V Úvalu 84, Praha
Privátní stomatologické centrum

Umístění: Privátní stomatologické centrum prevence zubního kazu

Perfektní, profesionální přístup. Mám panickou hrůzu ze zubařů, Samovolně brečím už v čekárně. Pan doktor Jedlička je velmi lidský i jeho personál. Začínám jim věřit a se svým strachem bojuji. Vždy vše vysvětlí a je velmi trpělivý. Děkuji celému týmu.

Je to profesional vysvětlí postup i ukony a cena je odpovídající snaží se dodržet i čas ale někdy je fofr

Pan doktor Jedlička provádí většinu úkonů bez toho, aby vás informoval, nebo vám vysvětlil co ve vašich ústech hodlá podnikat. Většina návštěv probíhá tak, že přijdete, otevřete pusu, zavřete pusu a dozvíte se sumu. Dnes jsem se poprvé ozvala a chtěla jsem vědět co se bude dít, vidět roentgen a být předem informována, pokud bude něco nad rámec pojišťovny. Ve zkratce jsem se tedy dozveděla sumy, ale vysvětlení, co je lepší a proč, už NIKOLIV ! Proč pan doktor bez souhlasu klienta používá to, co pojištovna neproplácí, jsem se nedozvěděla. Vybrala jsem si plně hrazené výplně a přišlo mi, že přístup pana doktora se rázem velice změnil. Dokonce mi poprvé ani nenabídl anestezii, kterou jinak nabízí standardně. Vrtání bylo chvílemi hodně bolestivé, stejně jako aplikování "mezizubních destiček" (používaných při tvarování plomby), které se zařezávaly do dásní. Mé pocity však pan doktor dokázal zdárně ignorovat. Aby toho nebylo málo, silně zakrvavené zubařské zrcátko si omyl v kelímku s vodou, kterou jsem si vyplachovala...Chování pana doktora Jedličky považuji za velice neetické a doporučuji jeho "péči" jen v případě, že vás nezajímá, co vám v puse provádí a nevadí vám, když za tuto nevědomost platíte.

Umí být příjemný, ale jeho profesní kvality pokulhávají a to velmi.

Výborný lékař, skvělý přístup, skvělá práce, nemám co vytknout!

celkove profesionalni pristup a kvalita lekarske pece

Výborný zubař. Příjemný k pacientům, citlivý při zákrocích. Nevím jak to dělá, ale souhlasím s ostatními, že to od něj tak nějak mín bolí než jsem byl zvyklý jinde.

Velmi jemný a bezbolestný zubař. doporučuji.

Skvělý dentista. Jsem ráda, že mohu být jeho pacient

zubar u ktereho jsem se prestal bat zubaru opravdu vyborny