Petr Šťasta, zubař Brno

MDDr. Petr Šťasta

Zubař Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Za divadlem 587/4, Brno
DenteStoma s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Bílé výplně

Dentální hygiena

Implantáty +2 Více


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Za divadlem 587/4, Brno

DenteStoma s.r.o.Za divadlem 587/4, Brno

DenteStoma s.r.o.Za divadlem 587/4, Brno

DenteStoma s.r.o.Za divadlem 587/4, Brno

DenteStoma s.r.o.Za divadlem 587/4, Brno

DenteStoma s.r.o.

Názory

4.5

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Myslela jsem si, že paní doktorka, kterou pan doktor nahradil, byla profesionál ve svém oboru. Když jsem ale k paní doktorce chodila opakovaně s "prokousanými" bílými výplněmi a pan doktor mi je po první navštěvě vyměnil za jiné a drží již skoro dva roky, tak musím přehodnotit názor. Pan doktor je mladý, vzdělaný, vše s vámi konzultuje, prostě odborník ve svém oboru. Trošku ráznější přístup, ale to není na škodu. Mohu jen doporučit!


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice lidský, dá se s ním mluvit jako s člověkem. Je mi líto že odchází jinam, už jsem si na něho zvykla. Bezva péče, s pozdravem Jana J.


L
Ověřeny pacient

Chodim k panu zubari zhruba rok a pul. Zatim spokojenost, moje ocekavani splnil. Pri problemu se vzdy snazi najit problem. Lukl


P
Ověřeny pacient

přešel jsem k panu zubaři od meho stávajícího lékaře. přes měsíc mě bolely zuby a můj zubař nedokázal najít příčinu. hend v první návštěvě mě našel pan doktor obrovský kaz na dolní stoličce. přeléčil mě kanálky a od té doby mám klid. přehlásil jsem i svoji rodinu. můžu jen doporučit


I
Ověřeny pacient

S prací i přístupem pana doktora jsem velmi spokojená, preventivní prohlídky jsou vždy precizní, včetně rentgenu, zachránil mi zub před umrtvením, ve kterém byl hodně velký kaz, vysvětlil mi techniku čištění zubů i mezizubních prostor, jsem spokojená s úrovní bílých plomb, můžu se ho na cokoliv zeptat... Doporučuji.


P
Ověřeny pacient

Byla jsem na doporučení u pana doktora třikrát. Zatím jsem spokojena. Při prohlídce pan doktor vysvětluje co máte se zuby špatně, ukázal mi v zrcadle, že trpím zánětem dásní. Nikdo mi to zatím neřekl. I vrtání bylo bez problému. Hygienistka se kterou ordinace pana doktora spolupracuje je rovněž výborná. Doporučuji


K
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi zhruba rok, zachránil mi dvě stoličky před umrtvením, protože odhalil kaz na rentgenu. Ošetření bylo bezbolestné, nabízí zdarma injekci, pokud chcete. Co se týče profesního přístupu nemám výhrad. Jediné co mi trochu vadí, že se nedá do ordinace dovolat a jednou mi zrušila sestřička termín, údajně jim nešlo křeslo. S pozdravem Kamila N.


A
Ověřeny pacient

Pan doktor převzal praxi po paní doktorce celkem nedávno a byla jsem u něj dvakrát. Musím ocenit, že má k dispozici rentgen, ale plomby byly odfláknuté a přijde mi, že nemá rád dotazy. Také mi nepřišel dost šetrný. Po příští preventivní prohlídce se rozhodnu zda přejdu jinam.


J
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsme celá rodina velmi spokojeni.Sestra je vždy milá.Můžu jen doporučit!


P
Ověřeny pacient

Nemám z pana doktora ani z jeho sestry dobrý pocit. Asi přejdu jinam. Nelíbí se mi jejich chování.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti