Petr Chládek, ortoped Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Málo kdy se stane, že napíši hodnocení doktorovi, zde ale musím. S dcerou jsme k panu Chládkovi chodily na ultrazvuk kyčlí, návštěva vždy vypadala tak, že jsme přišly na objednaný čas a dvě hodiny čekaly, než pan doktor vůbec začal ordinovat a přišla na nás řada. Naposledy byl důvod zpoždění ten, že byl operovat. Tuto skutečnost nám sestra sdělila, když šla náhodou kolem a když jsem se šla na recepci zeptat, zda má aspoň informace, jak velké zpoždění bude, tak mi jinými sestrami bylo řečeno, že paní se bojí vyjít ven a řešit to (!). Vyšetření trvá asi tak 2 minuty, během kterého vás stihne seřvat, že nic neděláte správně, nepamatujete si, kde máte během vyšetření stát a ještě vtipkuje a přejmenovává vaše dítě. Dcera není plačtivé miminko, po poslední návštěvě a hrubém zacházení mi doma ještě 2 hodiny brečela. S dalším dítětem kamkoliv jinam !

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Pán MUDr.Chládek, je T.O.P. medzi lekármi, skutočne odborník!
Moja operácia bola náročná, pretože som bola pokazená slovenským lekárom, a on ma zoperoval a skvalitnil mi život! Pán doktor je v prvom rade človek so srdcom na mieste, ktorý chce pomocť a je jedinečny, škoda, že na Slovensku nemáme pána doktora Chládka! Ja som veľmi vďačná a vážim si ho! Jediný lekár, ktorému dôverujem!
Operácia dopadla skvele, pooperácii počas pobytu vždy prišiel za mnou,a kontrola pred pár dňami tiež výborne dopadla,venoval sa a odpovedal mi na všetky otázky k mojmu pooeračnému zdravotnému stavu. Ja môžem len odporúčať!

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

K panu doktorovi jsme chodili na kontrolu kyčlí se synem i s dcerou a pan doktor byl vždy vtipný a rychlý. Samozřejmě jsme si v čekárně počkali, na kyčle k němu chodí spousty maminek s miminkama tak měl vždy natřískanou čekárnu, ale když vzal první miminko tak to odsejpalo jedna báseň. Za nás pan doktor super!!!

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Pan doktor je opravdový odborník. Jeho humor a způsob komunikace není pro každého, ale o tom není jeho práce, co se týče odbornosti, není lepšího ortopeda. Pokud máte problém, opravdu pomůže a proto tam člověk jde.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Chodíme za panem doktorem s dítětem s vicečetnym postižením ( to znamená ze problém je velký a známe pana doktora více let) a mužeme jen chválit. Absolutní spokojenost a důvěra a vděčnost.
Maminkam s malými dětmi, které chodí na scrining kyčle přeji trpělivost. To za to stojí. Hlavně je důvěryhodný výsledek vyšetření.

Umístění: jiné místo Jiný

Dr. Chladek sa ujal operacie mojho jedinecho ochorenia panvy, ktoru by pravdepodobne kazdy iny nejako pokazil. Som mu vdacny za schopnost chodit znova bez bolesti a ciastocne sportovat. Bezkonkurencne jeden z najlepsich doktorov.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ ultrazvuk kyčle

Zatím nejhorší přístup v mém životě. Šla jsem za panem doktorem s miminkem na rutinní ultrazvuk kyčle. Dostala jsem na nej doporučení v porodnici, prý je špička. Nejsem schopna posoudit jeho znalosti, ale arogantní chování - ano. Vždy má v čekárně přes 20 maminek s menšími dětmi, které by měl přijímat už od 13 hodin, ale VŽDYCKY začíná až od 14 hodin. No, OK.. na maminky řve, je nepříjemný, arogantní a nejhorší je to, jak zachází s malými dětmi. Každé miminko strašně tahá za nozicky a je vidět, že nemá je rad. Napoprvé jsem u nej byla jako samoplatce a odmítl mi dat potvrzení o zaplacení, sice podle zákona musí. Nejhorší zkušenost, nikomu nedoporučuji

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ TEP

Naprostý profesionál, pohodový, nechybi mu humor a dobrá nálada i při jeho vytíženosti. Po operaci velmi pozorná péče, velmi doporučuji
Dr.Eva Nováková

Umístění: jiné místo vyšetření kyčlí novorozence

Dobrý den
V pátek jsem se svou dvouměsíční dcerou navštívila již podruhé pro kontrolu kyčlí pana doktora v Lípě na Nových Butovicích a velice toho lituji, že jsem tak udělala a po první návštěvě, kdy se mnou bylo arogantně panem doktorem jednáno v čekárně pro malichernost, druhou kontrolu kyčlí absolvovala.
Opět dlouhé čekání v přeplněné čekárně - 2 hodiny ! - s předem objednaným časem, ale to už jsem čekala, že tak bude.
Ovšem to, jak bylo s mojí dcerou tentokrát zacházeno, jsem opravdu nečekala. Pan doktor nešetrně s mojí opravdu drobnou holčičkou manipuloval tak, že mi dcera po vyšetření zvracela a podotýkám, že kojena byla cca 40 minut před prohlídkou, po této nešetrné prohlídce, kdy byla doslova “vhozena” mezi klíny, mi usla v kočárku (což není nic neobvyklého, spí v něm vždy) doma hodně zvracela a né jednou. Nikdy se nám to do této doby nestalo aby takto obloukem zvracela. Apatickou jsem jí musela odvézt do nemocnice, kde musela absolvovat napíchávání kanyly, odběry z patičky a z hlavy a víkendový pobyt na dětském oddělení s kapačkou ! Dcera v nemocnici už nezvracela ani jednou. Veškeré odběry v pořádku (rotaviry NE) a důvod zvracení “nezjištěn”, ale já si jsem pevně jistá, čím a kým to bylo !
Maminky, sem opravdu ne. Ušetřete své miminko tohoto “doktora”.
Lituji moc a ač nejsem nepřející člověk, tak tady bych byla opravdu hodně ostrá.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ ultrazvuk kyčle

Arogantny doktor, ktory vas objedna spolu s dalsimi 15 miminami v jeden cas a potom to vypada tak, ze je chodba plna kocikov a rodic sa ani nezmesti do cakarne. Necha vas cakat 30 minut po zacati ord.hodin a ma na vas max 2 minuty casu kde vas este ba uvod zvozi ze nemate vsetko nachystane a on je v sklze. Cez plac miminka ani neregistrujete diagnozu a hned vas posle za sestrou aby vam dala termin kontroly. Neprofesionalizmus a arogancia na maximum!!! Vyberte si ineho ortopeda ak mozte, tak neprijemne som sa este u doktora necitila a to by mohol brat ohlad na to, ze tam ma malinke deti a aspon dodrzovat casy.