplikace a drží, jako by tam patřil odjakživa. Díky.

Umístění: Ordinace dentální hygieny

K panu doktorovi chodim uz asi 10 let, ted uz chodime cela rodina. Za me je bezkonkurencni, zakroky jsou bezbolestne a nikdy nebyl zadny problem, naopak mi spravoval zuby po predeslych zubarich...sestricky jsou super, je tam pratelske a prijemne prostredi. Ja jsem na zuby velmi citliva, ale k nemu se vazne nebojim chodit, jineho zubare bych nechtela.

K panu doktorovi Tománkovi + výborné sestře paní Radce jsem se dostala před rokem a půl na doporučení známého, v situaci, kdy jsem měla poškozený chrup od neodborného zásahu předchozí lékařky. Oceňuji profesionální a lidský přístup, návrh několika variant řešení, skutečně výborné zacházení a odbornost. Škoda, že jsem se k panu doktorovi nedostala dřív, mohla jsem si ušetřit bolest a peníze, u předchozí lékařky to byla úděsná zkušenost... Pokud mohu radit - vždy si najděte mladšího lékaře, který zná nové postupy, materiály, zajímá se o svůj obor a je řemeslně zručný a pečlivý. Zvláště u delších a komplikovaných výkonů toto oceníte. Staří lékaři neumí to co mladí a hlavně - často se o to ani nazajímají, jedou si postaru, ale ke škodě svých pacientů :-( Dokud potřebuje občas jen plombu nebo malé zásahy, je to docela jedno. Ale v okamžiku vážnějších komplikací nebo rekonstrukce chrupu oceníte, když je lékař v oboru obeznámen s tím nejlepším a nezkazí vám chrup. MUDr. Tománek je profík :-)

Pan doktor Tománek a setřička Radka,jsou tandem jak má být.Nepřekonatelný přístup a profesionalita na velmi vysoké úrovni.Jsem ráda,že jsem je poznala.

K panu doktorovi chodime cela rodina jiz od prvniho dne kdy zacal ordinovat (to bylo kdysi jeste na Kovarne, nez presidlili). A nesverila bych se do zadnych jinych rukou nez jeho! Je maximalne precizni, je videt ze praci miluje a proto ji dela tak profesionalne. Se sestrickou jsou skvely tym, to koneckoncu vyplyva ze vsech komentaru. Je tezke potkat tak skvele lidi, kdyz mate zdravotni potize. Vrele vsem doporucuji!!!!

po odborné i lidské stránce

Pan doktor Tománek je naprosto skvělý má opravdu zlaté ruce!!!! Je velmi pečlivý vše Vám vysvětlí nic nezanedbá, chodíme k němu celá rodinu už pěkně dlouho a můžu všem vřele doporučit!!! nesmím opomenout jeho skvělou sesřičku,která je ochotná, příjemná a usměvavá zkrátka jsou oba super!!!!

Skvělý stomatolog, vynikající přístup k pacientům, ochota.

Souhlasím se všemi příspěvky, co jsou zde. Pan doktor Tománek, je nejen hezký:-), ale i veliký profík ve svém oboru, má zlaté ruce. Sestřička je pohodářka se smyslem pro humor.Atmosféra v ordinaci Vám rozhodně nepřijde, jako že se nacházíte u zubaře a že už jsem tam strávila pár příjemných odpolední:-)

Chodím k panu doktorovi teprve krátce, ale musím ho moc pochválit. Jeho práce je opravdu precizní a přístup k pacientům myslím skvělý. Sestřička je také výborná. Není vůbec co jim vytknout. Já jsem ráda že jsem konečně našla zubaře kterému věřím, ke kterému se nebojím chodit a to není dneska nic lehkého, což už vím a opravdu si toho cením.