Petr Novák, ortoped Praha

MUDr. Petr Novák

Ortoped Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sokolovská 304, Praha
Centrum léčby pohybového aparátu

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
6 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Umístění: jiné místo Jiný

Empatie, profesionální přístup a snaha pomoci. Pan ortoped mi se zdravotní sestřičkou opravdu pomohli a diagnostiku dotáhli do konce i narychlo v pondělí večer. Službou jsem byla příjemně překvapena.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Centrum léčby pohybového aparátu Bolesti kolene

Pan doktor se na koleno ani nepodíval, jen mi velmi neomaleně doporučil abych zhubla. Že mám bolesti, které neztlumí ani léky ho moc nezajímalo. Cvičit s kolenem mám i přes bolesti..tak nevím, co si mám o takovém postupu myslet.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Centrum léčby pohybového aparátu Plastika LCA

U pana MUDr. Petra Nováka jsem byla již na 3 operaci v průběhu 10let a pořád si drží pro mě absolutní nadstandart v profesionálním přístupu a péči. Celé zařízení CLPA = velmi nadstandartní péče ☺


K
Ověřeny pacient

Včera mě MUDr. Novák operoval a nemám byť jedinou výhradu proti celému procesu i co se CLPA týče. Jsem tu na replastiku předního křížového vazu v koleni. Vše mi bylo dopředu vysvětleno, veškerý personál naprosto profesionální a MUDr. Novák jednička. Během zákroku jsem koukal, co se mi v koleni děje, vše mi vysvětloval a i po operaci se za mnou přišel x krát podívat a informovat co a jak dál. Můžu jedině maximálně doporučit a to i přesto, že je to sparťan a já mám srdce sešívaný ... :)


K
Ověřeny pacient

Tak tento pan doktor mi opravdu zachránil život, byla jsem na operaci s kolenem v jiné nemocnici a nedopadla moc dobře, tak mi byla doporucena tato klinika a tento pan doktor Novák. Pan doktor mi nejdřív vysvětlil v klidu co s tím kolenem mám a jak budeme postupovat, aby jsme ho zachránili aby mohlo jeste porad byt aktivní. Jsem velice spokojená jak se službami, tak s přístupem. Pan doktor byl velice hodný a skvěle mi dokázal uzdravit koleno. Vřele všem doporučuji jsem teď zas šťastná! Děkuji


S
Ověřeny pacient

Není to dobrý lékař a nikomu jeho péči nedoporučuji. Rok mi poúrazový stav neléčil, nejdříve se vymlouval na všechno možné, akorát mne vždy poslal na rentgen, aby mi mohl sdělit, že když tam není nic zlomeného, tak není co léčit. Pan doktor se jeví jako vždy dobře naladěný, ale to je tak asi vše. Ve finále mi odmítl napsat i léky s tím, že ty mají pouze pro svoji potřebu. Vždy jsem u něj měla pocit, že ho obtěžuji a má mně za hypochondra, kterého je třeba se rychle zbavit. Moje lékařka mě po ročním zanedbání péče z jeho strany a ukrutných bolestech poslala do jiné pražské nemocnice, kde se mi neuvěřitelně věnovali, absolvovala jsem vířivky, elektroléčbu, magnety, po měsíci mne nejen zbavili krutých bolestí, ale celkově mi velmi pomohli - skvělá péče, velmi příjemní profesionálové a skvělý výsledek. Vše, co jsem u pana doktora Nováka postrádala. Přesto věřím, že Centrum léčby pohybového ústrojí je dobrá klinika, ale opět se potvrdilo, že všechno je v lidech.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti