Praktický zubní lékař
Libčická 396, Praha

Umístění: Praktický zubní lékař ošetření zubního kazu

Pan doktor je příjemný a vždy vše vysvětlí jak a co dělá i během zákroku. Takže vím co mi v puse dělá a nebojím se. Kdysi jsme měl ze zubařů kteří byli sadisti... Bohužel ukončil svoji praxi tento rok ke konci ledna.
Bohužel po ukončení praxe mi vypadla jeho plomba kterou dělal před 13 měsíci.

Nejlepší zubař a člověk jakého jsem poznal.Proto sem píšu.To jsem měl tedy velké štěstí a chodím k němu -ne rád-ale bez obav.Ochotný klidný a hodný člověk.Průžek

nejsem stálou pacientkou, ale když jsem přišla s akutním problémem, o vše se postaral a věnoval mi podle mého soudu velké množství času, byl pečlivý a starostlivý - za mě též nejlepší zubař, kterého jsem navštívila. pro případné zájemce ale bohužel musím říct, že má stop stav a asi se to ještě dlouho nezmění.

Absolutně dokonalý profesionál, hodný a citlivý lékař i člověk.

Nejlepší stomatolog i člověk jakého jsem poznal.

vyborny stomatolog , 30 let zkusenosti
ing Prochazka

Jednoznačně doporučuji. Pan doktor má sice dlouhé čekací doby,ale je to tím,že k němu chce chodit každý a proto má veliké množství pacientů,kterým se pečlivě věnuje. Jedná se totiž o perfektního a hodného doktora. Nikdy nechtěl na mě vydělat a ještě se téměř omlouval,že je to tak drahé. Dává si na práci záležet-je precizní a je s ním skvělá domluva.

Jsem klientkou 10 let. Vyzkoušela jsem několik lékařů a MUDr Obešlo je nejlepší. Příjemný, oceňuji jeho osobní přístup. Také chválím výběr sestřiček.

příjemný, milý a ochotný, jen dlouhé objednací termíny

Doporučuji, je to velmi dobrý lékař!!!