Stomatologická ordinace
Ostrovní 127/28, Praha

Umístění: Stomatologická ordinace Můstek a pak prevence

Pan Mudr. Kašpar je dle mého názoru špičkový lékař. Jeho lidský přístup odboural i strach našich dětí, ze zubaře. Nelituji dojíždět 90 km, protože vím, že návštěva není zbytečná. Mohu jej pouze doporučit. Zábranský Vladimír, Dobšín 36

Muzu jedine dporucit pana doktora kaspara.je to zubar na svem mistr.lidsky a presto profesionalni a sestricka tezam cele nove horni zuby a verte nebyla to legrace.nove zuby jsou prirozene jako by byly moje.vrtnani bez injekce-zcela bez bolesti a hlavna cena prijatelna..proste uzasne.dekuji pane doktore a sestricko.stach vladimir

Nejsem sadomasochista a přesto chodím rád k zubaři. Víc snad dodávat nemusím.

Pan doktor Kašpar je nejen vynikající odborník ale zejména pokud se týče lidskosti vynikající člověk. A jestli se někdo zlobí,že platí peníze ať to zkusí u jiného zubaře "zdarma". Byl jsem u třech zubařů a opravdu mi pomohl pouze pan doktor Kašpar. Jak už zde někdo napsal, díky němu nemám strach chodit k zubaři.

Hezky den, ma zkusenost s panem doktorem bohuzel neni vubec dobra..kdyz jsem po peti letech jeho pece navstivila jinou soukromou kliniku, nestacila jsem se divit, jak se zuby osetruji. Urcite byla vina i na me strane, jelikoz jsem napr. Nepouzivala mezizubni kartacky. Nicmene pan doktor me na to nikdy neupozornil, nikdy mi nedoporucil dentalni hygienistku, nelecil muj zanet dasni. Jen stale ruzne vrtal bolave zuby. Pan doktor kaspar je neprofesionalni, o novych moznostech nema ani poneti, nebo se jimi uz nechce zabyvat a z praxe si udelal trafiku. Davani zubu do poradku trvalo rok a stalo pekny balik penez. Nicmene jsem rada, ze jsem se ke zmene zubare odhodlala jeste vcas. Mohlo to dopadnout i hure. Pan doktor by si zaslouzil, abych na nej podala zalobu. Nicmene nemam chut se s nekym dohadovat, jen doufam, ze ublizi co nejmene lidem..
A mimojine...jeho vrtani bez injekce je silenost. V dnesni bezbolestne dobe zvedat ruku je smesne.

Pane doktor Kašpar je vinikající zubař a odborník na slovo vzatý.

Skvělý zubař s neuvěřitelně citlivým a lidským přístupem, chodím k panu doktorovi řadu let a vždy jsem s jeho prací i jeho chováním nadmíru spokojen. Díky panu doktorovi patřím mezi těch pár lidí, kteří se zubaře nebojí, ale naopak se k němu těší :)

Na rozdíl od předešlých zubařů, které jsem poznala, je MUDr. Kašpar skutečné lékař a odborník, který pomáhá od bolesti a ne ekonom, kterých je u nás také spousta...je to první a jediný zubař, který mě naučil chodit na preventivní prohlídky, protože z něho nemám strach a navíc má smysl pro humor :-)

chtěla bych reagovat na komentář paní Gabriely Malé.
Myslím si, že hlavní příčinou, že se jí v tak mladém věku (28 let) kazí většina zubů, je dědičná dispozice.
Z vlastní zkušenosti mohu toto posoudit, něboť můj syn, kterému je 24 let, má podobný problém. On si naopak nemůže na pana doktora Petra Kašpara stěžovat. Jemu všechny zuby vyspravil a již nemá něco přes rok problémy. Také se mi zmínil, že pan doktor vrtá bez injekce, ale vždy přitom respektuje práh únosnosti bolesti.
Je tedy na každém jedinci, aby si vybral svého ošetřujícího lékaře.

He is the Greatest dentist in Prague

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Krásný den přeji. Chtěla jsem se zeptat,zda najdu v Ostravě nějakou/ého hlavně empatického zubaře/ku.Přistěhovala jsem se z Havířova a marně sháním. Léčím se 4 roky na Crohnovu chorobu a poslední dva roky se každodenní zvracení + léčba podepsala na zubech,vše ulomené,nalomené,vypadle ci poškozené,strašně moc bych si přála najít někoho,kdo by mi ještě s tím zbytkem dokázal pomoci.Děkuji za jakoukoliv odezvu.Nikol F.

Jsem z Prahy

MUDr. Petr Kašpar