Samostatná ordinace PL - stomatologa
Kytlická 779, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Jiný

Chtěla bych vyjádřit panu doktorovi obrovské poděkování za velmi vstřícný a empaticky přístup k pacientovi. Prošla jsem si operaci a augumentace kosti do vrchní čelisti a strašně moc se bála. Přístup a ošetření lékaře na vynikající úrovni. Je to odborník na svém místě. Jako tým s paní sestřičkou velmi milí lidé.

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Běžná kontrola

K panu doktrovi chodí celá naše rodina a jsme jen spokojení. Maminka má problémy s paradontozou, už jí zachránil 2 zuby. Tatínek má problémy s váčky, zub by byl na vytržení, ale pan doktor se ho snaží zachránit. Oceňuji tento přístup, protože pro mě jsou vlastní zuby na prvním místě!
Je to opravdová kapacita ve svém oboru, což se pozná už jenom tím, jak nabitý má kalendář, pacientů má nad svou kapacitu a má kontakty v oboru, že pokud vás s problémem svěří dál, můžete věřit, že budete v dobrých rukách (mě předal dál s vytržením osmiček a byla to ta nejmíň nepříjemná operace, co si pamatuji).
Nikdy si nemohu stěžovat na přístup jak pana doktora, tak sestřičky, vždy jsou velice milí a ochotní. Zároveň doporučuji přes ně objednat se na dentální hygienu, také na 5*!

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

K panu doktoru Lammovi chodím roky. Jsem velmi spokojená. Je výborný stomatolog , jeho práce je kvalitní a rychlá .Sestřičku má ve své ordinaci příjemnou a vstřícnou.

K MUDr.Lammovi chodím já i moje manželka mnoho let.Před 10 lety mi operoval dásně a díky jeho péči mán všechny zuby.Manželka má můstky také 10 let a do dnešního dne nemá problémy.Se sestřičkou tvoří dokonalý tým.Jenom doufáme,že nám neodejde do důchodu.Takového šikovného lékaře bychom těžko hledali.Václav.

Do ordinace MUDr. Petra Lamma chodí celá moje rodina. Pravda, je trochu morous, ale ošetření
je vždy bezbolestné, kvalitní a za dobré finance. Jsme rádi, že máme takového dobrého zubaře.
Je to lékař na svém místě.

Moje přítelkyně chodila do ordinace v Kytlické mnoho let, po prohlídkách prý "bez problémů". Na dovolené jí rozbolel zub a musela navštívit jiného zubaře. Po provedení RTG se nestačila divit. Několik neléčených zánětů pod korunkami a nevyplněné kořenové kanálky. Tento lékař po půlroce napravil to, co Dr. Lamm dlouho přehlížel a neléčil. Proto pacientům s většími problémy ošetření u tohoto zubaře opravdu nedoporučuji.

Chodím já i má matka (71 let a má všechny své zuby) k panu Zubaři už dlouhá léta. Mám pro něj opravdu jen samá superlativa. Je to odborník na pravém místě. Tak jako on vám jentak níikdo zuby dohromady nedá. Je pravda, že na lidi kteří ho neznají může působit někdy nabručeně, ale nikdy to nemá žádný vliv na ošetření, které je vždy na špičkové úrovni. Navíc to rozhodně není žádný "zlatokop" a u drtivé většiny zákroků pacientovi nic neůčtuje. Na vrub toho, také musí ošetřit velké množství pacientů, kteří se k němu sjíždí z širokého dalekého okolí. Včetně velkého množství kolegů lékařů, což si myslím také o ledačemž vypovídá. Prostě třída A++ . Hütterovi

Přišla jsem v V. měsíci těhotenství v ranních hodinách s akutní silnou bolestí zubu. Cca 15 min. po injekci mě volal do ordinace, sdělila jsem mu, že zub stále cítím, že není umrtvený a bolí. Na toto nereagoval a začal mi do zubu vrtat, vyjekla jsem bolestí a zakopala nohama do křesla. Nato mi Dr. zvýšeným hlasem řekl, že jsem hysterická a že mě ošetřovat nebude, že mu tam všechno rozkopu. Oponovala jsem, že jsem mu říkala, že zub stále cítím, na to mi opět zvýšeným agresivním hlasem řekl, že jsem dostala injekci, že mě nemá co bolet a že se zubu ještě ani nedotkl, že mě ošetřovat nebude, že jsme hysterická, ať si hledám jiného doktora. Nevěřila jsem vlastním očím, celý incident se odehrál ze strany Dr. velice agresivně a hrubě, zvýšeným hlasem až křikem. Přestože mi dal ještě jednu injekci, nesdělil mi, že mě dále ošetří. Odešla jsem tedy s umrtvenou polovinou obličeje vyjma bolavého zubu (ani druhá injekce jej neumrtvila) a s navrtaným zubem. Absolutně nedoporučuji, Dr je hrubý, neumí se ovládat a ignoruje pacienta.

Mám pocit, že se pan doktor začal specializovat na peníze. Vždy, když jsem přišla do ordinace, snižovala jsem dosti věkový průměr. Starším lidem možná pomůže, ale u mých (na umělých) zubů neviděl studnici peněz a vždy mě rychle odbyl, práci odflákl, takže jsem s bolestí musela za pár týdnů přijít znovu. Nikdy mi ani neprohlédl všechny zuby, ani nekomentoval ulomené zuby, zubní kámen a podobně.
Máma s ním také nemá dobré zkušenosti. Doktorka, ke které teď chodíme, mámě zachránila zub, který pro dr. Lamma byl tak akorát k vytržení.
Rozhodně nedoporučuji lidem, co chtějí mít zuby v pořádku.

je super,chodil jsem k němu jako kluk školou povinný a co jsem zpět z kanady i když tak trochu proti své vuli zase chodím k němu.kdo by se totiž do tohoto ods totalitního a diktaturního režimu jinak vracel ,jen blázen.oligarcha klaus tu tahá loutky za nitě a lidi platí politický darmožrouty.