Umístění: Ortopedická ordinace

Doporučuji tohoto lékaře, jeho profesionální přístup, navštívila jsem ordinaci z důvodu nesnesitelné bolesti kolene, po 3 návštěvách jsem spokojená a bez bolesti. Děkuji

Husova 18, Plzeň 3, Plzeň
Ortopedická ordinace (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Na Františku 8, Praha 1, Praha
Nemocnice Na Františku, ortopedie (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Ortopedická ordinace

Moje zkušenosti nejsou dobré. Mě pan doktor Kraus nechal chodit 3,5 měsíce se zlomenou hlezenní kostí. 3 měsíce jsem k němu chodil na kontroly, že mě to opravdu bolí, nemohu došlápnout, používal jsem stále jednu fr. holi. On horké hlezno se zánětem komentoval, že takových výronů již viděl. Po 3,5
měsících jsem si zajistil CT vyšetření jinde, kde se zhrozili. Záněty mi poškodili chrupavky horního a spodního hlezenních kloubů, v kosti mám mi vznikly cisty 1 cm, poškozené vazy.... Měl jsem velké štěstí, že nedošlo k nekroze (odumření) hlezenní kosti, to bych skončil na vozíku. Reakce pana Dr. Krause byla překvapivá, hovořil, že jsem měl možná defekt v kosti již před úrazem, což nelze nyní zjistit, vyprávěl mi o fotbalistovi a jeho patní kosti a jak to má těžké. Já mám trvale poškozené hlezno, bolí každý krok, mírně kulhám. Nyní chodím k jinému lékaři v NNF. Reálně zhodnotil negativní výhled mého hlezna, aplikuje udržovací injekce. Jeho přístupu si cením.

Doporučuji, ochotný pan doktor, byla jsem zde již podruhé a vždy spokojena. Objednána na ráno a šla jsem hned na řadu, minule jsem si chvilku počkala, ale raději si počkám na kvalitní ošetření než bych šla jinam.

Mohu doporučit. U pana doktora jsem byla s kolenem před rokem. Oceňuji profesionální a vlídný přístup.

Nedoporučuji,p.doktor je neochotný myslím ,že ho obtěžujete vůbec s pacientem nekomunikuje takže vlastně nevíte co Vám je.Dlouhe čekaní při 1 návštěvě jsem čekala 2hodiny ,a další 1hodinu a vždy jsem byla objednaná a jedině ve večerních hodinách jinak p,doktor neobjednává.

C

S panem doktorem mám velice dobré zkušenosti.Nikdy mě neodbyl.Je opravdu profesionál který své práci rozumí.

F

Názor přidán dne 09.10.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Jsem ex tanečník z divadla. K panu Krauzovi chodím léta se svými koleny a zády, každou chvíli mi píše něco co nehradí pojištovna, ale asi to má důvod. Mě osobně se líbí že do mě nacpe věci co bolest pouze oddálí a neřeší problém. Je mi skutečně jedno jestli za své zdraví zaplatím 30,- nebo 300,-. Mě to za to rozhodně stojí a rozhodně bych své zdraví nesvěřil nikomu jinému.

Velmi prijemny mlady pan doktor. Operace kolene, kterou jsem podstoupil v nemocnici v Beroune, probehla pod jeho vedenim naprosto bez problemu. Pan doktor svemu oboru rozumi a je velmi ochotny. Plus je moznost resit s nim administrativni problemy po e-mailu.

fakt bezva, potřebovala bych pomoct s kolenem...místo snowboardu jezdím na kole:(

C

F

Názor přidán dne 09.10.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.