Stomatologická ordinace
Pplk. Sochora 36/739, Praha

Vynikající lékař. Skvělý přístup, citlivý, předem upozorní na možnost problémů a bolesti, pečlivě odvádí svo práci.

Honza

Chodím k panu doktorovi již několik let a jsem velmi spokojen.

Od detstvi mam strach ze zubaru. Pan doktor Brautferger je prvni zubar, ke kteremu jsem ochotna pravidelne chodit a ktereho se nebojim. Diky nemu pro me prestala byt navsteva u zubare nocni murou.

Pan doktor mi zuby léčí již mnoho let, vystřídala jsem s ním už 3 ordinace a neměnila bych. Vždy usměvavý, stejně tak jeho asistentka, to je velmi důležité. Navíc, co k němu chodím, mám zuby opravdu v pořádku a bez problémů. Nebolely už ani nepamatuji.
Je to současně první zubař, kam je ochotný dobrovolně (!) chodit můj otec :-)
Jsem vděčná, že jsem v jeho péči.

velmi dobrý lékař, připadám si jako poučený pacient, který se může rozhodovat mezi vysvětlenými možnostmi, případné zákroky probíhaly rychle, bezbolestně,
a navíc je velmi sympatický, což ženy asi také ocení, jako já

Velice si cením profesionálního přístupu pana doktora. Jeho doporučení se vždy ukázaly jako velice fundované. Mohu jedině doporučit!!

Opravdu příjemný a milý doktor. Chodím k němu jen na prohlídky, naštěstí mě ještě nemusel léčit, ani extrahovat zuby.

Rada bych se pridala k hodnoceni pana doktora. Kdyz jsem prisla do jeho ordinace, byla jsem velmi mile prekvapena, jak ordinace byla provonena, zrejme znackovou panskou kolinskou, pan doktor mel usmev na rtech a privital mne s otevrenou naruci. Pri kontrole meho chrupu zavtipkoval a velice prijemne me uvedl do reality, ze nasel kazy a ze..... Jelikoz je pan doktor velice pohledny, sportovni, mlady muz, ani me to nezaskocilo a rada jsem se od neho nechala osetrit. Cele vysetreni probehlo rychle, spontane a ja jsem nepocitila zadnou bolest. Je to tim, ze pan doktor vypada jako opravdu dokonaly muz. Kez by takto vypadal kazdy doktor.