V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo

Je doktor od Boha. Jsem spokojena. Jako doktor i jako človek -je nejlepši. Byla sem u pana doktora dvakrat na operaci. Je šykovny a lidsky. Dekuji,pane doktore,ať vas chrani Buh.

Umístění: jiné místo Operace

Úplně skvělý doktor. Opravdu jen to nejlepší. Přístup velmi, velmi vstřícný a profesionální. Hned od začátku bylo poznat, že ví, o čem mluví a že má o pacienty zájem. Noha vypadá, jako by tam nic nedělali. Dříve jsem trpěl bolestí při každém kroku. Nyní chodím pro zábavu a bez bolesti. Opravdu změna života. Děkuji za snahu a přístup.

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole Operace dcery

Pana doktora Teysslera mohu jen doporučit, před rokem a půl operoval mé dceři oba palce na nohou. Jeho přístup, profesionalita a lidskost je skvělá.

Umístění: jiné místo Operace plochonoží

Díky moc za skvělou operaci obou nohou, ploché nohy mě trápili od dětství ,ale díky operaci mám od pana doktora titan na nártech se mi o moc zvýšila kvalita života. Také mne ve FN-HK na ortopedii odrazovali od operace, jen řekli vložky a cvičit, ještě že existují lidé na správném místě jako pan doktor.

Doktora Teysslera mohu doporučit. Operoval mi před cca 8 lety vybočené palce na nohou, s kterými jsem se trápila od dětství. Doporučil mi operaci udělat na obou nohou současně, použil metodu s použitím tzv. Baroukových šroubů, které zůstávají v kosti. Není tedy nutné šrouby vyndavat a znovu absolvovat narkózu + rekonvalescenci. Přestože mě jeho kolega od operace obou nohou najednou zrazoval, jsem strašně ráda, že jsem jsem se nenechala odradit. Bolest byla velká, ale dala se přežít a mám jednou pro vždy klid. Rekonvalescence trvala 7 týdnů. Nožky vypadají skvěle, nic mě nebolí, mohu nosit jakékoliv boty, včetně podpatků a balerín. Opravdu jsem ráda, že jsem narazila právě na doktora Teysslera. Je to profesionál ve svém oboru.

Vynikající lékař a operatér, ochotný odborník na svém místě.

Neskutečná individuální péče....mockrát děkuji Robert Dominik

Šikovnej, ale už je dlouho mimo:-(.