DenteStoma s.r.o.

Oborová zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Bílé výplně

Dentální hygiena

Implantáty +2 Více

Ošetření kořenových kanálků

Preventivní program

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Bílé výplně

Dentální hygiena

Implantáty

Ošetření kořenových kanálků

Preventivní program

DenteStoma s.r.o.

Myslela jsem si, že paní doktorka, kterou pan doktor nahradil, byla profesionál ve svém oboru. Když jsem ale k paní doktorce chodila opakovaně s "prokousanými" bílými výplněmi a pan doktor mi je po první navštěvě vyměnil za jiné a drží již skoro dva roky, tak musím přehodnotit názor. Pan doktor je mladý, vzdělaný, vše s vámi konzultuje, prostě odborník ve svém oboru. Trošku ráznější přístup, ale to není na škodu. Mohu jen doporučit!

Pan doktor je velice lidský, dá se s ním mluvit jako s člověkem. Je mi líto že odchází jinam, už jsem si na něho zvykla. Bezva péče, s pozdravem Jana J.

Chodim k panu zubari zhruba rok a pul. Zatim spokojenost, moje ocekavani splnil. Pri problemu se vzdy snazi najit problem. Lukl

přešel jsem k panu zubaři od meho stávajícího lékaře. přes měsíc mě bolely zuby a můj zubař nedokázal najít příčinu. hend v první návštěvě mě našel pan doktor obrovský kaz na dolní stoličce. přeléčil mě kanálky a od té doby mám klid. přehlásil jsem i svoji rodinu. můžu jen doporučit

S prací i přístupem pana doktora jsem velmi spokojená, preventivní prohlídky jsou vždy precizní, včetně rentgenu, zachránil mi zub před umrtvením, ve kterém byl hodně velký kaz, vysvětlil mi techniku čištění zubů i mezizubních prostor, jsem spokojená s úrovní bílých plomb, můžu se ho na cokoliv zeptat... Doporučuji.

Byla jsem na doporučení u pana doktora třikrát. Zatím jsem spokojena. Při prohlídce pan doktor vysvětluje co máte se zuby špatně, ukázal mi v zrcadle, že trpím zánětem dásní. Nikdo mi to zatím neřekl. I vrtání bylo bez problému. Hygienistka se kterou ordinace pana doktora spolupracuje je rovněž výborná. Doporučuji

Chodím k panu doktorovi zhruba rok, zachránil mi dvě stoličky před umrtvením, protože odhalil kaz na rentgenu. Ošetření bylo bezbolestné, nabízí zdarma injekci, pokud chcete. Co se týče profesního přístupu nemám výhrad. Jediné co mi trochu vadí, že se nedá do ordinace dovolat a jednou mi zrušila sestřička termín, údajně jim nešlo křeslo. S pozdravem Kamila N.

Pan doktor převzal praxi po paní doktorce celkem nedávno a byla jsem u něj dvakrát. Musím ocenit, že má k dispozici rentgen, ale plomby byly odfláknuté a přijde mi, že nemá rád dotazy. Také mi nepřišel dost šetrný. Po příští preventivní prohlídce se rozhodnu zda přejdu jinam.

S panem doktorem jsme celá rodina velmi spokojeni.Sestra je vždy milá.Můžu jen doporučit!

Nemám z pana doktora ani z jeho sestry dobrý pocit. Asi přejdu jinam. Nelíbí se mi jejich chování.