NATUR-DENT s.r.o.
Zbuzkova 51/175, Praha

Umístění: NATUR-DENT s.r.o. Jiný

Všem zákrokům vždy předcházelo vysvětlení, perfektní, precizní práce se skvělým výsledkem (implantát). Příjemné, profesionální jednání. Ještě jednou děkuji.

Po dnesni navsteve take menim lekare. Pan doktor na me dnes v ordinaci pro navsteve s triletym synem křičel všechno mozné. Požádala jsem jej o to, zda by si na chvíli nemohl sundat roušku, aby se ho syn nebál. Zafungovalo to jako spoustec a dostala jsem vynadano, ze je to jeho právo, ze si nebudu diktovat podmínky, a pokračovalo dále. Schytala jsem to asi za všechny pacienty ua nějakou dobu. Az to jsem jela přes pul Prahy se dvěma! Malýma Dětma, protože býval skvělý. O paní recepční snad jen, ze mi rekla, ze cely červen je plny a dal nemá otevřeny kalendář! Měsíc dopředu me nemůže objednat!!! Asi celkově se tam vrší potíže, ale vybít si zlost na me se dvěma dětmi, poté, co k mému 10 let chodím?! Zklamal!

Změnil jsem lékaře. Pan Šimůnek se tváří jako odborník, kterým po teoretické stránce asi opravdu je; jeho informace, řeči a sliby byly skutečně ohromující. Po praktické stránce jeho umění zaostává za jeho přesvědčivostí. Musím konstatovat, že jsem si u nového pana doktora velmi polepšil. To co panu Šimůnkovi trvalo několik sezení starý praktik dokáže za třetinu času a to ještě nezvažuji finanční stránku věci. Nový pan doktor tedy nemá to super vybavení, ani nebude tak rychle bohatý jako pan Šimůnek, kterého navíc zatěžují porozvodové náklady. No někdo to vše uhradit musí. Já už to bohudíky nejsem a tímto mu odpouštím.

E.

Přidám se k ostatním. Pan Doktor Šimůnek je po všech stránkách naprostý dprofesionál.

Velmi citlivý přítup k jednotlivým pacientům. Seznámí s tím, jaký výkon bude provádět a jak bude postupovat. Také seznámí s finanční náročností tohoto výkonu. Reaguje na přání pacienta. Mohu jen doporučit

MUDr. Šimůnek je PAN doktor. Díky jeho laskavému přístupu opět ráda chodím k zubaři. Umí skvěle vysvětlit, co vše bude zákrok (ať je to jenom plomba nebo trhání) obnášet, jaké všechny nástoje bude používat a proč to bude dělat tak a tak. Zachránil mi zub a spravil dva, které mi bývalá zubařka skoro zničila. Díky za jeho laskavost a přístup.

Lze se jen přidat k výše uvedenému hodnocení pana doktora Šimůnka. Kdyby to bylo možné a existovala slova pro hodnocení více jak vynikající specialista a skvělý a zdvořilý člověk, tak je bez váhání musím použít. Díky jemu mám zuby stále i ve vyším věku svoje a zdravou ústní dutinu. Díky pane doktore, jste špičkový odborník. Díky.

Skvely lekar. Mily, profesionalni pristup. Je to nova generace lekaru, pro ktereho pacient neni neprijemnou povinnosti, ale zakaznikem, ktereho je treba si hyckat. POzdravuji pana doktora a preji mu, aby si tuto skvelou uroven udrzel.

Pan doktor má velmi profesionální a zároveň velmi laskavý a lidský přístup. Chodíme k němu oba se synem, s dětmi to umí výborně, příští rok přihlásíme i dceru. Mohu jedině doporučit jako rodinného zubního lékaře. Umí věci výborně vysvětlit a nevybírá nadstandardy za standardní výkony hrazené ze zdravotního pojištění. Mohu jen doporučit.

Souhlas pan doktor je opravdu borec vse podrobne vysvetlil navhnul vice reseni a doporucil ktere je lepsi. Fakt super doktor.